Generalinis prokuroras prašo panaikinti G. Steponavičiaus teisinę neliečiamybę (2)

Liberalai.lt nuotr.

Liberalai.lt nuotr.

Vykstant praėjusių metų gegužės 11 d. pradėtam ikiteisminiam tyrimui dėl korupcinių veikų, tarp kurių tiriamas ir itin stambaus masto kyšininkavimas, generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pasirašė kreipimąsi į Seimą dėl leidimo patraukti Seimo narį Gintarą Stepovičių baudžiamojon atsakomybėn.

Šiame ikiteisminiame tyrime surinkti duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad 2012 – 2016 metų kadencijos Seimo narys, parlamentinės politinės partijos „Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis“ pirmininko pavaduotojas ir šios politinės partijos Seime frakcijos seniūno pavaduotojas Gintaras Steponavičius, priešingais Seimo nario tarnybos interesais, piktnaudžiaudamas Seimo nario tarnybine padėtimi ir turimais konstituciniais įgaliojimais, asmeniškai ne kartą bendraudamas su vieno verslo koncerno vadovu, tarėsi dėl lėšų, kuriomis neteisėtai buvo finansuota G. Steponavičiaus atstovaujama politinė partija, viena viešoji įstaiga, Gintaro Steponavičiaus paramos fondas bei šio Seimo nario rinkiminė kampanija. Turimi duomenys taip pat leidžia pagrįstai manyti, kad šis Seimo narys yra balsavęs dėl koncernui naudingų teisės aktų priėmimo.

Dėl šioje byloje tiriamų nusikalstamų veiksmų pranešimai apie įtarimus yra įteikti dar dviems asmenims, kurie neturėjo ar šiuo metu nebeturi imuniteto nuo baudžiamosios atsakomybės, taip pat vienam juridiniam asmeniui.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

2 komentarai

 1. Nieko gero:

  Nesunku suprasti, kad Lietuvai tai yra demografinė katastrofa.
  Liberalai buvo vienintelė partija, kuria dar tikėjo jaunimas. Tad jau jokių abejonių nekyla, kad Lietuva liks visiškai be jaunimo.

  • Prie ko čia mulkis StepAnovičius (asmeniškai, gal net labiau užjaust ir jį palikusią žmoną t.p. //susikAbinsi)
   ar dar saujelė prisplakėlių ‘konservų prisiekusių” su juo Gedimino pilies bokšte kur ant Vytenio piliakalnio
   Vilniuje… jei ir to nežinojote (tai kas gi gero būt gali, – apsikabinti vamzdį Neries //be kAbinimų) ir džiaugtis??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: