Kultūros ministrė susitiko su regioninės žiniasklaidos atstovais (0)

Kulturos ministre susitikime su ziniasklaida_lrkm.ltBirželio 9 d. Kultūros ministerijos vadovybė susitiko su regioninės žiniasklaidos atstovais ir aptarė regionų kultūros politikos aktualijas bei prioritetus. Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonson pristatė per pusmetį nuveiktus darbus, supažindino su kultūros politikos regionuose prioritetais ir pakvietė aktyviai prisidėti prie kultūros įvaizdžio ir vaidmens valstybėje stiprinimo.   

„Kultūrai skiriamas dėmesys ir investicijos į ją visada atsiperka, nes sukuriama ne tik pridėtinė vertė, bet ir formuojamas teigiamas visuomenės savivertės pokytis, pilietinė atsakomybė, keičiasi kultūros vertinimo ir suvokimo parametrai“, – kalbėjo ministrė.

Susitikimo metu buvo aptarti regioninei žiniasklaidai aktualūs klausimai. Buvo kalbama apie periodinių leidinių pristatymo kaimo gyvenamųjų vietovių prenumeratoriams paslaugų tarifus, papildomų leidėjų duomenų ir laikraščių tiražų deklaravimą Kultūros ministerijos duomenų bazėje.

Kultūros ministerijos specialistai pristatė koncepciją ketinamos kurti Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų duomenų bazės, kuri užtikrintų didesnį viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų veiklos skaidrumą bei sumažintų administracinę naštą jų veikloje, didesnį deklaruojamų duomenų patikimumą ir saugą, sumažintų korupcijos atsiradimo ir plitimo tikimybę viešajame ir privačiajame sektoriuose, sumažintų administracinę naštą viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų veikloje.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: