D. Šakalienė pereina pas liberalus, LVŽS ragina ją trauktis iš Seimo (10)

Dovilė Šakalienė | Alkas.lt koliažas

Dovilė Šakalienė | Alkas.lt koliažas

Seimo narė Dovilė Šakalienė nusprendė palikti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakciją Seime ir pereiti į Liberalų sąjūdžio grupę. Seimo nerė teigė nusivylusi  LVŽS pozicija dėl vaiko teisių apsaugos reformos, taip pat supratusi, kad jos ir frakcijos vertybės stipriai skiriasi.

Tuo metu LVŽS ragina pagal partijos rinkimų sąrašą daugiamandatėje apygardoje išrinktą Seimo narę Dovilę Šakalienę atsisakyti Seimo nario mandato.

„Gerbiame Seimo narės pastangas ir nuveiktus darbus vaiko teisių apsaugos srityje, tačiau politinė etika ir faktas, kad didelė dalis jos rinkimų kampanijos bei politinės veiklos buvo finansuota būtent Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lėšomis, reikalautų, jog Dovilė Šakalienė atsisakytų Seimo narės mandato ir taip į darbą Seime leistų įsijungti kitam LVŽS rinkimų sąraše esančiam kandidatui“, sako LVŽS pirmininko pavaduotojas Virginijus Sinkevičius.

D. Šakalienė buvo išrinkta pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą daugiamandatėje apygardoje, kur buvo įrašyta 17 numeriu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

10 komentarų

 1. Gražina:

  O prieš rinkimus jos nuomonė sutapo su “valstiečių” nuomone sutapo? Ne bėgti reikia, o diskutuoti. Diskusijose išryškėja tiesa. R. K. yra protingas, labai lankstus, o ne užsispyręs ožys. Bet jei ponia nesugeba įrodyti savo tiesos, tai tokia jos ir teisybė…

 2. Aistis:

  Su karjeristais – išdavikais negalima nuolaidžiauti. Ji išdavė vieną kartą, išduos ir daugiau kartų- tai gryniausia karjeristė, nepaisanti lietuviškos Šeimos tradicijų, paminanti Šeimą ir iškelianti bei sureikšminanti laisvūno vaiko be jokių pareigų GIMDYTOJAMS, Dėl to dabar Lietuvoje prasidėjo vaikų pasibaisėtinas elgesys – neklausymas šeimose ir ypač mokyklose. Stebint Šakalienę, matosi labai ryškus įizofreniškas noras būti reikšmingiausia, tačiau tai neįmanoma-
  kai protas ribotas, kai nesuvokiama Šeimos ir Tautos IŠLIKIMO problema visumoje. Ji jau nusikalto prieš Lietuvos šeimas, švietimą ir prieš ją atvedusią į Seimą Valstiečių partiją. Ji ir išvaroma privalėtų grąžinti lėšas Valstiečiams, už rinkimines išlaidas ir praleistą laiką Seime.

  • Pikc:

   Ar tikrai išdavė? Gi savo genderistinių-liberastinių pažiūrų ji nė velnio neslėpė, ir jau vien tik faktas, kad ji yra buvusi iškrypėliškos ideologijos sklaidos kontoros ŽTSI viršinykė pats savaime yra iškalbingas. Klausimas turi būti kitas – kokio velnio ji į LVŽS sąrašus apskritai įtraukta buvo?

 3. ???:

  Kiek proto pas bobą kad ėmė plaukus žaliai dažyti.

 4. Senai:

  seniausiai laikas buvo ją išvyti.

 5. Žemyna:

  prof. Sinkevičius, manyčiau, ne visai teisus:
  taip, seimo narys yra tautos, savo rinkėjų, bet ne partijos atstovas.
  Tačiau ar jis dėl to laisvas perbėgti pas tą, kam rinkėjai kategoriškai nepritarė, nerinko jų į Seimą? Ar liberalai patektų į Seimą, jei ne rinkiminiai neliečiamųjų sąrašai??? Nebent koks vienas patektų.
  Tačiau partija ne už ačiū priims perbėgėlį, išdavusi tuos, su kuo pateko į Seimą! T.y.,, jei norės išlikti Seime, ji PRIVALĖS išmokti vieną dūdą su jais pūsti. Arba – durys atdaros…
  Tačiau kaip su jos RA rinkėjais, kurie iš principo NERINKO liberalų, o už p. Šakalienę tik todėl atidavė balsą, kad ji buvo vienintelė valstiečių kandidatė.
  Situacija: mano RA apylinkėje kandidatuoja tam tikras partijų „krepšelis”. Tarp jų yra ir tų, už katras jokiu būdu nebalsuosiu. Tačiau pareigą balsuoti jaučiu. Tada iš likusių renkuosi tą, iš kurios mažiausiai kiaulysčių tikiuosi. O jų kandidatė/-tas tik vienas. Kas belieka – už jį ir balsuoji, nors jis tau ne 100% tinka. Tikiesi, kad ji(-s) laikysis pagrindinės tos partijos programos, neiššoks už jos rėmų. O čia še tau, boba, devintinės.
  Taigi, prof. Sinkevičius turėtų ir tai apmąstyti – gal tokiu atveju perbėgėliai privalo likti vieniši, arba prisijungti prie nepartinių (nepriklausomų) seimūnų frakcijos.

 6. Vilniaus Žemaitis:

  Priminsiu, kad Seimo nario mandatas yra LAISVAS, tad ji gali jungtis prie ko tik nori.

  Ir šaunuolė, kad pasitrukė iš tos populistų partijos/ Liberalai – mąstančių žmonių partija, kurios populiarumas ateityje tik augs.
  Tad gerb. Dovilės sprendimas ir išmintingas, ir garbingas.

 7. tiek:

  abudu esat nebent viens kitam “ir išmintingi ir garbingi ir …” …Tik rinkimai parodė,kad tarp rinkėjų tokie nesat ir niekad nebuvot.

 8. Aistis:

  Perėjūnams – išdavikams Valstiečių partijoje, Seime ir Lietuvoje – ne vieta. Te eina Šakalienė savo triukšminguoju charakteriu kuo toliau nuo valdymo. Šiandieną pardavė Valstiečius, jais pasinaudojusi, o rytoj parduos Lietuvą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: