Pradedama apkalta Seimo nariui K. Pūkui (0)

Kęstutis Pūkas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kęstutis Pūkas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimas, atsižvelgdamas į Etikos ir procedūrų komisijos siūlymą, pradėjo apkaltos procedūrą Kęstučiui Pūkui dėl galimo priesaikos sulaužymo ir Konstitucijos pažeidimo.

Seimas sudarė specialiąją tyrimo komisiją, kuri ištyrusi seimo nario elgesį turės padaryti išvadą, ar apkaltai pradėti yra pagrindo.

Komisija tyrimą turės atlikti iki gegužės 1 dienos, jai vadovaus Seimo narė Dovilė Šakalienė.

Kaip pagrindas apkaltai nurodoma visuomenės informavimo priemonėse pateiktainformacija, jog K. Pūkas, ieškodamas asmens į padėjėjo-sekretoriaus pareigas, kreipė dėmesį į lytį, išvaizdą, amžių, asmeninio gyvenimo aplinkybes, kvietėsi kandidates į Seimo viešbutį, rodė miegamąjį, domėjosi moterų šeimine padėtimi, akcentavo pageidavimą, kad kandidatė neturėtų sutuoktinio ar draugo.

Teikime taip pat tvirtinama, kad Seimo nario padėjėjos-sekretorės darbą K. Pūkas apibūdino kaip susijusį su jo asmeninių poreikių tenkinimu. Be to, jis galimai siūlė mokėti neoficialų atlyginimą, padėti finansiškai bei pirkti drabužius.

Pats k. Pūkas išplatino atsiprašymą, kad buvo neteisingas suprastas. Jis neigia jam metamus kaltinimus ir teigia neketinąs atsisakyti parlamentaro mandato.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: