Prezidentas D. Trampas: JAV didžiuojasi vadindamos Lietuvą sąjungininke (7)

D. Dž. Trampas | youtuber.com nuotr.

D. Dž. Trampas | youtuber.com nuotr.

Vasario 10 d. Artėjančios Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga, Lietuvą pasveikino naujasis Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas Donaldas J. Trampas. Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei atsiųstame laiške su 99-osiomis Lietuvos nepriklausomybės metinėmis sveikinami ir visi.

„Jungtinės Valstijos didžiuojasi, galėdamos Lietuvą vadinti drauge ir Sąjungininke“, – pabrėžė JAV Prezidentas ir išsakė lūkestį dirbti kartu siekiant bendrų tikslų.

„Lietuva yra vertinama NATO sąjungininkė, kuri rodo pavyzdį kitiems, vykdydama įsipareigojimus mūsų bendrai gynybai – tą akivaizdžiai patvirtina didinamos išlaidos gynybai, siekiant įgyvendinti sutartus NATO reikalavimus. Lietuvos parama Afganistane ir kovojant su ISIS dar kartą įrodo jos ryžtą siekti saugumo visame pasaulyje“, – rašoma D. Trampo laiške šalies vadovei.

JAV Prezidentas įvertino Lietuvos vaidmenį skatinant demokratiją ir stiprinant transatlantinę bendruomenę. D. Trumpas pabrėžė, kad Lietuvos parama Ukrainos suverenitetui ir teritoriniam vientisumui, taip pat pastangos diversifikuoti energijos šaltinius padeda siekiant bendro tikslo – didesnio Europos ir regiono saugumo.

„Jungtinės Valstijos didžiuojasi vadindamos Lietuvą sąjungininke“, – rašoma prezidento laiške D. Grybauskaitei.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

7 komentarai

 1. Džiugu girdėti tokį JAV Prezidento Lietuvos išaukštinimą savo sveikinime, skirtame 99-osioms Nepriklausomybės metinėms.

  • Pikc:

   Ne tiems adresuojate: gi libkonai su liberastais labiausiai lojo (ir tebeloja) – o vatnikai tiesiog tikėjo jų lojimu ir tikėjosi, kad daba tai jau tikrai tas fošystas Lietuvą rusams atiduos. 🙂
   P.S. Man keista, kaip Grybauckaitė iš gėdos nesudega po šito pasveikinimo, prisiminusi, kaip JI reagavo į Trampo pergalę. Tiesą sakant, atsižvelgiant į liberast-libkoninės purvasklaidos, “apžvalgininkų” ir pan. atmatų siautėjimą, Trampas turėjo pilną moralinę teisę GEROKAI “šaltesnę” žinutę pasiųsti.

   • Gustavas:

    Pikc nebūtų pikc. Vitioks, gal kokį daug kartų, pieše pas križioks savą užmačių įgyvendint. Par neapdairumo sudegina Vilnio kreivo pilį ir nesudege iš gėdos. Politik yr politik. Visos europos polit žinovai įvertino jo realpolitik.Tad jos ekselencijai nėra ko raudonuot, anksčiau prisiraudonavo. O tamstos, jau kokie penkti metai nebuvo komentaro, kad nebūtų žodžių libkonas ar liberastas. Išsutemų ir prieblandų išeikim, palikim liberastam ir libkonan vergo naktį klaikią, šaukiu tave aš Gustavo dvasia. Čia biški kol Karbauskis nepakėlė kainos.
    O Trumpui šiandien Į SVEKATĄ

 2. Kiemsargis:

  Na , TrUmpas nemoka lietuviškai , neskaito Delpio ir Lietryčio , neklauso ir nežiūri Ėlėrtė 🙂

 3. S:

  Na va. O kiek čia vietiniai proto ligoniai, mūsų valdžia ir žiniasklaida triedė dėl gerbiamo Trampo. Dabar taps verta būti NATO sudėtyje, ginančioje mūsų visų BALTĄJĄ RASĘ, tik čia yra pagrindas karinei ar kitai sąjungai. O mūsų globalios demokratijos puoselėtojams teks išeiti, į pasaulio globalią rudąją. Taip, linkėjimai sąjungininkui Trampui ir JAV, sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: