Kviečiama teikti pasiūlymus dėl Kultūros rėmimo fondo 2018 m. finansavimo gairių (0)

Rasos sventė Verkiuose _LEKD nuotr.

Rasos šventė Verkiuose | LEKD nuotr.

LR kultūros ministerija kviečia naudotis Lietuvos kultūros tarybos (LKT) interneto svetainėje sukurta nauja skiltimi – Konsultacijos, kuri skirta kultūros bendruomenės komentarams ir pasiūlymams. Šiuo metu paskelbtos konsultacijos dėl numatomų pakeitimų Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėse. Pasiūlymų, pastabų ir komentarų LKT laukia iki gegužės 14 dienos.

Nuo pat LKT įkūrimo kultūros ir meno projektų finansavimo taisykles ir sąlygas reglamentuojantis dokumentas tobulinamas kasmet. Šiuo metu Kultūros ministerija ir LKT drauge rengia naują gairių redakciją, kurioje siekiama atsižvelgti į kultūros bendruomenės poreikius ir lūkesčius, todėl tikimasi aktyvaus paraiškas teikiančių ir projektus vykdančių organizacijų atstovų, kultūros ir meno kūrėjų bei juos vienijančių ir atstovaujančių asociacijų ir sąjungų dalyvavimo šioje apklausoje.

Šiuo metu vykstančiose virtualiose konsultacijose siūloma pateikti savo nuomonę ir siūlymus ir konkretiems pakeitimams, ir visam dokumentui. Pateikiami klausimai dėl giminingų kultūros ir meno sričių jungimo, papildomų vertinimo prioritetų, vienodą balų skaičių surinkusių projektų vertinimo procedūrų, vertinimo balų išraiškos, atsiskaitymo už projektus vykstančius metų pabaigoje ir kitų nuostatų.

Kultūros ministerija siūlo: „Nuo pabaigos veikiančioje Konsultacijoms skirtoje skiltyje galima komentuoti visus pateiktus pasiūlymus, arba tik tuos, kurie jums aktualūs – tam skirti mygtukai „Praleisti“ ir „Toliau“. Jei norite pateikti komentarus ar pasiūlymus kitiems nei siūloma dokumento punktams, prašome juos pateikti komentare po visu šiuo metu galiojančių Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų gairių tekstu apklausos pabaigoje.“

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: