Mirė aktorius Dalius Mertinas (1)

Dalius Mertinas (1961–2017) | youtube.com nuotr.

Dalius Mertinas (1961–2017) | Youtube.com nuotr.

Gegužės 4 d. eidamas 56-uosius metus po sunkios ligos mirė aktorius Dalius Mertinas.

D. Mertinas gimė 1961-ųjų gegužės 21-ąją.  Baigęs Valstybinės konservatoriją dirbo Vilniaus Jaunimo teatre. 

D. Mertinas vaidino televizijos serialuose „Giminės“, „Grybauskai“, „Atžalos“ bei filmuose „Vilius Karalius“, „Miškais atena ruduo“, „Ir jie mums pasakė „sudie“ ir t.t. Dalyvavo televizijos projektuose „Lietuvos šokių dešimtukas“, „Žvaigždžių duetai“.

Užuojautą D. Mertino šeimai, artimiesiems, bičiuliams pareiškė Seimo ir savo vardu pareiškė Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis: „Netekome nuostabaus žmogaus, talentingo aktoriaus. Pastaraisiais metais jis įkvėpė daugybę vėžio paliestų žmonių kovojančių su šia klastinga liga. Netekties valandą gedime kartu su šeima ir tauta. Telydi Dalių Mertiną ir jo darbus šviesus atminimas“, –  sakė Seimo Pirmininkas.

Užuojautą taip pat pareiškė ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. „Amžinojo poilsio atsigulė iškili Lietuvos teatro ir kino asmenybė, savo darbais palikusi ryškų pėdsaką mūsų tautos kultūros pasaulyje. Be sukurtų vaidmenų, mes visada prisiminsime Velionį ir kaip nuoširdų, geranorišką bei žmogišku paprastumu švytintį visuomenės narį“, – užuojautoje rašo S. Skvernelis.

Atsisveikinimas su Velioniu vyks gegužės 6 d., nuo 12. val. laidojimo namuose „Nutrūkusi Styga“, Vilniuje. Velionio palaikai bus palydėti gegužės 6 d., 17 val. Švento Juozapo koplyčioje, Pilaitėje, nuo 18 val. bus laikomos mišios. Laidotuvės šeimos rate vyks Nidoje.

Norinčius pagerbti Velionio atminimą, atrtimieji prašo nenešti gėlių, o paaukoti į šarvojimo salėje pastatytą aukų dėžutę. Paaukoti pinigai bus skirti Onkohematologinių ligonių bendrijai (OHLB) „Kraujas“ su kuria draugavo ir Dalius. 

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: