„Kylam“: Vilnius ir Kaunas ruošiasi didžiausio šalies oro uosto rekonstrukcijai (video) (4)

Lėktuvai | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lėktuvai | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste įsibėgėja kilimo ir tūpimo tako atnaujinimo paruošiamieji darbai.

Šiuo metu skrydžiai vyksta pagal tvarkaraštį. Tiesa, nakties metu keletą valandų oro uostas vėluojančių lėktuvų nepriima, o orlaiviai laikinai priimami su kita skrydžių valdymo sistema.

Kauno oro uostas taip pat panašus į statybų aikštelę – laikinoji sostinė ruošiasi stipriai padidėsiačiam keleivių srautui.

Iš besiruošiančio atsinaujinti Vilniaus oro uosto kylame su Lietuvos oro uostų tinklo vadovu Donatu Voveriu.

Laidos autoriai Ditė Česėkaitė ir Arūnas Sartanavičius.

Kategorijos: Kylam, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

4 komentarai

  1. Su ta oro uosto rekonstrukcija tam tikra prasme vyksta panašiai, kaip su komunistų vykdytu komunizmo pastatymu. Partija nutarė statyti komunizmą ir visi privalėjo šaukti: “Ura”. Taip dabar Lietuvos oro uostų vadovas nutarė uždaryti Vilniaus oro uostą pačiame atotogų ir turizmo įkarštyje, o iš žiniaklaidos tebegirdime tik: “Valio”. Jokios tokio sprendimo analizės, jokios kritikos dėl tokio vadovybės sprendimo visuomenė negirdi. Pvz., o kas gi susižers papildomus pinigus iš vilniečių už jų ir svečių vedimą skrydžiams į Kauną ir atgal. Be abejonės tos paslaugos atiteks Kauno apskrityje registruotoms transporto įmonėms, taigi mokesčiai už tas papildomai iš vilniečių kišenių gautas pajamas atiteks Kauno savivaldybei. Tokiu atveju Vilniaus savivaldybė palikta durniaus vietoje. O kur dar dėl taip savanaudiškai Kaunui organizuoto uosto remonto šimtai milijonų Vilniaus infrastruktūrų negautų pajamų. Šių pajamų kompensavimo klausimas taip pat nesprendžiamas. Tylu… Taigi, arba žiniasklaida nesusivokia kas ir kieno sąskaita naudas iš to kraunasi, arba sąmoningai stengiasi viską nustelbti šauksmu “Valio”…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: