Sostinės mokyklose – pakartotinis vaikų priėmimas (0)

SMM nuotr.

SMM nuotr.

Vilniaus mokyklose prasidėjo pakartotinis vaikų priėmimas mokytis į laisvas mokymosi vietas.

Birželio 16 – 20 dienomis tėvai iš mokyklų gaus kvietimus mokytis į esamas laisvas mokymosi vietas.  Gavę pasiūlymą, tėvai nuo birželio 21 d.  savo apsisprendimą turi patvirtinti per 5 dienas, t. y. iki birželio 25 d.

Iki birželio 15 d. kvietimą į daugiau nei 1 mokyklą, kurių viena yra pagal jiems priskirtą aptarnavimo teritoriją gavusiems, turėjusiems pasirinkti ir to nepadariusiems tėvams, nuo automatiškai priskirta gyvenamajai vietai priklausanti mokykla, į kurią gavo kvietimą mokytis.

Tėvai, gavę kvietimus į daugiau nei 1 mokyklą, bet negavę siūlymo (ar nebuvo pasirinkę) teritorinės mokyklos ir birželio 10−15 dienomis nesuspėję ar dėl kitų priežasčių nepatvirtinę savo pasirinkimo −  birželio 16 d. jų prašymo būsena automatiniu būdu yra atstatyta į „Pateikta“, ir jie pakartotinai gali sulaukti kvietimų mokytis mokykloje. Tėvai gavę pasiūlymą, nuo birželio 21 d.  savo apsisprendimą turi patvirtinti per 5 dienas, t. y. iki birželio 25 d.

Jeigu iki birželio 20 dienos (imtinai), tėvai nebus gavę nė vieno mokyklos kvietimo, nuo birželio 26 d. turėtų papildyti savo prašymą registravimo į mokyklas sistemoje – tą padaryti rekomenduojama iki rugpjūčio 20 dienos, pasirenkant tas mokyklas, kuriose yra laisvų mokymosi vietų. Informacija apie laisvas mokymosi vietas bus skelbiama mokyklų bei savivaldybės interneto puslapyje nuo birželio 26 d.  

Elektroniniu būdu į sostinės mokyklas jau pateikta 6767 būsimų pirmokų prašymų.

Mokymosi sutartys bus pasirašomos iki rugpjūčio 31 dienos, gavus patvirtinimą apie priėmimą ir pateikus mokyklai visus reikalingus dokumentus. Sutartis su mokyklomis galima pasirašyti ir anksčiau.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: