R. Baškienė. Ar automobilio įsigijimas visada sukelia abejonių? (6)

Rima Baškienė | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Rima Baškienė | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Nepasitikėjimo ir abejonių jūra banguoja ir ypač šiuo metu, kai dar vis netyla Gretos Kildišienės automobilio lizingo istorija. Net paprastas automobilio pirkimas bandomas parodyti kaip kriminalas.

Na ir kas, kad automobilis pirktas ne iš kokio nors verslininko įmonės, o iš automobiliais prekiaujančios uždarosios akcinės bendrovės, na ir kas, kad lizingo sutartis  sudaryta su banku, na ir kas, kad atsakingai, net nelaukus 30 d., per kurias privalai deklaruoti šios sutarties sudarymą viešųjų ir privačių interesų deklaracijoje – deklaruoji per 7 dienas, na ir kas, kad automobilis nėra prabangus (kainuoja 13 tūkst. Eurų) ir yra jau dviejų metų senumo – vis tiek žinių laidose ir žiniasklaidos informaciniuose pranešimuose skelbiant, kad „įtartinas sutartis suskubo įteisinti Seimo nariai“ minima ir tavo pavardė.

Suplakta informacija apie visų Seimo narių automobilių išperkamąją nuomą, atrodo labai spalvingai ir galimai nusikalstamai. Dar daugiau – tavo automobilis filmuojamas, žinių laidose rodomi jo valstybiniai numeriai, o reportažo metu vis skamba teiginiai, kad „Seimo nariai suskubo deklaruoti iš verslininkų nuomojamus prabangius automobilius“.

Ar problema, kad tavo automobilio pirkimas ir deklaravimas sutapo su kažkieno skandalu? Ir kas atsitiko tiems, kurie privalo pateikti teisingą ir visuomenės neklaidinančią informaciją?

P.S. 12 metų parlamentinei veiklai naudojau savo asmeninį 1996 m. Audi A4 automobilį, kuris pradėjo dažnai gesti  ir į savo rinkiminę apygardą jau teko važiuoti autobusu.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

6 komentarai

 1. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  “R. Baškienė. Ar automobilio įsigijimas visada sukelia abejonių? “. Seimo narei tenka priminti tai, ką ji tikrai atsimena, kad ji yra Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja. Ko gero automobilio įsigyjimas neturi sukelti abejonių visada. Jei paimi išsinuomuoji ar nusiperki automobilį iš savo lėšų, kurios gautos iš darbo santykių. Problema atsiranda lyg lygioje vietoje ir pareigose esanti R.Baškienė turėtų tai aiškiai suprasti, o ne rašyti šitą straipsnelį savęs apgynimui, tuo labiau, kad šios ponios šiuo klausimu nė nėsiruošiu kaltinti, nes nieko nežinau.
  Taigi pasižiūrėjime į jūsų koalicijos partnerio Algirdo Butkevičiaus atvejį pagal tai kaip jis pats pasisakė delfyje apie savo automobilio nuomą. Tai perteikiant jo kalbą turime, Cituoju “„Jei būčiau žinojęs, kad parlamentinės lėšos bus nuimtos, aš tikrai jo nebūčiau nuomavęs“, – teigė socialdemokratas.” O tai reškia, kad parlamentinių lėšų naudojimas išperkamąjai automobilio nuomai yra valstybės lėšų skirtų parlamentinei veiklai, VOGIMAS. Automobilis po to atitenka gudriai nuomotojui. Ir tokių atvejų, kaip tenka skaityti spaudoje būta DAUGYBĖS. Kas reiškia, kad Seime yra daug VAGIŲ. Tai kai R.Karbauskis uždraudė parlamentines lėšas naudoti automobilių nuomai, tai gerokai apsunkino tų lėšų PAVOGIMĄ ir todėl buvo taip aršiai puolamas dėl G.Kildišienės. O ką ta G.Kildišienė…. nuomojosi jos mama iš privačių lėšų ir pelningai agrokoncernui. Spauda net “sužvėrėjusi” gynė agrokoncerno interesus, kad tasai nepatirtų nuostolių, o pasirodo, kad turėjo pelningą nuomos sutartį ir NEVOGĖ iš biudžeto pinigus, o tai didelis griekas, pagal spaudos reakciją. Tiesa jaunystėjė G.Kildišienė buvo paslydusi, o kuris čia iš mūsų yra patsai ŠVENČIAUSIAS? Tai jos tas paslydimas buvo mažesnis už 400 eurų, o va ponas A.Butkevičius buvo pasirengęs “slidinėti” iš valstybės lėšų kas mėnesį po daugiau nei 400 eurų ir žiūrėk….. sąrašinis, antikonstitucinis Seimo narys, Seimo konstitucinis nusikaltėlis išsisuks ir toliau seimuos. Kur čia matau ponios G.Kildišienės klaidą: pažeidė SAIKO dėsnį, tai jai kainavo Seimo nario kėdę. O va žiūrėk kiti tą dėsnį pažeidinėja šimteriopai…. ir nieko, kaip vanduo nuo žasies. Taigi visa tai parodo, kad buvo koordinuota ataka prieš R.Karbauskį ir jo partiją ir tą atliko VAGYS. Vagys labai nemėgsta, kaip jiems kas nors per nagus užduoda. Jie trokšta laisvės VOGTI. Tai čia matau, kad dar ilgai šita tema nenueis nuo spaudos puslapių, nes tai gera proga paslėpti….. skaitykite mano straipsnį “Seimo konstituciniai nusikaltėliai”, arba “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”. Jie nori pasislėpti…. pasižiūrėsim ar pavyks.
  Ponia R.Baškienei, Seimo konstitucinei nusikaltėlei, primenu, kad Jums yra išsiųstas emailas, kaip ir kitiems visiems Seimo nariams ir jų padėjėjams, ir Jūs nesugebate parašyti net žodelio “Gavau”. Apie kokia parlamentinę veiklą tamstos kalbate? Blūdas. Niekšybė. O Jūsų visi patarėjai ir padėjėjai lygiai taip pat…. neturi sveikatos parašyti žodelio “Gavau”. Ar tai tyčinis Valstybės niekinimas?

 2. Taip:

  Baškienės pateiktos mintys teisingos,pritariu joms.Pastebėkime ir tai,kad lietuviškoji ,,didžioji” žiniasklaida yra gana šališka ir dažnai pateikia ne tik faktus, bet ir juos vertina bei pati kuria naujus faktus.Pažvelkime,kas minėtos žiniasklaidos yra savininkai bei kurių politinių grupuočių interesams atstovauja.Apgailėtina ir tai,kad patarnaujantieji žurnalistai pažeidžia žurnalistinės etikos nuostatas, be to pasitelkia nuolat budinčius ir pataikaujančius politikos apžvalgininkus tam,kad patvirtintų pateiktą ,,tiesą”.

  • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   Lietuvoje nėra žiniasklaidos. Visokių “kurlianskių” valdomi dariniai nėra žiniasklaida. Valstybė užvaldyta, negalima paneigti, kad save užsislaptinusių dar 75 metams kgbistų. O spektaklių gali būti įvairių.

 3. bičiuliai:

  Žiniasklaida už nieką neatsakinga – valstiečius kritikuos negailestingai.
  Kreivys išsinuomavo iš savo įmonės ir viskas gerai. Tylu, gal todėl, kad yra patriarcho partijoj?

 4. Parnė:

  „Ir kas atsitiko tiems, kurie privalo pateikti teisingą ir visuomenės neklaidinančią informaciją?“ Paskalų žiniasklaida lengva būti, o tiriamoji, analitinė – daug darbo. Paskaloms, skandalams žmonės imlūs. Koktu darosi, kai visos žiniaskalidos TV suka karusėlę tą patį-per tąpatį. Kada jie praregės?

 5. Diedas:

  Aš suprantu mašinos pirkimą taip pat paprastai kaip ir batono pirkimą. Nuėjai į atstovybę ir nusipirkai.
  Jei trūksta pinigų, prasilizingavai.
  Spauda rašė apie karabaso mergos mašiną, apie Butkevičiaus ratus, pinta pripinta, burta priburta, nesuprasi kas iš ko pirko kas iš ko nuomavo, kamjis priklauso.
  Sovietmečio tradicijos.
  Tada iš sandėlio kėdes imdavom išmatuotas ne vienetais o kvadratiniais metrais, plytas kubiniais metrais, lemputes vatais,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: