R. Karbauskis. Paliesti milžiniški interesai. Nesustabdysite permainų, nežiūrint visų bandymų tai padaryti (68)

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Akivaizdu, jog mūsų ketinimai sutvarkyti alkoholio kontrolės sistemą, skaidrinti farmacijos sektorių, noras mažinti valstybės valdymo aparatą, pažaboti korupciją ir t.t. yra tikrosios priežastys, dėl kurių siekiama sugriauti mano reputaciją ir atitraukti nuo neatidėliotinų darbų. Paliesti milžiniški interesai. Esu išrinktas tarnauti žmonėms ir tai darysiu, nežiūrint į visus bandymus tam trukdyti.

Viešumoje paskleista informacija, kad savo turto deklaracijoje esą esu nurodęs ne visus man priklausančius nekilnojamojo turto objektus Ispanijoje, yra visiškai neteisinga. 

Taip, pasitaiko klaidų, bet jos nėra sąmoningos ar piktybiškos. Esu dėkingas žurnalistams, kurie atkreipė dėmesį į galimą klaidą mano turto deklaracijoje – iš tiesų, nebuvau deklaravęs namo statybai Ispanijoje iš banko paimto kredito. Tačiau, noriu pabrėžti, tai nesukuria jokių mokestinių prievolių valstybei, o deklaracija jau patikslinta. 

Niekada jokia įmonė, kurioje turiu akcijų, neprekiavo, neprekiauja ir neprekiaus alkoholiu. Ispanijoje įsteigta įmonė, kurios akcininku esu, neturi leidimo tokiai ekonominei veiklai kaip prekyba alkoholiu, niekuomet tokio leidimo neturėjo ir niekada nebuvo kreiptasi į atitinkamas valstybines institucijas dėl tokio leidimo gavimo. Tai, kad Ispanijoje įregistruotos įmonės vienas iš steigėjų ispanas prieš šešiolika metų į įmonės įstatus tarp kitų veiklų įrašė ir prekybą alkoholiu, nereiškia, jog toks realus ketinimas buvo, yra ar bus. Tai patvirtina ir praėję šešiolika metų – minėta įmonė niekada nepirko ir nepardavė nė lašo alkoholio. 

Esu verčiamas teisintis dėl daugelio dalykų, kurie yra interpretacijų bei šmeižto produktas. Nesivelsiu į šitą žaidimą. Jei yra kokių įtarimų ar kaltinimų – suinteresuotus asmenis prašau kreiptis į atitinkamas institucijas.

Apgailestauju, kad visuomenei nuolat brukama informacija apie mano namus, verslą, šeimą ir pan. Belieka tikėtis, jog pradėti ir būsimi darbai, vykdant žmonėms duotus pažadus, bus geriausias atsakymas į visus klausimus.

Autorius yra Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Seimo Kultūros komiteto pirmininkas

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

68 komentarai

 1. lietuvis:

  gerai, kad klaidos pripažįstamos, bet – už jas irgi reikia mokėti, ypač tokiam ryškiam politikui. Ir čia žiniasklaida teisingai daro, reikalaudama atsakomybės iš Karbauskio. Kuo mažiau klaustukų, tuo mažiau korupcijos, o tai bus kaip Rumunijoje…

 2. S:

  Būtent, vertinsim pagal darbų rezultatus, kurie ir bus geriausias atsakymas į visus klausimus. Aš įtariu, kad būnant ES neįmanoma nieko padaryti, ar bent pakeisti. Pirmi rezultatai bus matyt po kelių dienų, kai paskelbs praėjusio sausio mėnesio emigracijos duomenis. Čia jau bus pirmasis naujos valdžios rezultatas. Galėsim palyginti skaičius…

  • Rasma:

   Linksmas Jūs žmogus. Nepasisėjęs pavasarį ropių, rudenį eisite jų į daržą ieškoti.

   • S:

    Čia ne ropės, galima iš karto viską pradėt. Pvz. Trampas Amerikoj pradėjo vykdyti visus savo pažadus per 1-2 savaites, daug laiko nereikėjo. Ir prašom, Amerikos ekonomikos rodikliai jau pasiekė visų laikų aukštumas, sieną su Meksika irgi pradeda statyt, žmonių nuotaika pakili. Tai ko čia laukti reikia? Daugiau ryžto. Šiaip pagrindinė taisyklė, kad kuo ilgiau lauksi, tuo bus sunkiau kažką padaryt.

 3. Ramunai:

  laikykis. Cia žinok dar tik pradžia. Kol kas tik suniukai užsiundyti. Pagrindiniai ginklai dar laikomi atsargoje. Mafija taip lengvai nepasiduoda.

 4. Algimantas:

  Neapsirikau kad balsavau už valstiečius . Stiprybės Ramūnai

  • palaikau:

   Taip, tikrai neapsirikau balsavusi už šią partiją. Nenustembu tokiu žiauriu puolimu, juk pajudino užsistovėjusią metų metais korupcijos pelkę – alkoholį, mediciną, giminėmis apaugusias valstybines įmones. Visko išgirsim, tik linkime p. Ramūnui ir visiems valstiečiams bei žaliesiems nepasimesti, neišsigąsti, nesileisti supjudomiems, nes to tik telaukia jūsų ir mūsų oponentai.

 5. Taip:

  Apgailėtina yra tai,kad Lietuvos informacinę erdvę yra užvaldę kairuoliškos ir neoliberalios pakraipos žiniasklaida,pvz.: Nacionalinis transliuotojas LRT, delfi.lt , 15min.lt, lietrytis,Žinių radijas …Tai šioje žiniasklaidoje ypač nuolat šmėžuoja siauras ratas žmonių -žinovų”,kuris šališkai pristato ir vertina politinius,kultūrinius reiškinius,kalba visomis temomis nuo bendrų tualetų,vienos lyties partnerystės,beribės laisvės,multikultūrinių ,,vertybių”, baigiant vaikų teisių iškreiptomis problemomis, Gretos paltu ir jos vairuojamu automobiliu, Vis dėlto norėčiau pastebėti,kad šiai aptarnaujančiai žiniasklaidai stengiasi įtikti Seimo pirmininkas Pranckietis,Vyriausybės vadovas Skvarnelis,deja.Tad, Gerb. Karbauski,nenusileiskite ,vykdykite Vyriausybės programą,-sėkmės Jums.

  • Apsi-tarnavimas
   veda į
   pri-TARNAUTI
   /per prisitarnavimą/

   nuo atitarnavimo (atitarnauti)
   ir tarnauti ar tarnauti…

   visiškai skirtingas reikšmes –

   tarnauti (aptarnauti)
   arba
   tarnuoti (par pryšakį… ar užpakalį… sieliaus 🙂 )

   Todėl labai nesudėtinga paklyst, suklyst, nuklyst ar užklyst (kai prastai kalbą mokį, valdai sunkiai sunkiai),
   nors ir “Metai Lietuvių kalbos kultūros…” Tai ir apie valdymą kalba čia. Žodis lemia, valia valdo, –
   savą valią įvardinus neatidžiai, neapdairiai, – kaip LRT.LT tarybos sudėtį Seimas su Prezidente, ir
   gauna… šnipšt, šnypšt vien.. pats pirmininkas Kultūros (komiteto) ten, berods R. Karbauskis …nors
   paskutinė d a r b i n ė Kultūros veiksmo nuotrauka Seime bebylojanti tik, tik iš:
   http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15259&p_k=1&p_a=media_object_viewer&guid=70547A5E-20F5-4DAE-996A-9AF01C043F3D
   Seimo Informacinės visuomenės plėtros, Nacionalinio saugumo ir gynybos ir Švietimo, mokslo ir kultūros komitetų bendro…

   Taigi, žiūrim ką turim, ogi
   atsakingų, – vien jų pačių:
   D.Grybauskaitės, ir R.Karbauskio (su V.Pranckiečiu?) LRT ir “varo” ką jie nori…
   man “tokie’ Grybauskaitės su Karbauskiu “norai” (ką varo LRT, nesuvokiami ir keisti). Keisti?

   Ką, – juos abu (ar po vieną), ar nevykusią LRT Tarybą…? Ar turinį.. klausimas be atsakymo. Nepajėgsime.

   Bet, menkiau viešumoje esantį (vartojamą) žodį, – TARNUOTI,
   čia ir siūlyčiau “kultūringiau” (mat “Metai Lietuvių kalbos kultūros…”)
   lietuviškuoju šiuo, savu …žodžiu visuose dariniuose raštuose – u o s t u o s e
   “švartavimus” iškeist į tinkamesnius – T A R N U O T I S…

   “Norėjau įtarnúot sielį po Prienais, bet pirmutinis [sielininkas] neįtarnãv[o], tai ir mes turėjom toliau plaukt
   Ties Skirsnemune patarnúota šįmet daug trioptų
   Ties Prienais pasitarnúosim Lp.
   Tą garsą ir šlovę kaimui pelnė patogus sieliams prisitarnuoti krantas.”
   Šie pvz. iš Lietuvių kalbos žodyno – išlaikytos, gyvos ir kultūringos, tikros mūsų kalbos
   (be “švartavimų” antžodžių ar siaurusevičiškai-jakelaitiškų antsnukių ant LRT ir “Panoramos”, –
   darkna visiška pat Grybauskaitės su Karbauskio/Skvernelio neveiksmingu verčiamos). Verčia. Versti.

   Tad susipažinote:
   TARNAUTI ar TARNAUTI – pamokėlė pamokanti, paliekanti.Žodžius:
   (iš apsi-tarnavimo…)

   tarnuoti,
   keisti,
   verčia,
   versti.

   Atsakyta… kuo gryniau.

 6. Smagumėlis, Ramūnas Karbauskis pradėjo titanišką kovą prieš alkoholinių nuodų-narkotikų verslininkus. Kuo geriausios kloties, tikiuos pasiseks aptramdyti legalių narkotikų gamintojus. Sėkmės.

 7. Labai geras pasiūlymas — pasinaudoti SEIMO NARIO įgaliojimais ir pradėti paklausimus dėl vilkinamų bylų, sukčiavimo ir t.t. Į šią veiklą reikia įtraukti visus “valstiečių” frakcijos narius, tegul grūdinasi, o netupi už Ramūno pečių.
  Mieli komentatoriai, pradėkime atakas visais internetinio fronto kanalais apgindami ir morališkai palaikydami šalies apsivalymą nuo erkių…

 8. Getas:

  Dauguma Tautos išsirinko šią sąjungą į valdžią ir mes norime, kad ji būtų vykdoma, o jei tie patys liberalmarksistai ir jų kol kas valdoma žiniasklaida trukdys, tai tauta parodys ką sugeba, gana, kad per 25 metus nualino mūsų tautą. Basta. Kažkas panašaus vyksta ir JAV, kur liberalmarksistų valdoma žiniasklaida pila pamazgas ant JAV prezidento D. Trampo. Sėkmės LVŽS vykdyti savo programą, būkite vieningi ir vėl bolotiruokitės Gretos apygardoje Panevėžyje ir laimėkite – tai bus geras antausis liberalistams ir jų žiniasklaidai. Sėkmės Ramūnai!

 9. LosAngeles:

  Akivaizdu kad uzkliude ir akivaizdu kad kazka rimta. Bet to buvo galima tiketis is pat pradziu, nes uzkliudyti ne tik ‘verslininkai’ tupintys ant sprando zmonems, bet ir ‘partines ambicijos’ 🙂 O jei, neduok Dieve (nepadoru net pagalvoti…), dar ir ‘partiniu ambiciju’ kurstytojai turi savo ‘verslus’ tose paciose srityse, tai gaunasi dar vienas nepasitenkinimo variantas (panasu trecias?). Vat ir turime ka turime- bet kokai kaina sumalti i miltus, konkreciai nelabai ka tepasakant. Taigi kova bus ‘be taisykliu’, ir Karbauskis turetu tai suprasti. Sekmes ir stiprybes. Labai dziugu jei kol kas visas tas sarsalas neatsalde jo noro vykdyti pazadus.
  Cia islenda dar vienas ‘ziedelis’ apie kuri siandien raso Paulauskas, o butent ziniasklaida, atstovaujanti atvirai priesiskoms Lietuvos interesams jegoms, ir pilanti ant valdzios pamazgas. Tai is tiesu yra problema, nes valdzia negali pasakyti ka ji daro ir ka jau padare be tarpininku, o tarpininkai siuo atveju- akivaizdziai priesiski, tad objektyvios informacijos visuomene paprasciausiai negauna

  • S:

   Žiniasklaida nėra neįveikiama. Bet reiktų rasti kitus žinių sklaidos šaltinius, pagaliau kovoti su ta žiniasklaida atvirai ir priešiškai, pasakyti kad tai yra šlykštūs melagiai ir šmeižikai, Lietuvos gėda ir šiaip “fake news” (angl. “klaidinančios žinios”). Pagaliau galima bandyti išmėžti tą LRT su visais veikėjais, valdžios gi jau pakanka.

   • Aistis:

    Visa Žiniasklaida buvo nupirkta pasaulio ELITOS dar 1988 metais. Todėl nesistebėkime, kad jie tarnauja ir tarnaus savo darbdaviams iš užjūrių. Kur matyta, kad Lietuvoje visoje žiniasklaidoje neaprėpiami kiekiai užsieninių firmų reklamos anglų kalba, net Valstybinėje televizijoje. LIETUVIAI ŽURNALISTAI – PARSIDAVĖLIAI NEBEGERBIA SAVO TAUTIŠKŲ ŠAKNŲ, SAVOSIOS LIETUVIŲ KALBOS. JIE SAVO PAVYZDŽIU GRIAUNA NAIKINA LIETUVIŲ KALBĄ PRIAUGANČIOJE MOKLSEIVIJOJE, MŪSŲ ATEITIES KARTOSE.
    Tai prieštarauja Lietuvos Konstitucijai ir mūsų Kalbos komisijai. O ar Ministrų Taryba tai draudžia? Ką veikia ponas policininkas Skvernelis?

 10. palaikykime savo viltį:

  Tikiu, mano šeima , tikime tavimi. Suprantame, kad ieškoma tavo akyje ir krislo, kai tuo tarpu savoje rąstų nemato; destruktyvi seimo opozicija, oligarchinio verslo magnatai suaugę su parsidavusia žiniasklaida, kuri pasiruošusi padaryti bet kokią bjaurastį , kad tik įtiktui savo užsakovams , kurie yra ir šeimininkai. Protingi žmonės supras ,, kad deklaracijoje kablelis padėtas ne vietoje , nesukelia prielaidos beatodairiškam kaltinimui ir reikalvimui pasielgti taip , kaip savanaudškam , grubiam įstatymų pažeidimui, kurie pakenkia valstybės , žmonių interesams.

 11. lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija:

  Okupanto sukurtos cccp imperijos laikmetyje ir iki dabar, Lietuvoje gyvenimo sąlygos – klaikios. Lietuva – netinkama žmonėms gyventi. Kad atsikratyti m_i_r_t_i_n_o pavojaus Lietuvai, reikalingas v_i_s_u_o_t_i_n_i_s darbas, galingos jėgos telkiamas. Ramūno Karbauskio vadovaujama grupuotė įgavo visas Tautos telkimuisi reikalingas priemones, tad padaryti dar vieną sąjūdį Lietuvoje yra l_a_b_a_i lengva, kai yra net užrašytas šios grupuotės štai šis noras.
  __
  “T_e_l_k_s_i_m_e darbo santykių dalyvius, valstybės pareigūnus, nevyriausybines organizacijas ir profesines sąjungas bendram tikslui – sukurti mūsų šalyje patrauklias darbo ir gyvenimo sąlygas žmonėms, galimybes derinti darbą ir asmeninį gyvenimą.”
  (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos 2016 m. LR Seimo rinkimų programa)
  __
  Lietuviai, Lietuva – tvirtovė. SĄJŪDIS 2

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija – patikimiausias ir
   moderniausias Baltijos šalių v_i_s_u_o_m_e_n_i_n_i_s transliuotojas (kurį pasisavino Lietuvai kenkėjiška neliustruotoji cccp komunist/kgb’istinė lsdp+ts-lkd+darbo+liberalų gauja).
   Dabar,
   mūsų v_i_s_u_o_m_e_n_i_n_i_s yra gaujos. Kad būtų tvarka šitoj vietoje, reikia ištrenkti kenkėjišką gaują iš mūsų žiniasklaidos. T_i_k tiek tereikia, kad būtų t_i_k_r_a_s sąjūdis. _

 12. Bartas:

  Nebalsavau už valstiečius, bet dabar turiu palaikyti Lietuvos žmonių daugumą. Šalin degtinę iš maisto prekių parduotuvių. O Ramūnui stiprybės.

 13. juozas:

  Daugelis aiškiai supranta totalų puolimą.Įgriso labai tas puolimas.Juokinga darosi.Mes netikime tais melagingais nupirktų žurnalistų straipsniais.Tai tik padeda atsirinkti žurnalistus.Linkiu Jums sėkmės ir kantrybės bei išminties

 14. Diedas:

  Ką jis gero padarė? Pakėlė mokesčius ir vodkės kainas. Tuo pat metu Lietuvą užplūdo konrabandinė ar vietoje pilstyta degtinė rusiškom etiketėm po 6eur, kurios gali nusipirti iš po stalo net valdiškose įstaigose. Pas mus kaimę ją vadina karbauskine.
  Pripaistė tuščių paistalų apie sermėgėles vaikams, prisimelavo apie savo meilužę ir turtus.
  O ką padarė gero konkretaus, o ne skiedalų ir kailio lupimo eiliniams žmonėms, gal kas nors žino. Aplink visi džiūgauja kaip veltui šokoladą gavę. Aš kažkaip dar jokios laimės, ar gyvenimo pagerėjimo.nepajaučiau.

  • Pritariu: buvo daug triukšmo, bet naudos iš to – jokios.

  • LosAngeles:

   Tai tikrai keista kad ‘gyvenimo pagerejimo’ nepajutote. Tikrai galima tuo stebetis, o ir piktintis butu ne pro sali… Juk ketvirti amziaus vieni su kitais pasikeisdami ‘nepakeiciamieji’ stume nuostabiai lietuviska rupintojeliu politika, zmones kito kelio nematydami ‘kojomis balsuoti’ pradejo. Nu tikrai didele sekme.. O sitie, ka ten ketvirtis amziaus, jau net pora meneseliu kaip valdzioje, tai ypatingai keista kad nekazin ka tenuveike. Per tiek laiko jau tikrai galejo sutvarkyti besaikio svaiginimosi kultura, pakelti ekonomika, sustabdyti emigracija, pritraukti investicijas, apsaugoti vaikus ir nesciasias, priimti dar daugiau pabegeliu, surengti bent kelis paradus (ai taip, pamirsau… nepalankus laikas, tokiu oru nelabai ‘nuoga rura’ pakraipysi), isardyti ologarchinius savanaudiskus vaistu prekybos tinklus, uzlopyti visas duobes miestuose, nubaidyti balandzius kad nedergtu ant paminklu, renovuoti daugiabucius, nupirkti daugiau bokseriu beigi saukstu komplektu… Keista…

  • svieto pabaiga:

   tai ka jus sakote yra baisu. Nejaugi tikrai, Lietuva ir tamstos kaima uzpludo kontrabandines degtines potvynis. Bet ar jus pats nesijauciate prisidedantis prie sios nelaimes. Teigiate zinantis, kad valdiskos istaigos prekiauja kontrabandiniu alkoholiu. Priminsiu tamstai, kad doras pilietis zinodamas apie vykdoma nusikaltima, privalo apie tai pranesti atitinkamoms tarnybos. Nusikaltimo slepimas baudziamas istatymais.

   • S:

    🙂 Diedas jau rašė, kad jo kaimas kažkur Belgijoj, netoli Briuselio. Įtariu, Molenbekas vadinasi.

   • Aistis:

    KOntrabandos kelius ir platintojus geriausiai žino ponas policininkas Skvernelis, ilgus metus kontroliavęs jų kelius. Tad jei Valstiečiai vykdo alkoholio platinimo mažinimo lietuvių tarpe poltiką, o Skvernelis per siemas praleidžia kontranadininkus – tai jis KALČIAUSIAS ir tokį nepareigingą policininką reikia TEISTI, KAIP KONTRABANDININKŲ BENDRININKĄ.

 15. Julius Puras:

  Stambaus investuotojo interesas tai yra zmoniu atliginimu kelimas tikrai nebus paliestas. Ziuriu as i Karbauski ir jo planus ir matau tik viena tai tolesni zmoniu skurdinama ir Lietuvos emigracija. Vaistu kainos kaip ir alkoholis kaip ir korupcija kaip ir laikrodzio nesukinemas valanda pirmin ir atgal tai nera tos priezastys del ko skursta ir emigruoja Lietuva. Skurdini uzdarbiai tai yra didziause priezastis ir jos Karbauskis spresti visai neketina.

  • Diedas:

   Kaip pirštu į dangų. Komentaras trumpas ir konkretus. Visi šitie Karabasą šlovinantys lengvatikiai taip pat šlovino ir Paksių ir Paulauską ir Uspaskicą ir komunistus. Per labai ilgą laiko tarpą suprato, kad buvo apgauti..
   Kaip apmaudu, kai dauguma žmonių sugeba kelis kartus užlipti ant to paties grėblio ir kruvinos nosies dar nespėjus išsigydyt, vėl džiūgaut gavus į fizionomiją

  • mintis:

   Jūs nusprendėt ,kad neketina???????Ką Jūs vis šnekat ir kodėl?Tai Jūsų asmeninė nuomonė,gana keista ir nelogiška?Kodėl ją vis platinat,nežinia?

 16. G.N.:

  Esu absoliučiai nepartinė, niekada ja ir nebuvau. Manau, kad kiekvienas turime galvas, o ne kopūstus ant pečių ir privalome patys analizuot ir išvadas daryt.
  Agresyvaus puolimo požymių tik iš anksto nusiteikę prieš p.Karbauskį gali nematyt. Bet juk kiekvienas , pakėlęs kardą prieš GALIJOTĄ, to visada sulauks…Kaip ir tas, kuris apie dorą ir tikrą kultūrą ryžtasi kalbėt. Taip yra todėl, kad daugeliyui žmonių ( eilinių, ne politikų) tiesiog nepatogu, nes jie „nepatempia“ iki tokių standartų, o tada belieka tik tyčiotis iš prakalbusio apie juos…Kita vertus, tas prakalbęs turi užsitikrinti, kad būtų skaidrus kaip ašara vaiko aky, nes žurnalistai visada norės sensacijų…Tik gaila, kad tuo penu jie visuomenę labai ilgai ir nuobodžiai, kol vėl koks skandalas neiškyla, maitina visuomenę visais kanalais ir spaudos puslapiais. ČIA JAU MŪSŲ ŽURNALISTIKOS BĖDA–nėr skandalo, nėra apie ką kalbėt…

 17. G.N.:

  Esu absoliučiai nepartinė, niekada ja ir nebuvau. Manau, kad kiekvienas turime galvas, o ne kopūstus ant pečių ir privalome patys analizuot ir išvadas daryt.
  Agresyvaus puolimo požymių tik iš anksto nusiteikę prieš p.Karbauskį gali nematyt. Bet juk kiekvienas , pakėlęs kardą prieš GALIJOTĄ, to visada sulauks…Kaip ir tas, kuris apie dorą ir tikrą kultūrą ryžtasi kalbėt. Taip yra todėl, kad daugeliyui žmonių ( eilinių, ne politikų) tiesiog nepatogu, nes jie „nepatempia“ iki tokių standartų, o tada belieka tik tyčiotis iš prakalbusio apie juos…Kita vertus, tas prakalbęs turi užsitikrinti, kad būtų skaidrus kaip ašara vaiko aky, nes žurnalistai visada norės sensacijų…Tik gaila, kad tuo penu jie visuomenę labai ilgai ir nuobodžiai, kol vėl koks skandalas neiškyla, maitina visuomenę visais kanalais ir spaudos puslapiais. ČIA JAU MŪSŲ ŽURNALISTIKOS BĖDA–nėr skandalo, nėra apie ką kalbėt…

  • S:

   Jeigu visi šoks pagal “žurnalistų” dūdelę, tai taip bus visada ir niekas nesikeis. Kažkas turi jiems duot atkirtį. Pagaliau, reikia stiprint kitokią, lietuvišką žiniasklaidą ir neskaitykit patys tų delfių ir kt. – nekreipkit dėmesio!

 18. Juozas P.:

  Radau gera komentarą, parašytą trumpai- drūtai:

  ”tikėjausi, kad Žalieji Lietuvoje bent kažką pakeis į gerąją pusę. Klydau! Jeigu jie nesugeba sustabdyti tos Gebelso propogandos mašinos, vadinamos LRT, nieko jie nepakeis. Jų lyderį kaip ir Paksą, kaip Uspaskichą, sunaikins Jakelaitis, Miliūtė ir Kō.”

 19. Gerbiamas Ramūnai, aš, kaip ir daugelis, Lietuvos žmonių, palaikau Jus ir Jūsų pradėtą žygį sugrąžinti Lietuvą į Darnos, Skalsos ir Doros kelią. Kuo labiau artėsite prie siekiamo tikslo, tuo garsiau ir šaižiau iš tamsybių sklis bauginantys klyksmai ir staugimai siekiantys išsklaidyti Jūsų susikaupimą ir pasiryžimą. Kitaip ir būti negali – kai esate teisingame kelyje. Tvirtai stovėkite ir nedrebėkite. Tegul gargaliuoja padugnės prieš išleisdamos paskutinį kvapą.

  • S:

   Čia dar klausimas kaip viskas baigsis ir kas išgargaliuos kvapą. Kažkokie tie valstiečiai pernelyg nuolaidūs. Karbauskis “nemoka pykti”, ir šiaip viskas labai neaišku.

   • Margarita:

    Tai kodėl tamsta “S” bijai pasirašyti savo tikrą vardą ir pavardę? Kad galėtum plūstis tiek, kiek tik tamstos galvoje manų košės? KVAILAI RAŠAI IR DAR KVAILIAU ATRODAI.

    • S:

     Ponia, jei Jums reikia, tai Jūs ir pradėkit pasirašydama. Vardas, pavardė, kur dirbat, kiek uždirbat, kokios pažiūros, ką šiaip gyvenime veikiat. Aptarsim, pasvarstysim, pažiūrėsim, ar gerai atrodot. Galėsim susipažint. 😉 Ar Jūs manote, kad iš kažkur iššokote, papylėte čia didžiųjų raidžių ir jau pakankamai visiems prisistatėte? 🙂

  • Aistis:

   Mielas tautieti, Ramūnai Karbauski, reikia perimiti Valstiečių laikraštį, kaip Valstiečių programos propaguotoją.Džiugu, kad ir “Alkas” su Jumis- kitaip negali būti. Bet Skvernelis – anksčiau tarnavęs neišrinktiesiems, ir dabar jiems IŠDAVIKIŠKAI tarnauja. Seimo komisijų pagalba didinkite jo kontrolę savivaliavime, nukrypimuose nuo Programos. Lietuvą ir Lietuvos išretėjusius žmones mylintieji politikai, neturi teisės su meile ĮISILEIDINĖTI NEI VIENO KITATAUČIO, BET KURIO TIKĖJIMO , BET KURIOS SPALVOS – JIE VISI ABSOLIUČIAI KITOS KULTŪROS IR PAPROČIŲ – MUMS NEPRIIMTINOS… kol dar galime. Būkite tvirtais ir ryžtingais savo siekių įgyvendinime: to laukia visa lietuvių tauta.

 20. Diedas:

  Gyvenimo paradoksas
  Visų galų gelbėtojas, geradaris partietėms perkantis mašinas, filmų kūrėjas, mecenatas, burtininkas žadantis išpildyti visus snorus ir svajones, kažkodėl labai smaugia savo baudžiauninkus.
  Naisiuose vietiniai pas Karbauską beveik niekas nedirba, nes moka mažiausiai, spaudžia daugiausiai. Bet kuris kitas ūkininkas duoda daugiau, bet kuri aplinkinė bendrovė solidžiau atsiskaito. Žmonės beldžiasi į tolimus miestus ir į užsienį, kuo toliau nuo šito oligarcho.
  Todėl laksto autobusiukai po apinkinius kaimus, ir miestelius, rankioja pijokus pusvelčiui dirbančius.
  Dabar visa Lietuva tapo Karabaso kolūkiu.
  Išveskit paraleles ir taps aišku kas mūsų laukia.

 21. Diedas:

  Nieko nepakeisi. Reikia taikytis prie naujos Pasaulio tvarkos, kur įtaką daro ir valdžia dalinasi turtingieji.
  Anksčiau maniau, kad Rusija oligarchų valstybė,bet šitas bardakas greitai plinta. Tik Kauno meru tapo treninguotas primityvas nesugebantis protingo sakinio suregzt ir savo požiūrį į visuomenę parodęs ant mašinos valstybinių numerių BBD raidėmis, tik šast per kelias savaites įtakingiausiu tapo aikštingas, išlepintas, niekad nieko nestokojęs, pilnas durnų ambicijų kolūkio pirmininko sūnelis. Negana to į svarbius postus sukaišiojo tamsius ir klusnius savo valstiečius, dar su meiluže pašonėj visus moralės mokina.
  Nesmerkiu nė vieno šito žemgrobio ir Baltarusiškos AE statyojo apmulkinto tautiečio. Anksčiau dėl valdžios mušdavosi kuokom ir kardais, o dabar plaudami žmonėms smegenis.
  Šiais laikais viešųjų ryšių įtaka tokia, kad jai neatsispiria niekas.
  Jeigu reiktų semo nariu išrinkti Karabaso šunį,(kad būtų ką glosto vietoj meilužės per posėdžius) užtektų trejeto savaičių informacinio teroro ir didžioji dalis tautos pasisakytų už šunį.

  • BBD:

   Aš tai tiesą sakant tikrai gerai pagalvočiau, ar balsuot už konservinius liberastus, ar už šunį… 🙂 Gal nereikia to “informacinio teroro”, pavargau aš ir nuo jo, ir nuo tavęs, Diedai. Balsuočiau geriau už šunį ir papūsk jaučiui po uodega, kad ragai išsitiestų! Tu pats pagalvok, Karbauskio šuo taigi bent jau tikrai Lietuviui šeimininkui tarnauja (koks jis bebūtų). O jei balsuosi už visus kitus įprastus, tai vis tiek išrinksi ŠUNIS, tik jie tarnauja užsieniui, ne lietuviams. Jauti skirtumą? Taigi, kitą kartą Seimo šunų rinkimuose pats prasiplauk smegenis, nes mes pinigų neturim, kad išplautume tau jas pagal visas viešųjų ryšių taisykles.

  • mintis:

   Kaip vyras gali galimai pletkavot?To nesuprantu?Kaip jis gali aukoti savo vyriškumą,autoritetą,dėl bele ko???????

 22. Margarita:

  ŠAUNUOLIS R. KARBAUSKI !!!! NEPASIDUOKIT PROVOKACIJOMS. RINKĖJAI JUS PALAIKO.

 23. Petras Mureika: ekspolicijos pareigūnas...:

  ramūnas, ……….man vienodai su kuo tu miegi, čia tavo asmeninis reikalas…….. man, kaip ir tautai, rūpi ką tu gero padarysi Lietuvai…? …. žiūrėk, kad būtų iš Lietuvos išvesta okupantų kariuomenė… nevok iš tautos, ….. na, …gal išgerti ir gali, …. truputuką……. ….nebūk toks šventas … …. bet,….. jei nepadarysi ko tauta laukia iš tavęs…. … nuuuuuuuuuuuuuu…….. ………tada ramūnai tau ŠAKĖS…………!!! …. nežinau, kokios nuobaudos sulauksi, bet šv.Petras dangun tavęs neįsileis…. !!!

  ekspol.pareig.
  Petras Mureika

 24. Aistis:

  Gerbiamas Pone Ramūnai Karbauski, dėkoju, kad pagaliau išėjote į atvirą pasisakymą dėl įžulių puolančiųjų ir paaiškinote savo jau ištaisytas klaidas. Taip, Jūsų planuose blaivinimas lietuvių tautos ir siekimas pagerinti ekonomines sąlygas Tėvynėje, kad tautiečiai nebebėgtų iš Lietuvos, o išvykusieji patikėję įstatiminėmis permainomis, pradės galvoti apie grįžimą namo. Visi lietuviai, net išeivijoje tiki Jūsų ir Jūsų partiečių dorumu ir siekiais gerinti gyvenimo sąlygas Lietuvoje. Būkite tvirtais ir užsispyrusiais įgyvendinant pažadus. Tautiečių dauguma JUmis tiki.
  Tik Jūs visos tautos didžioji VILTIS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: