Airijoje atidaryta Lietuvos, Airijos ir Estijos dailės studentų darbų paroda (0)

urm.lt nuotr.

urm.lt nuotr.

Lietuvos ambasadorė Airijoje Rasa Adomaitienė kovo 3 d. antrame pagal dydį Airijos Korko mieste atidarė Lietuvos, Airijos ir Estijos dailės studentų darbų parodą „Skin/Nahk/Oda“.

Kraufordo meno ir dizaino kolegijos „Wadesford Quay Gallery“ galerijoje eksponuojami darbai yra 2016–2017 m. trišalės tekstilės katedrų studentų ir patirties mainų programos tarp Lietuvos dailės akademijos, Estijos Tartu meno koledžo ir Korko technologijos instituto Kraufordo meno ir dizaino kolegijos (angl. Crawford College of Art and Design of the Cork Institute of Technology) įgyvendinimo metu  sukurti darbai ir dokumentika, pristatanti kūrybinį procesą.  

Sveikindama aukštųjų meno mokyklų vadovus, dėstytojus, studentus ir Korko meno gerbėjus,  ambasadorė pabrėžė, kad studentai, naudodami universalią meno kalbą, tiesia tiltus tarp Lietuvos ir Airijos ir paragino nenutraukti pradėto kūrybingo bendradarbiavimo.  Ji ypač pasidžiaugė reprezentatyviais lietuvių studentų darbais ir tuo, kad Vilniaus dailės akademija yra stipriai įsitraukusi į šį bendradarbiavimą. Lietuvos dailės akademijos delegacijai vadovavo prorektorė studijoms Eglė Ganda Bogdanienė.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: