R. Karbauskis. Už mus šnekės padaryti darbai (47)

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Apžvalgininkas Kastytis Braziulis internete paskelbė savo straipsnį „Valstiečiai, atkreipkite dėmesį į šiuos KGB metodus“, kuriame nurodė, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei mano atžvilgiu naudojami gerai žinomi KGB metodai. Tai pastangos diskredituoti, kompromituoti, daryti psichologinį poveikį, skleisti gandus, dezinformaciją.

Akivaizdu, jog viena iš žiniasklaidos grupių veikia pagal iš anksto parengtą planą, jo įgyvendinimui negailėdama didelių lėšų, kurios galimai ją pasiekia iš finansiškai stiprių interesų grupių, nenorinčių pokyčių alkoholio kontrolės ar kitose sferose. Naudojami metodai nebijant pažeisti netgi baudžiamosios teisės nustatytų ribų. Melas, patyčios, gandai liejasi be perstojo, žmonės neteisėtai sekami. Kaltinimai tokie absurdiški, kad net nesinori į juos reaguoti.

Lietuvoje yra daug puikių žurnalistų ir aš gerbiu jų pastangas informuoti visuomenę bei motyvuotai kritikuoti valdžią. Tačiau kai kurie save žurnalistais vadinantys žmonės diskredituoja ne tik save, bet ir visą žiniasklaidą.

Ilgai tylėjau, stebėjau viešąją erdvę ir galvojau, kur ta padorumo ir žmoniškumo riba, kurios negalėtų įveikti netgi pinigai? Deja, paaiškėjo, jog tam tikroms žiniasklaidos priemonėms jokios ribos neegzistuoja.

Tačiau šiuo metu neketinu kreiptis į teismą dėl nuolat skelbiamo pasišlykštėtino melo. Nenoriu gaišti laiko ir rodyti dėmesį asmenims, kurie savo profesiją pavertė apgailėtina parodija.

Neabejoju, kad Lietuvos gyventojai sugeba atskirti pelus nuo grūdų. Aš neišvengiau klaidų, bet niekada nedariau to, kas pažeistų Lietuvos Respublikos įstatymus ar jos piliečių interesus. Grįžau į Seimą tarnauti žmonėms ir tai darysiu tol, kol turėsiu tautos suteiktą Seimo nario mandatą.

Laikas viską sustatys į savo vietas. Už mus šnekės padaryti darbai.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , .

47 komentarai

 1. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra bemaž tokios pat kaip vakariniame ES pakraštyje, o algos ir pensijos yra apie keturis kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje.

  Silpna gyventojų perkamoji galia Lietuvoje?
  Nepriteklius ir skurdas?
  Neįperkam lietuviškų gaminių, o svetur pagamintieji ir atvežtiniai yra su mažesne kaina?
  Daugiau perkam iš svetur nei parduodam svetur?
  Tuštėjanti Lietuva dėl gyventojų persikraustymo į vakarinį ES pakraštį ir bet kur kitur svetur, nors Lietuvoje galėtų gyventi 25 milijonai žmonių, lyginant su Anglija?
  Tuštėjanti Lietuva dėl mažo gimstamumo?
  Lietuva yra netinkama žmonėms gyventi dėl sukurtų taisyklių?

  Tokie ir panašūs klausimai sprendžiami įstaigoje (kurios pavadinimas nėra viešinamas čia).
  Bendradarbiaukim, apjungiant pajėgas.

  Pagarbiai,

  _______________
  Tokio turinio laiškas išsiųstas LVŽS vadovui Ramūnui Karbauskiui 2017 sausio 3 ir buvo pakartotas dar keletą kartų, kai nebuvo atsako. Tyla iki šios dienos.

  • G.P.:

   O kokio Jums atsakymo reikia? Ką konstruktyvaus galima atsakyti į deklaracijas?

  • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   Tai tikrai mane sudomino Jūsų išvada: “Tyla iki šios dienos”. Sakyčiau taip, labai iškalbinga tyla, kaip liaudiškai kas nors galėtų ir pasakyti “dėjo ant visų”. Žmogus parašė straipsnį, mes skaitome, komentuojame, o ponas R.Karbauskis…. kažkur ten iš padebesų žiūri į mus kaip numiręs, tyli ir nieko nesako. Spjauna jis ant mūsų tai jau tikrai. Galiu Jums pasakyti labai tikrai. Ir ne vienas jis toksai…..VISI SEIMO NARIAI šioje ir buvusioje kadencijose. Jie spjovė ne tik ant mūsų, jie jau niekina LR Konstituciją sąmoningai, niekšikai, be atodairos…. jeigu jiems nenaudinga, konstitucija, kuriai jie prisiekė, jiems nereikalinga. Jau greitai artėja laikas, kai ir šita Seimo sudėtis bus įrašyta į Lietuvos istorija, kaip nusikaltėliai prieš Valstybę. Anoji sudėtis jau įrašyta 2016-9-11 straipsnyje “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”. Prisitylės tau jau tikrai.

 2. Diedas:

  Rinkimai seniai baigėsi, o šitas veikėjas niekaip neatsipeikėja. Drebia makaronus ant ausų net nemirkčiodamas:”Pokyčiai neišvengiami”, “Už mus kalbės padaryti darbai” Skatinsim, platinsim, siaurinsim, gilinsim, gerinsim kovosim, t.t. ir t.t.
  Bet visa tai bus ateityje.
  Kažkur girdėta?
  Ar jums sovietmečio neprimena?
  Tik kiaules komunistus pakeitė kremliaus palaiminta oligarchų gauja, kuriai sėkmingai atstovauja agentas Karabasas.

 3. Lietuvos Pilietis:

  Ačiū, jau pridarėte darbų. Daugiau jų mums nereikia. Po tokių žalių valstiečių absurdų greitai visas jaunimas iš Lietuvos emigruos…
  Vien ką jūsų žemės pirkimo saugikliai padarė. Referendumas aiškiai pasakė, kad apie 85% Lietuvos žmonių jokių saugiklių nereikia. Kad mes už laisvą žemės pardavimą. Kad ją pirkti/parduoti gali bet kuris Lietuvos pilietis. Tačiau ne – jūs, kartu su konservatoriais, padalinote žmones į privelegijuotus ir tų privilegijų neturinčius.
  Ar manote kad už tai jus gerbsime? Tikrai ne. Tikrai sieksime, kad tokių saugiklininkų partijos ateityje negautų nei vienos Seimo mandato.

  • Artojas:

   Griauti lengviau, griauta daugau kaip dvidešimt penki metai, o ir griauti niekas netrukdė, griovė pasivaduodami, o dabar kai kas nori, kad atstatytų per metus kitus, nors griovimo pasekmių atstatymui, esant dabartiniai ekonominiai ir politiniai padėčiai ir dar trukdant dirbti, neužteks ir penkiasdešimties metų. Taigi pilieciai, jei turit sveiko proto ir mylite Tėvynė pagalvokit.

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   “Rinkimai” į seimą nedera su konstitucija, todėl v_i_s_ų suėjimų
   (Seimų) seimūnai neteisėti – tiesiog sukčiai. Kai seimūnai yra tiesiog
   sukčiai, tai Lietuvos konstitucijos 47 straipsnio keitimas Seime 1996-ais
   ir 2003-iais yra sukčių padarinys – neteisėtas.
   ***
   Apie rinkimus į Seimą kurie nedera su konstitucija,
   panaudojant nuorodą

   ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo

  • www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.47BB952431DA:

   Štai kur tikroji Lietuvos konstitucija.
   ***
   47 straipsnis
   Žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise gali priklausyti
   tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir valstybei.

  • Lietuvos piliečiai žemę gali įsigyti laisvai bet jei Karbauskis saugiklius užtaisė užsienio vertelgoms tai jis yra šaunuolis gal neištiks mus palestiniečių likimas.

   • Lietuvos Pilietis:

    “Lietuvos piliečiai žemę gali įsigyti laisvai” :))))

    Gal iš kitos galaktikos nusileidai ar kokioje Anglijoje tūnai, kad nežinai, kokį įstatymą valdančioji dauguma su konservatorių parama bei entuziastingų žaliųjų/valstiečių populistų priėmė priš porą metų?

    Žmę įsigyti turi teisę tik žemės ūkio mokslus baigę bei ūkininko ūkį registravę asmenys. Ir to negana – prieš tai dar turėję tris metus verstis žemės ūkiu (išimtys tik jauniesiems ūkininkams).
    Mano į kaimą persikėlęs giminatais su tuo tiesiogiai susidūrė. Turi jis ten 8 hą paveldėtos žemės, nori verstis žemės ūkiu. Kaimynas parduoda kelis ha žemės – susitarė kad giminaitis nupirks. Deja, paaiškėjo, jos to padaryti jis negalįs, nes žemės ūkio veikla užsiima tik kiek daugiau nei metus, o įsigijus kaimyno plotą būtų virštyta nustatyta 10 ha riba…
    Taip kad tikras ūkininkas negali nuspirkti žemės, o ką jau bekalbėti apie miestiečius…

    Tai štai kokia ta valstiečių-populistų “lygybė”.

    O kad ateityje nekliedėtumėt apie “lygias lietuvos piliečių teises” pastidijuokit jau priimtus Lietuvos įstatymus ir šito veikėjo programines rašliavas. Tuomet suvoksite, ką lietuvai “gero” žada šita populistų valdžia.

    • Pikc:

     O, pasirodo, kad dėl tų “saugiklių”, kurie buvo įdėti tuometinės VALDŽIOS, siekiant “nukenksminti” žemės referendumą, kalta NE anuometinė valdžia, bet… karbauskininkai? Čia geras! Tiesiog myliu nepriekištingą logiką. 😀

  • Pikc:

   “Kad ją pirkti/parduoti gali bet kuris Lietuvos pilietis.” – Tai kad referendumas LIETUVOS PILIEČIAMS jokių apribojimų nebuvo numatęs, šiaip jau. 😉

  • G.P.:

   …Savo 0,75 HA sklypelio negalėjai “prastumti” kokiam užsieniečiui? Todėl ir toks piktas?
   🙂

 4. Lietuvos Pilietis:

  Tai kaip su privilegijomis, Karbauski? Ar ir toliau latafundininkams sudarinėsite išskirtines sąlygas pusvelčiu supirkinėti Lietuvos žemes, paprastiems piliečiams tai daryti uždrausdami?
  Ar dar ilgai kabinsite makaronus Tautai. Tauta tikrai atsitokės ir šito jums nedovanos.

 5. Lietuvos Pilietis:

  Pagarba tiems patriotiškiems žurnalistams, kurie į viešumą kelia šitos Karbauskio partijos tuščias, Lietuvai itin kenksmingas “idėjas” ir poelgius.
  O iš tiesų neupratau, kodėl Alkas neturi stipraus stuburo ir publikuoja visų iš eilės tuščius pasisakymus?

  • G.P.:

   “Patriotiški žurnalistai”? Gal čia tos padugnės, kurios, pažeisdamos visus galimus įstatymus, braunasi į žmogaus privatų gyvenimą? Turiu galvoje Karbauskio žmoną ir jos susirašinėjimo spaltumo pažeidimus.

 6. Gražina:

  Puikus, nuoširdus atsakymas, žmogaus, prie kurio nelimpa joks purvas. Neverta gaišti laiko, reaguojant į visokias apkalbas, melą. Bjaurūs komentarai žmonių, kurie apie viską sprendžia pagal save. Aišku jie daro įtaką kai kuriems, bet tikrai ne visiems. Dauguma rinkėjų supranta, kad Jūsų, aiškiai deklaruoti, tikslai negali būti pasiekti per vieną naktį. Yra visa eilė paveldėtų problemų. Jos turėjo būti jau seniai išspręstos ankstyvesnių valdžių. Deja, problemos tik didėjo… Jūsų laukia labai sunkus darbas, kuriam įvairiais būdais yra trukdoma. Nepasiduokite.
  Stiprybės Jums, o mes, kurie tikime Jumis, visada Jus palaikysime.

  • Juozas P.:

   Prieštarauju. Kaip bebūtų sunku, reikia kovoti.

   Negi Seimas negali sugrąžinti visuomenei Visuomeninio transliuotojo?

   Juk nenormalu, kad ten tik miliūtės/jakilaičiai ir valatkos su jų bolševikiškomis tiesomis – kas ne UŽ tas PRIEŠ..

   • TV ir spauda ne vien Lietuvos problema tas pat ir JAV juk matom kaip yra puolamas prezidentas Trampas…tepadeda jam Dievas.

   • Gražina:

    Jis ir kovoja… bet kaip sakiau – ne viskas iš karto. O dėl Miliūtės, Valatkos, Jakilaičio ir panašių į juos sutinku su Jumis. Norėčiau jų veidų nebematyti ir jų nuomonių nebegirdėti.

    • Juozas P.:

     Būtent kovoja. O mūsuose, deja, visi paprasčiausiai bijo konservatnikų vatnikais būt apšauktais.

    • Diedas:

     P. Gražina,Jūsų norai labai pozityvūs ir lengvai įvykdomi. Malonu žinot, kad daugėja linkusių į sveiką gyvenseną žmonių.
     Kad išvalyt smegenis nuo purvo ir nematyt visokiausių valatku karbausku sparneliu ir kitu visuomenes atmatu, tereikia nežiūrėt televizoriaus ir neskaityti visokiausių putindelfių.
     Be šito purvo gyvenu beveik metus ir jaučiuosi daug sykių protingesnis, sveikesnis pranašesnis už informaciniame purve besimurkdančias melo aukas.
     Bet jei tamsta pasiryžtumėt sveikai gyvensenai iškiltų problema. Jūs nieko nežinotumėt apie savo garbinamų melagių gerus darbus. Nes realybėje jų nesimato. Nežiūrintys teliko žmonės savo kailiu tokios laimės nepatiria.

     • Pikc:

      PUIKI libkonų “adekvatumo” iliustracija: jiems visokios valatkos ir pan. dergikų šutvė (anot liberastų, “patriotiški žurnalistai”) yra… “po Karbauskio sparneliu”. 😀
      O Karbauskis, mano galva, daro DIDELĘ klaidą, kad tų šiukšlių teisinėn atsakomybėn nepatraukia – patys jie TIKRAI į protą neateis.

  • Lietuvos Pilietis:

   “žmogaus, prie kurio nelimpa joks purvas”

   :)))) Tik tiek. Ir iš kur tokia akla gerbiamiosios išikimybė?

 7. Abrams:

  Labai jau primena Pakso aimanas. O po Tamstos padarytų darbų, kai jie prabils, kad nereikėtu slėptis po kopūsto lapu.

 8. grumstas:

  Užskaitome ir palaikome.

 9. grumstas:

  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:
  2017 02 25 10:49 | IP adresas: 90.142.185.99
  Labai pavėlavote su laišku. Tokį laišką derėjo išsiųsti bent prieš desėtką metų. Kodėl taip ilgai delsėte? Laukėte Karbauskio? Labai panaši į istorija su uždelsta paskutinės stadijos vėžio metastazių apimto ligonio kreipimasį į daktarą, kuris pasakytų; o kurgi jūs buvote anksčiau?…

  • Tikrovėje to nėra, nors teisiškai …:

   Lietuvos valstybę kuria Tauta. (2 straipsnis)
   ___________________________________________________________
   Išvada.
   Antilietuviška antikonstitucinė neliustruotoji cccp komunist/kgb’istinė lsdp+ts-lkd+darbo+liberalų gauja (Seime slapčia pakeisdama konstitucijos 47 straipsnį, sužlugdydama 2014 metų referendumą …) nušalino Tautą nuo konstitucinės svajonės ir sukūrė Tautai k o n c l a g e r į be t v o r ų. Dabar, vargstam.
   Ar galima dirbti su tokia gauja kuri eina prieš mus, prieš Lietuvą? Ne. Dabar belieka išsiaiškinti ar valstybės tarnautojai naujokai su mumis ar prieš mus.

  • Klaipėdiškė:

   Labai teisingai pastebeta.

 10. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Labai šauni nuostata: “R. Karbauskis. Už mus šnekės padaryti darbai”. Tačiau teiginys “Aš neišvengiau klaidų, bet niekada nedariau to, kas pažeistų Lietuvos Respublikos įstatymus ar jos piliečių interesus.” neatitinka tikrovės. Jūs, gerb. R.Karbauski buvote emailais ir viešu straipsniu asmeniškai ir kaip partija, visos partijos ir jų vadai, buvo informuoti ir išaiškinta, kad į Seimą einate pagal antikonstitucinį, antidemokratinį idiotišką Seimo rinkimų įstatymą ir visiškai NIEKO nepadarėte, kad nors pakrutėti tai linkme, kad LR Konstitucija galiotų Lietuvoje, o Jūs prisiekę Konstitucijai ją įvykdytumėte. Nieko panašaus neatsitiko. Netgi Jūs ir Jūsų padėjėjai, Seimo pirmininkas su komanda ir visas Seimas nė piršto nepakrutina, kad atkūrti teisę ir demokratiją Lietuvoje. Jei kas neaišku, tai skaitykite ir analizuokite mano 2016-9-11 straipsnį “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”, arba “Cenzūra Lietuvoje” ir t.t. Todėl Jūsų pasakytu ir pacituotu teiginiu NETIKIU. Labai gaila, kad tautinių kostiumų klausimas nuėjo į nebūtį, o gal dar ne? Todėl visumoje tenka konstatuoti, kad Jūs ir Seimas atstovaujate antikonstitucines jėgas ir esate okupavę Seimą. Ko gero lėtai, bet artėja laikas, kad kaip ir praėjęs Seimas, pateksite į antikonstitucinių nusikaltėlių sąrašą savo laisva valia. Taigi atkreipkite dėmėsį kol dar laikas.

  • G.P.:

   Juridinis “skaistumas” yra geras dalykas. Bet politinės realijos irgi yra OBJEKTYVIAI egzistuojantis dalykas.
   Ir atminkite, kad niekas nesidaro per vieną naktį.

   • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Niekaip negaliu atsiminti, kad niekas nesidaro per vieną naktį. 🙂 Jau apie 25 kartus nuo 2016-04-13 dienos apie tai yra informuoti emailais VISI Seimo nariai, kanceliarijos, Prezidentūra, Vyriausybė, VRK ir KT. Didžiųjų miestų tarybos, įvairūs laikraščiai. Ir visai tai Jums atrodo per vieną naktį. Tuoj bus vienos nakties metinės. Įteikti taip pat įstatymų projektai.
    Tai Jums sakau, OBJEKTYVIAI egzistuojantis dalykas yra tas, kad jau daugiau nei ketvirtį amžiaus Lietuva yra OKUPUOTA antikonstitucinių jėgų. Tą antidemokratinį, antiteisinį, antikonstitucinį ir Europos teisei prieštaraujantį ir Lietuvos teisinius ir demoratinius pagrindus sturypusį Seimo rinkimų įstatymą priėmė 1992-07-09 LR Signatarai, o parašą padėjo Lietuvos strategas, pirmasis Lietuvos valstybės vadovas prof. Vytautas Landsbergis.
    Taigi tai objektyviai egzistuojantis dalykas. Jeigu norite, tai užginčykite motyvuotai tai ką sakau. Juodu ant balto tai ĮKALTA įstatyme.

 11. lietuvis:

  vis žada ir žada: jau kirsiu eglę…

 12. Taip:

  Gerb.Ramūnai,esate teisus.Kaip bebūtų raginčiau Jus ir Seimo daugumą kuo skubiau parengti teisinį reguliavimą taip,kad iš esmės būtų galima keisti Nacionalinio transliuotojo LRT veiklos pobūdį ir vadovybės bei atskirių struktūrų personalinę sudėtį,nes dabartinė šios institucijos veikla yra stipriai politizuota ir šališka,be to pertekliniai skleidžia užsietieniška kultūrą lietuviškos saskaita.Antra,-įstatymiškai įpareigoti visas tv ir radijo komercines stotis registruotas Lietuvoje skleisti ne mažiau 60% lietuviškos kūrybos muzikinėse laidose,kad nebūtį taip,kaip dabar ŽR muzikinėse laidose lietuviška muzikinė kūryba yra visiškai ignoruojama.Geros kloties Jūsų vadovaujamai partijai!

 13. Saulius:

  Vis tik mano pasitikėjimas Karbauskiu palaipsniui mažėja.

 14. Petras:

  Išties pasitikėjimas mažėja ir ne dėl žiniasklaidos o dėl darbų, pabandysiu įvardinti:
  1. Švietimas – labai silpna ministrė nelabai žinanti pačią Lietuvą.
  2. Juvenalinė justicija – pasinaudojus nelaimėmis ardomas šeimos institutas, vaiko teisės iškeliamos aukščiau pareigų, praktiškai tuoj bus Benevernet kaip tiesiai pasakė Majauska
  3. Kur valstybinis alkoholio monopolis, vaistiniu tinklas – šitie buvo minėti, ber nesigirdi
  4. Žemė – vietoje rėmimo buvusiam referendumui, dabar LVŽS nori nuimti saugiklius
  5. Lindimas ES į vieną vietą, prisimenu Skvernelio ir Merkel susitikimo santrauką, bet negaliu prisiminti ką jie sakė ar Lietuva bus su savo stuburu ar provincija…
  Greitai daugiau nepamenu, bet šie punktai jau pakankamai nuvylia…

  • Bartas:

   O aš būčiau pakantesnis. Aš šitą valdžią užpulčiau ir reikalaučiau darbo vaisių, na po 2 m. ( už Karbauskio šalininkus , nebalsavau). 100 dienų, kas tai.? Niekas. Žinantys pasakys ar katė per tą laiką sugeba atsivesti kačiukus. Taigi palaukim. Prisiminkim. Juk dauguma Tautos, išrinkusi” AMB” šalininkus , kurių , ūkio valdymo šūkis; “vsio zakonno”, buvo nuoširdžiai, suprantamai priimta; vagiam. Taip , kad ramiai. “Maidano ” nesiūlau, bet dar bus rinkimai.
   Bėdžiai – laikykites!

 15. Tadas:

  Nepasiduokite, žmonės tikrai mato, kad puola tendencingai, melagingai. Kartais bjauru net klausyti, tada perjungiame kanalą, o kai kurių apžvalgininkų ir rašeivų neskaitome ir daugiau niekada neskaitysime. Tikrai matome Jūsų gerus ketinimus ir tikime, kad užteks jėgų juos įgyvendinti.

 16. S:

  Kaip pasakė prezidentas Trampas: žiniasklaida nėra mano priešas, tai mūsų šalies žmonių priešas. Karbauskiui reiktų tiksliau reikšti savo mintis. Tokia žiniasklaida yra mūsų visų priešas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: