Į Telšius per Žemaitijos sostinės šventę suplauks kruiziniai laivai (0)

„Dance station“ | Telšių savivaldybės nuotr.

„Dance station“ | Telšių savivaldybės nuotr.

Bijūnais pasidabinusiuose Telšiuose artėjantis savaitgalis ypatingas – vyks Žemaitijos sostinės šventė „Telšiai 2017“. Birželio 9-ąją, pirmosios šventės dienos vakaras Telšių miesto amfiteatro prieigas pavers kruizinių laivų terminalu. Laukiama net 30 kruizinių laivų su daugiau kaip 700 keleivių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Rengiamas jubiliejinis, V tarptautinis šokių festivalis „Dance station 2017“. Į Telšių miesto amfiteatrą kviečia šokių studija „Divain“.

Šventės rengėjas ir šokių studijos „Divain“ vadovas Deivydas Račkauskas atskleidė, kad „Dance station“ idėja yra kasmet rengti pasirodymus skirtingai imituotose stotyse. „Pirmaisiais metais festivalio sumanymas buvo atspindėti veiksmą autobusų stotyje, antraisiais – oro uoste, trečiaisiais veiksmas vyko jūrų uoste, o pernai festivalio kelias nusidriekė metro bėgiais, o šiais, jubiliejiniais, festivalio metais į Masčio ežerą kruiziniais laivais „atplauks“ net 30 kolektyvų“, – intrigavo D. Račkauskas. Prie renginio organizavimo prisideda ir jį režisuoja Telšių Žemaitės dramos teatro šokių studijos vadovė Ina Levickienė. Festivalio vedėjas – Romanas Klingeris. Šį renginį vaikinas veda jau penktus metus.

Šokių šventėje pasirodys geriausi ir aukščiausius apdovanojimus pelnę kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos. Laukiama per 700 dalyvių iš Telšių, Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Kretingos, Šilalės, Panevėžio, Palangos, Klaipėdos, Mažeikių, Jurbarko, Tauragės, Šiaulių, Rygos, Talino. Šokėjų amžius – nuo 4 iki 80 metų, todėl D. Račkauskas vilioja atvykti į šventę ne tik jaunimą, bet ir senjorus.

Renginyje be talentingiausių šokėjų laukiama telšiškių grupės „Litroll“ ir laidos „X faktorius“ finalininko, repuojančio merginų dueto „Golden Age“. Organizatoriai žada pliūpsnį geros nuotaikos ir intriguojančią staigmeną, kurios paslaptį saugos iki pat renginio.

Keleiviai į kruizinių laivų terminalą (Telšių miesto amfiteatrą) įleidžiami birželio 9 d., nuo 18.30 val. RENGINYS NEMOKAMAS.

2017 ŽEMAITIJOS SOSTINĖS ŠVENTĖ BAIGTAS

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: