LSDP partijos pirmininku išsirinko Gintautą Palucką (4)

Gintautas Paluckas | Alkas.lt koliažas

Gintautas Paluckas | Alkas.lt koliažas

Balandžio 22 d. naujuoju Lietuvoje Socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininku išrinktas Vilniaus vicemero pareigas einantis socdemas Gintautas Paluckas.

Antrajame partijos pirmininko tiesioginių rinkimų rate G.Paluckas rungėsi su šiuo metu ūkio ministro pareigas einančiu savo partijos nariu Mindaugu Sinkevičiumi.

Išankstiniai duomenimis, G. Paluckas surinko 5190, o M. Sinkevičius 4781 balsus.

Nuo 2015 metų Vilniaus vicemeru dirbantis G. Paluckas 1997 m. baigė Panevėžio J. Balčikonio gimnaziją, 2000–2001 m. studijavo anglų kalbą Charles Dickens college, (Londonas, Didžioji Britanija), 2003 m. baigė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetą, 2004 m. Tarptautinio verslo mokyklą. Nuo 2004 m. studijuoja VU Teisės fakultete. 2003–2005 m. dirbo Sodroje vyriausiuoju specialistu. Nuo 2005 m. buvo Europos Parlamento nario Justo Paleckio padėjėjas. 2007–2009 m. ėjo Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pareigas

Į LSDP įstojo 2004 m. Nuo 2013 m. LSDP atsakingasis sekretorius. LSDP Tarybos ir Valdybos narys. 2015 m. buvo LSDP kandidatu į Vilniaus miesto merus. Išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos nariu. Nuo 2015 m. Vilniaus vicemeras.

G. Paluckas yra teistas. 2012 m. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo galutiniu ir neskundžiamu sprendimu jis buvo pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo tarnyba neskaidriame viešųjų pirkimų konkurse.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

4 komentarai

 1. Chingishan:

  SODOMIJOS REMĖJŲ PARTIJA IŠSIRINKO SAU TEISTĄ VADĄ- PABAIGA BUS DĖSNINGA.
  ANKŠČIAU ŠITA PARTIJA VAŽIAVO TIK ANT BRAZAUSKO VARDO IR APIE TAI KAD REMTI PEDERASTIJĄ NET KALBOS NEBUVO- O DARBA SMAGIAI PASIJUOKSIM IŠ TŲ KVAILIŲ KURIEMS KILS MINTIS JUOS RINKTI.

 2. Diedas:

  Brežnevo laikų surūdijusiems drapokams ir atšipusioms tarkoms vadovaus jaunasis validolis
  Komunistai žulikai, melagiai, vagys. (liaudies išmintis)

 3. Pranas:

  Ką tik Paluckas per TV Jakilaičio laidoj pasakė, kad etnologija yra visai nesvarbus dalykas, suprassk, kad Valstiečiai tik gaišta laiką nesvarbioms problemoms.
  Tai nieko gero nelaukim su tokiom pažiūrom.

 4. Petras:

  Jooo, už gėjų partnerystę, w, q raides pase, tai yra kalba ir etnologija dzin, alkoholio ribojimams ne, ir tai įvardijamos kaip šios partijos vertybės, įsiklausykime ”VERTYBĖS”….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: