Ieva Strazdauskaitė – nužudyta, sulaikyti įtariamieji – čigonai (audio) (10)

Ieva Strazdauksitė | Asmeninė nuotr.

Ieva Strazdauksitė | Asmeninė nuotr.

Kovo 10 d. 18 val. Kaune apskrities vyriausiajame policijos komisariate įvykusioje trumpoje spaudos konferencijoje, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas oficialiai paskelbė, kad policija surado 5 d. vakare pakeliui iš Plungės į Vilnių dingusios merginos kūną. 

L. Pernavas pranešė, kad policijai pavyko išsiaiškinti pagrindines šio nusikaltimo aplinkybes. Sulaikytieji 4 įtariamieji Kauno apskrities gyventojai. Nužudytosios kūnas aptiktas užkastas Kėdainių rajone. Nustatyta, kad I. Strazdauskaitė buvo pagrobta dėl jos brangaus automobilio „Audi A7“.

Manoma, kad prie Elektrėnų buvo suvaidintas eismo įvykis. I. Strazdauskaitė ir jos automobilis buvo pagrobti. Nustatyta, kad mergina buvo nužudyta kovo 5 d. vakarą.

Pasak L. Pernavo sulaikytieji yra 23-26 metų amžiaus Kauno apskrities gyventojai, teisti už vagystes, plėšimus, bei viešosios tvarkos pažeidimus.

Linas Pernavas | Alkas.lt nuotr.

Linas Pernavas | Alkas.lt nuotr.

Klausykite spaudos konferencijos garso įrašo:

Papildyta

Paaiškėjo daugiau žiauraus I. Strazdauskaitės nužudimo aplinkybių. Ant merginos kūno rasta išorinių smurto žymių. Nusikaltimo įtariamųjų skaičius išaugo nuo keturių iki šešių asmenų. Dar nepatvirtintais duomenimis – visi šeši įtariamieji yra Kėdainių rajone gyvenantys čigonai.

Kategorijos: Garsai, Lietuvoje, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

10 komentarų

 1. Dabar visi politikai ir ir tekalba apie savus – politikus, o juk visi tie basčiai, pūkai, brancovskajos yra nulis – nieko jiems neįrodys, nes kitaip jau būtų iškėlę baudžiamąsias bylas. Todėl ne tik apie tai dera kalbėti – dera griežtinti bausmes žmogžudžiams, nes štai ieškota mergina rasta nužudyta, o žudo dėl to, kad nebijo sėdėti mums ant -sprando kalėjime ir po keleto metų išeiti. Šitai irgi dera akcentuoti rytoj – kovo 11 eisenoje.

 2. Kas po tokio įvykio gali pasakyti, kad nereikia čigonų, kurių daug, o gal net dauguma, nedirba, priversti dirbti?
  Kas po to gali paprieštarauti, kad reikia visų Lietuvoje gyvenančių lygiateisiškumo, o nereikia jokių “mažumų” išimčių, kas sudaro galimybes atsirasti parazitiniams elementams?

 3. Rytoj, per eiseną, būtina pareikalauti visų Lietuvoje gyvenančių tikro lygiateisiškumo.

 4. !!!:

  Lygtai maža savų debilų o čia dar ir klajoklius reiks šert iki gyvos galvos.

 5. Ir dar.
  Dabar policija tik seka pagal nusikaltimus – ir kas iš to, kada randi JAU nužudytą merginą?
  Jokios naudos iš policijos darbo.
  Policija užsiima tik begaliniu ir bereikalingu žmonių bauginimu, kada tai turėtų būti tik pažeidėjų ir tiesiog nusikaltėlių atžvilgiu.
  Kodėl mergina, turėdama nepaprastai galingą automobilį, kuriuo galėjo pabėgti nuo nusikaltėlių, išmanųjį telefoną, kuriuo galėjo ne tik paskambinti, bet ir nufilmuoti žulikus bei įrašyti veiksmą, nieko panašaus nedarė?
  Todėl, kad policija, negalėdama visur būti (=visų apginti) vietoj to, kad instruktuotų žmones nestoti įtartinomis aplinkybėmis, paskambinant į policiją, neįsileisti svetimų į mašiną, skambinant į policiją, nepasiduoti geruoju svetimiems, rėkiant, keliant kuo didesnį triukšmą , kaunantis iš visų jėgų, nieko panašaus ne tik, kad nedaro, bet ir tuos, kurie priešinasi nusikaltėliui žodžiu ir veiksmu, jį patį atakuoja (man taip buvo – esu rašęs apie tą atvejį, tai visa laimė, kad mano ūgius, svoris nemaži, o ir dar išlikę tam tikri sambo, dziudo ir tiesiog gatvės muštynių įgūdžiai, dėl ko apsigyniau) ir, nors teismai įrodo besiginančio teisumą, policija vis tiek skundžia teismų sprendimus, po to, kada pralaimi, savo agentams duoda nurodymus nors per laikraštį, nors anonimiškai paspjaudyti ant to žmogaus.
  KAM DIRBA POLICIJA?
  Ne visuomenės daugumai tai tikrai.
  TODĖL SAKAU ŽMONĖMS: NEPASIKLIAUKITE POLICIJA – NIEKAS JUMS NEPADĖS, JEI JŪS PATYS SAVĘS NEGELBĖSITE.
  Kas sako priešingai, tas tegul pasako: kiek kartų jam yra padėjusi policija?
  Atsakymas iš absoliučios daugumos gyventojų bus toks: niekuo ir niekada.
  Nes policijai tik rūpi parodyti darbą, o tai ji daro, surašydama begales protokolų net tiems, kuriems kur kas teisingiau ir tikslingiau būtų buvę patarti, padėti ar tik įspėti.

  TOKIA POLICIJA LIETUVAI YRA NEREIKALINGA.

  • Šitas įrašas advokato Remeikio pradėtoje temoje buvo patalpintas Facebook’e, Istorijos ieškotojų klube, bet policijos agentų reikalavimu visa tema buvo ištrinta: policijai nepatinka tiesa.
   Štai kas kaltas dėl prastos kriminogeninės šalies padėties: bijoma analizuoti darbą, bijoma, kada policijai yra pirštu parodoma ką ir kaip reikia daryti.

 6. Kemblys:

  Ooo, kraugeriais apsileidome…

 7. Vijolė:

  Įtariamieji yra Lietuvos piliečiai. Čia ne vieta nagrinėti, kas jų motinos ir tėvai. O gal jie pusiau Lietuviai? Ir prie ko čia tautybė iš viso?

 8. Soc teisingumas:

  Nepritariu bet ir nesmerkiu likvidatoriu.Tik spejusi apsiplunksnuoti mergiote vazineja masina kuri virsija sunkiai dirbanciu zmoniu metini atligi.Is kur tokie pinigai pas vaika???na jau tikrai nesuriu prakaitu uzdirbti…ir manau teisesaugai reiketu pasidometi is kur pas tokius snarglius ar ju tevelius atsirado tokie pinigai…o tuos vargetas “nusikaltelius”reiketu isteisinti kaip ivikdzius socialini teisinguma.Jei valdzia nesugeba to padaryti,tai ta vykdo liaudis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: