Japonijoje veiklą pradėjo trečiasis Lietuvos garbės konsulatas (0)

Japonijoje veiklą pradėjo trečiasis Lietuvos garbės konsulatas | urm.lt nuotr.

Japonijoje veiklą pradėjo trečiasis Lietuvos garbės konsulatas | urm.lt nuotr.

Sausio 30 d. Lietuvos ambasadoje Tokijuje  įmonės „Fukuyama Transporting Co.“ prezidentui Šigehiro Komaru (Shigehiro Komaru) įteiktas Lietuvos garbės konsulo Fukujamoje (Hirošimos prefektūra) konsulinis patentas.

„Galime pasidžiaugti, kad per 25-erius diplomatinių santykių atkūrimo metus Japonija tapo svarbiausia Lietuvos partnere  regione Lietuvos prekių eksporto, mokslo ir tyrimų bei įvažiuojamojo turizmo srityse, aktyviai plėtojami kultūriniai ir sporto ryšiai, jaunimo mainai“, – iškilmės metu pažymėjo Lietuvos ambasadorius Japonijoje Egidijus Meilūnas.

„Esame tikri, kad Lietuvos garbės konsulatas Fukujamoje padės plėtoti abipusiškai naudingus ryšius su Fukujamos miestu ir Hirošimos prefektūra, turinčius didelį verslo, mokslo ir kultūros potencialą“, – sakė ambasadorius.

Naujasis Lietuvos garbės konsulas pažymėjo, kad sieks skatinti ekonominį bendradarbiavimą ir kultūrų mainus, turizmą, verslo ryšius, švietimo projektus.
„Jaučiu didelę atsakomybę ir pareigą aktyviai prisidėti prie gerų Japonijos ir Lietuvos dvišalių santykių“, – sakė Š. Komaru iškilmingos Lietuvos garbės konsulo įgaliojimų suteikimo ceremonijos metu.

Š. Komaru vadovauja 1948 m. įsteigtai transporto ir logistikos įmonei „Fukuyama Trasporting Co.” Ši korporacija, veikianti visoje Azijoje, valdo daugiau kaip 40 įmonių, kuriose dirba apie 24 tūkstančiai darbuotojų, turi 400 logistikos bazių ir 16 tūkstančių transporto priemonių.

Lietuvos garbės konsulatas Fukujamoje – jau trečiasis šioje šalyje. Lietuvos garbės konsulatai taip pat veikia Sapore bei Osakoje.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: