Susisiekimo ministerija ir STT kartu kovos su korupcija (1)

Rokas Masiulis | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Rokas Masiulis | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktorius Saulius Urbanavičius šiandien pasirašė Susisiekimo ministerijos ir STT bendradarbiavimo sutartį.

„Šio susitarimo pagrindinis tikslas – nulinė tolerancija korupcijai Susisiekimo ministerijoje bei jos reguliavimo srities įmonėse ir įstaigose“, – sakė susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

Ministerija ir STT keisis informacija ir koordinuos veiksmus korupcijos prevencijos bei antikorupcinio švietimo srityse. Abi šalys įsipareigoja teikti visokeriopą tarpusavio pagalbą, siekiant atskleisti ir ištirti galimai padarytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, vykdyti korupcijos prevenciją, teikti specialistų nuomones ir vertinimus, metodinę ir kitą pagalbą.

„Bendradarbiavimas, vykdant korupcijos prevenciją, šviečiant bei didinant viešajame sektoriuje dirbančių žmonių sąmoningumą, yra sveikintinas. Tad palaikome Susisiekimo ministerijos siekį netoleruoti korupcijos, ugdyti savo darbuotojus šioje srityje ir pasiryžimą siekti didesnio skaidrumo veikloje“, – sakė Specialiųjų tyrimų tarnybos direktorius Saulius Urbanavičius.

Susisiekimo ministerija skatina savo reguliavimo srities įmones ir įstaigas laikytis antikorupcinių nuostatų, skaidrios veiklos ir nedelsiant pranešti apie gautus duomenis dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

1 komentaras

  1. Akivaizdu, kad “Rail Baltica” maršrutas, kuris vedamas per Lietuvą link Balstogės ne pro Šiaulius, t.y. ne keliu kuo arčiau Klaipėdos uosto, bei ne pro sostinę, artėjančią prie milijoninio miesto dydžio, ir toliau ne pro Druskininkus, gali būti korumpuotas. Taigi, ministre, pirmiausiai išskaidrinkite “Rail Baltica” maršruto korumpuotumo (nekorumpuotumo) klausimą ir praneškite apie tai viešai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: