„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Išsaugoti Trakus – puola savieji politikai ir kapitalistai (video) (3)

Gintaras Abaravičius | Alkas.lt nuotr.

Gintaras Abaravičius | Alkas.lt nuotr.

Virš istorinio Trakų regiono pakibęs bedvasės modernizacijos ir statybinių monstrų grėsmės šešėlis, kurį meta – šį kartą – ne Rusija. Meta savieji politikai, kurių priešakyje atsidūrė „Tėvynės sąjunga/Lietuvos krikščionys demokratai“ bei verslo grupuotės, norinčios mūsų istorinę sostinę paversti urbanizuotu pasilinksminimams ir prabangiems namams paežerėse statyti skirtu Vilniaus priemiesčiu.

Trakų kultūrinį paveldą šiandien begina, atrodo, vienas žmogus – Trakų istorinio nacionalinio parko direktorius Gintaras Abaravičius, kurį valstybės vyrai ir moterys, politikai ir tarnautojai už senųjų Trakų išsaugojimą paliko grumtis vieną. Prieš norinčius senąją sostinę atnaujinti biznierius, prieš jų samdomą žiniasklaidą, prieš vietinius, pelnu suinteresuotus vadukus.

Ar atsilaikys Trakų istorinio nacionalinio parko vadovas? O kartu ir tie, kuriems išties rūpi Lietuvos istorinis paveldas?

Gintarą Abaravičių kalbina Audrys Antanaitis.

Kategorijos: Alko radijas, Kultūra, Kultūros paveldas, Kultūros politika, Pilietinė visuomenė, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Žemyna:

    Ir ne tik vietos politikai, bet ir Kernagis, jei neklystu? Jei iš tiesų taip, tai neplačiai žinomas ir tik dėl a.a. tėvelio pavardės į Seimą patekęs (kad tęstų tėvelio darbus), spėjo jau bent porą kartų prisidėti prie tų, už ką tėvelis nebūtų pagyręs…

  2. Palaikome:

    Gintarai, nepasiduok. Jau esi įrašytas į sąžiningiausių aplinkosaugininkų ir kultūros paveldo saugotojų pirmąsias gretas. Didžiuojamės tavimi.
    Trakų naikintojai, parašų prastūminėtojai ir sukčiai turi sulaukti pelnyto atlygio.

  3. Labai palaikome, Gintarai. Stiprybės jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: