S. Povilaičio gimtadienis bus paminėtas geriausių dainų koncertu (0)

Stasys Povilaitis | M.Ažušilio nuotr.

Stasys Povilaitis | M. Ažušilio nuotr.

Vasario 4 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir vasario 5 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, vyks iškilmingi koncertai „Mūsų legenda – Stasys Povilaitis“.

Šventiškais koncertais paminėti S. Povilaičio gimtadienį, pasiūlė dainininko šeima: žmona Birutė ir dukrai Agnė. Abi moterys žada koncertus stebėti drauge su gausiais S. Povilaičio gerbėjais.

2017 metų sausio 15 d. maestro Stasys Povilaitis būtų šventęs savo septyniasdešimtąjį gimtadienį. Deja, sulaukti šio garbaus jubiliejaus, vienam garsiausių visų laikų Lietuvos estrados dainininkų, nebuvo lemta. Ir nors prieš metus jį pasiglemžė sunki liga, tačiau daugybės gerbėjų širdyse jis išliks amžinai gyvas ir be galo artimas: „mūsų legenda – Stasys Povilaitis.“

Daugiau nei metus laiko vyro ir tėvo gedėjusios moterys mano, kad būtų gražu maestro 70-metį paminėti dainuojant garsiausius jo kūrinius, o geriausiai juos atlikti gali ištikimi S. Povilaičio bendražygiai iš ansamblio  „Nerija“:  Edmundas Kučinskas, Vitalijus Pauliukas, Simonas Donskovas, Antanas Čapas, Birutė Petrikytė, Laima Žemaitytė, Nijolė Tallat-Kelšaitė. Taip pat, koncerte pasirodys – Karina Krysko, dainavusi kartu su maestro. Akomponuos „Vilniaus sinfonietta“ dirigentas – Vytautas Lukočius.

Skambės neužmirštamos dainos, kurios tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Per daugelį sėkmingų metų scenoje S. Povilaitis sukūrė tiek visuotinai populiarių dainų, kad klasika tapusius kūrinius, drąsiai, galima dainuoti porą valandų.  Ir jauni, ir seni tikrai žino: „Švieski man vėl“, „Dar širdyje ne sutema“, „Sudeginti tiltai“, „Laimės vainikas“ ir kitas gražiausias dainas.

S. Povilaitis 1947 metais gimė Kaune, 1961 metais jis persikėlė į Palangą. Lietuvos popscenos legenda, pirmąkart, į žymiąją Palangos estradą, užkopė dar besimokydamas mokykloje. Kiek vėliau, buvo pastebėtas talentų ieškančio kompozitoriaus Miko Vaitkevičiaus ir pakviestas dainuoti grupėje – „Ritmas“. Vėliau, mažąjai scenai tapus per ankšta, S. Povilaitis pradėjo koncertuoti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Nemuno žiburių“ ansambliu, o vėliau ir su „Nerijos“ bei M. Suraučiaus ansambliais. Netrukus, jis tapo gerai žinomu visoje šalyje ir iki pat gyvenimo pabaigos tęsė itin sėkmingą dainininko karjerą. Per daugybę metų, S. Povilaitis, surengė keliolika tūkstančių koncertų ir išleido daugiau nei 20 muzikinių albumų.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: