V. Stundys. Švietimas – kreivų veidrodžių karalystė, arba neleiskime žeminti Telšių Žemaitės gimnazijos mokytojos (27)

Valentinas Stundys | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Valentinas Stundys | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Pribloškė šios dienos pagrindinė medijų žinia: Telšių Žemaitės gimnazijos mokytoja galimai pažeidė homoseksualų teises! Įsivaizduokit, mokytoja mokiniams pateikė skaidrėse informaciją, remdamasi amerikiečio moksliniu darbu, apie gėjų globalų vaizdą, orientacijos sąsają su nusikalstama veikla. Pribloškė oficialių valstybės pareigūnų reakcija, vertinimai ir komentarai.

LRT „Panoramos“ reportažas apie šį atvejį ⎯ įspūdingas apibendrinimas! Juo pradedama pagrindinė informacinė laida. Čia kalba ministrė, Lygių galimybių kontrolierė, gimnazijos direktorius, švietimo skyriaus vedėja, minima Generalinė prokuratūra ir t. t. Sukuriamas įspūdis, kad įvyko kažkas baisaus, panašaus į didžiulio masto teroristinį išpuolį ar katastrofą, stichinę nelaimę. Beje, toje pačioje „Panoramoje“ nė žodžio apie tai, kad valdantieji ketina įteisinti privilegiją Seimo nariams ūkininkauti ar norą didinti parlamentinei veiklai skirtas lėšas… Stulbinama dienos aktualijų atranka!

Glumina „Panoramoje“ išgirsti pareigūnų komentarai: tokia mokytoja negali dirbti mokykloje, grasinama baudžiamąja atsakomybe, prokuratūros tyrimu. Savivaldos tarnautojai ginasi, kad nesukontroliavo, suabejojo, ar mokytojos panaudoti šaltiniai patikimi… Kaip Šiaurės Korėjoje, gūdžiame sovietmetyje – kontrolė ir vienos nuomonės doktrina.

Ištrauktas vienas epizodas ir stipriai medijose persūdytas, nes visur minimos trys skaidrės. O kokia buvo visuma? Ar mokytojas – tik aklas informacijos perteikėjas, ar galintis ją kūrybiškai atsirinkti, grupuoti, lyginti, skatinti diskusiją?

Jeigu švietimo galvos mano, kad mokytoja nukrypo nuo kažkokio standarto, kažką pažeidė, pasinaudojo „netinkama“ informacija, tai pasirūpinkite, kad mokyklos gautų ministerijos patvirtintą visų pamokų medžiagą. Ir nebeteiskite mokytojų…

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

27 komentarai

 1. Tai ar reiketu tuo stebetis:

  Juk patys puikiai žinote kas mus valdo ir kam tarnauja valdžia.

  • Bartas:

   Kadangi , Tamsta, kreipiesi į “mus” , daugiskaitoje. Tai vienas iš daugelio klausiu: kas mums tą valdžią paskyrė, primetė, nuleido, išrinko. Manau nesivarginsi ir neatsakysi. Tad mums lieka tik stebėtis ir žinoti , kad yra dauguma , kuriai atrodo, kad ta valdžia tarnauja ” jiems” – laimėtojams. Jei, Tamsta, turi jėgų ir bendraminčių daryk, kad paimtum valdžią ir ji tarnautų Tautai. Aš paremsiu vienu balsu.

 2. markas:

  Darbe irgi per lietaus radiją kas valandą liberanaliavo apie Mokytoją. Kai viena ausim klausai neįsigilinęs, tai atrodo, kad Ji iš tikrųjų kažką siaubingo padarė. Kokie jie kartais būna vieningi ten, kur nereikia – ir žiniasklaida, ir pareigūnai. Įdomu, ar bus organizuojamas parašų rinkimas iš Jos bendradarbių, kolegų: mes, žemiau pasirašiusieji, esame giliai sujaudinti, pasipiktinę ir smerkiame tokį savo kolektyvo nario elgesį…

 3. !!!:

  Jau turime…liberalizmo diktatura…Kazkada turejome prolitarijato diktatura.

 4. I Š V A D A::

  Jei „mokytojas tik aklas informacijos perteikėjas“, bus labai paprasta sumažinti šalies aukšt. mokyklų skaičių: prigaminsime robotų (jų „nuomonę” lengvai ir žaibiškai keis ir taisys programuotojai), o EU ir kt. bus galima tiesiog likviduoti.
  Įdomu, kad DIKTUOJANČIOJI pusė teisingu ir teisėtu pripažįsta tik savąjį požiūrį į „orientacijas”, ir prievarta primeta jį kitai visuomenės daliai kaipo vienintelę teisinga ir jai privalomą vakarietišką pažangą. Tačiau sau ji neprisiima pažiūrų įvairovės pareigos, kitos pusės pažiūras NIEKINA, reikalauja už jas bausti.
  Kai „perauklėjimas” įgauna stalinistinį pobūdį, kai ir aukštus postus užimantieji BIJO ATVIRAI REIKŠTI SAVO TIKRĄJĄ NUOMONĘ, tai kažkuo kvepia? Ar tik ne pinigėliais iš Kremliaus (žinoma, aplinkkeliais ateinančiais), be skrupulų bet ką (net ir iki absurdo išpūstas „orientacijas”) panaudojančio jam rūpimo šalies moralinio ir fizinio niokojimo tikslais?
  Neseniai stebėjome reportažą iš Š. Korėjos, kur mergina lyg zombis atsakinėjo į reporterio klausimus. Apie savo vado didybę ji lyg medinėmis lūpomis tarė jai į smegenis implantuotas frazes – tartum formules. Ar stebint „viršūnėlėse” sukeltą isterišką reakciją, nekyla abejonių dėl pačių būklės? Ar tik neartėjame prie TV kalbintos merginos būklės – bent jau šiuo klausimu? Ar neprimena tai dar ne tokių senų laikų, kai kažkur kažkam atsitikus, partijų sekretoriai per radiją bei TV „клеймили позором“ išsišokėlius, drįsusius „nukrypti nuo partijos padiktuoto kurso“ – „kleimili“ lenktyniaudami, kad prieš Kremlių pasirodytų patys budriausi, teisingiausiai suderintų smegenų…

 5. Juozas P.:

  iš Blogas Zeppelinus įdedu skaidrės, paviešintos tos moksleivės feisbuke, citatą pažodžiui :

  ***Žmogžudystė ir kūno dalių suvalgymas:
  nustatyta, kad beveik visi serijiniai žudikai, kurie savo aukas nužudė ir po to suvalgė jų kūno dalis, buvo gėjai ***

 6. Juozas P.:

  Neįtikėtina, bet faktas – BE JOKIŲ COPY/PASTE įdėjau citatą iš skaidrės, komentaras laukia patvirtinimo. CENZŪRA?

 7. Kristina:

  Pagarba mokytojai, o VISI pasisakiusieji lapinai, tapinai,armonaites – lygis jų atsiskleidė visu gražumu. Ir mūsų pseudoministrės taip pat. Visus nulipdyti gėjizmo šalininkais liberastais. Ir kursime šviesų gėjų manifesto rytojų.

 8. Arguss:

  Stundys puikiai reziumavo visą šį idiotišką ir pataikūnišką šou. Šaunuolis.

 9. parnė:

  Žiniasklaida, t.sk. LRT, dažnai elgiasi kaip kenkėjai, smegenų plovėjai. Patys gyvena kreivų veidrodžių karalystėje ir galvoja kad kitiems patinka. Ar jie bizniukus varo, ar tiek teišgali. Minta skandalais, renka šiukšleles, vykdo superkritiką. Atrodo, kad šalyje nebėra jokių svarbių reikalų, neliko diskusijų…

 10. “Matyt netrukus pilietinei visuomenei teks vienyti jėgas ir telktis tam, kad apgintume Telšių Žemaitės gimnazijos mokytoją Loretą Raudytę nuo homolobistų, jiems prijaučiančių kontorų bei spaudos”atakos.
  https://www.facebook.com/blogeris.zeppelinus/posts/1357552507666569

  https://www.pakartot.lt/album/smetoniska-gira-vytauto-kernagio-dainos/kolorado-vabalai8

 11. Agne:

  Panorama stebina informacijos turiniu jau seniai. Kuo toliau tuo bukiau.

 12. Tiesiog mokytoja:

  Ačiū, kad nors Jūs drįstate pasakyti tiesą. Visi pasmerkę dėl tiesiog informacijos pateikimo turėtų atsiprašyti, taip pat viešai. Būtų linksma, jei nebūtų graudu…

 13. Petras:

  Išgarsintas įvykis su tikybos mokytoja ir ministrės reakcija parodė, kad mūsų valdžia, deja, liberalistinė ir renkasi ne visuomenės gėrį, savo žmones, tautą, liaudį, bet individualizmą, kuris gali būti labai žalingas pačiai visuomenei. Tai irgi pastebėkime kaip politikavimą ir savo pareigų Lietuvai nevykdymą. Bažnyčia neleidžia iš anksto pasmerkti homoseksualių asmenų, nes jie skirti susilaikymui ir skaisčiam gyvenimui. Tačiau iš kitos pusės, Bažnyčios mokymui neprieštaraujama, jei pateikiami faktai, kurie patvirtina, kad homoseksualūs veiksmai yra “netvarkingi”, “prieštarauja prigimtiniam įstatymui”, “negalima jų pateisinti”, “homoseksualizmą Bažnyčia laiko dideliu iškrypimu”. O iš edukologijos mokslo žinome, kad ugdymas, saviugda vyksta ir per pačių žmonių veiksmus. Jei tie homoseksualūs asmenys nesusilaiko nuo netvarkingų homoseksualių veiksmų, toleruoja homoseksualizmą, tai juos veda prie gerb. mokytojos paminėtų degradacijų, žalingų ne tik jiems patiems, bet ir visuomenei. Manau, taip reikėtų suprasti situaciją. Gerbiu mokytojos drąsą.

 14. nijole:

  SAUNUOLE MOKYTOJA..LINKIU STIPRYBES JAI …Mano nuomone ,kad gimnazijos direktorius panasus siek tiek I geju is kalbesenos ir is isvaizdos.

 15. Žmogus:

  Gerbiu mokytoją. DEŠIMTOS KLASĖS MOKSLEIVIAI turi žinoti tiesą, nėra ko vyniot į vatą

 16. Karolis:

  Vieni nenormalūs homo sapiens apsiputoję puola ginti kitų nenormalių ir iškrypusių homikų, nes taip įsakė daryt Briuselis. Žmonėmis šitų veikėjų pavadint neapsiverčia liežuvis. Tepasigaili Aukščiausias jų sielų ( jei jie tokias turi)…

 17. Algis:

  Panašu į gūdžius tarybinius laikus, kai viską spręsdavo “troika”, dabar pasirodo viską sprendžia neklystantys žurnalistai. Puola visus iš eilės, ką tik nori, dabar užkliuvo tikybos mokytoja. Kas sekantis?

 18. Kaunietis:

  Mano a/a močiutė sakydavo, kad “Sodoma ir Homora” – tai yra labai blogai… O dabar kaip gaunasi? Gerai?! O laikai, o papročiai…

 19. vladas:

  “Kaip Šiaurės Korėjoje, gūdžiame sovietmetyje – kontrolė ir vienos nuomonės doktrina.”Viskas į dešimtuką Nieko nei pridėsi nei atimsi./

 20. Tvankstas:

  Siauteja totalitarine liberalizmo diktatura su savo narko-sodomotine indoktrinacija (ziur. Aldous Huxley “Brave New World”, dar George Orwell “1984”, The Animal Farm”), gyvename siandien “Brave New 2017”. Kasdienine propaganda, su kuria gincytis yra kenksminga – prarasi darba, busi sumaltas i miltus teisingos ziniasklaidos. Tas smegenu plovimas tiesiog nejucia privercia pagalvoti – kaip as dar galiu ramiai uzmigti skaiscia isange be grauzaties (ten pat sazine). Kai kada buna subtiliu pasmaikstavimu, pavyzdziui RTL pasveikinimas 2015 kovo 8-osios proga – gejai serga kelis kartus dazniau isanges veziu. Kaip pokaryje buvo stribai, kure sviesia ateiti, taip siandienos naujieji politrukai atidirba uz euroskatikus. Zinia, tauta isgyveno, tai isgyvens ir per burna ar isange besidauginancius tolerastus ir ju klapciukus. Stiprybes Mokytojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: