„Moki–veži“ tinklo parduotuvės atsisako prekybos svaigalais (2)

Moki-vezi Vilniuje_wikimapia.org

„Moki – veži“ parduotuvė Vilniuje | wikimapia.org nuotr.

Prekybos tinklas „Moki–veži“ skelbia atsisakantis prekybos alkoholiniais gėrimais tinklo parduotuvėse. Taip bendrovė siekia užtikrinti statybos darbų saugą ir mažinti alkoholio vartojimą Lietuvoje.

Pajamos iš prekybos alkoholiniais gėrimais tinklo apyvartoje sudaro vos porą procentų, tačiau pastaraisiais metais jos augo 15-17 nuošimčių.

„Dauguma mūsų pirkėjų – statybų sektoriaus darbuotojai, kur alkoholio vartojimas nesuderinamas su darbų sauga. Atsižvelgdami į tai bei reaguodami į visuotinę alkoholio vartojimo problemą Lietuvoje, priėmėme sprendimą atsisakyti tos asortimento dalies, kurios vartojimas didina statybos darbų riziką,– sako „Moki–veži“ rinkodaros vadovė Jurga Petrauskienė.

Pasak jos, ribodama alkoholio įsigijimo taškų skaičių Lietuvoje, bendrovė taip pat mažina bendrą alkoholio vartojimą šalyje.

Šiuo metu alkoholiniais gėrimais jau neprekiaujama naujausiose „Moki–veži“ parduotuvėse Vilniuje ir Visagine. Planuojama, jog jokio alkoholio tinklo parduotuvėse neliks jau vasario mėn.

2000 m. įkurtas prekybos tinklas „Moki–veži“prekiauja statybinėmis, apdailos, šildymo ir sodo-daržo prekėmis. Šiuo metu jam priklauso 24 prekybos padaliniai visoje Lietuvoje, kuriuose dirba daugiau nei 750 darbuotojų.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: