Ruoniai varžėsi rekordinio dydžio eketėje (video, nuotraukos) (0)

Ruoniai varžėsi rekordinio dydžio eketėje | Rakstelis.com nuotr.

Ruoniai varžėsi rekordinio dydžio eketėje | Rakstelis.com nuotr.

Už lango kvepia pavasaris, bet ledinių maudynių mėgėjai vis dar randa sau šaltų iššūkių. 25 dalyviai šįkart varžėsi 25 metrų plaukimo ekete rungtyje Trakuose. Sustirę žiūrovai negalėjo patikėti savo akimis, tačiau keletas visgi susigundė ir patys įšokti į ežerą. 

30 dienų iššūkio tęsinys

Prieš startą, išpjauti gigantišką eketę susirinko būrys vyrų. Varžybų sumanytojas Simonas Dailidė sako, jog pasiruošimas užtrunka nemažai, tačiau visiems jiems tai – malonumas. Šios varžybos yra lyg 30 dienų maudynių eketėje iššūkio tęsinys.

„Norėjau kažkaip tuos žmones dar sujungti visus iki atšylant ledui ir ateinant vasarai“,sako Simonas Dailidė. 

Ledas – dar pakankamai tvirtas 

Ledo storis šiame ežere dabar – 21 cm. Specialistų teigimu, įlūžti pavojus negresia. Tačiau pabrėžiama, jog kiekviename tvenkinyje ledo storis yra skirtingas. 

Dalyviai plaukė trimis takeliais ir varžėsi dėl nugalėtojo titulo. Tai – laisvojo plaukimo stiliaus varžybos, tad galima plaukti taip, kaip moki. Tarp plaukiančiųjų – viena moteris, o pasibaigus varžyboms į eketę panerti pasiryžo ir dvi mergaitės.

Nugalėtojai yra visi dalyviai

Greičiausiai plaukė Aurimas Kulinga (13.89 s.), antrasis – varžybų sumanytojas Simonas Dailidė (15.96 s.), trečioji vieta atiteko Tadui Grimailai (16.57 s.). Varžybų organizatorius pabrėžia, jog medalius visgi gavo visi, nes nugalėtojas yra kiekvienas, kuris pasiryžo tokiam plaukimui.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: