Šalčininkiečiai minės Laisvės gynėjų dieną (7)

Šalčininkiečiai minės Laisvės gynėjų dieną | rengėjų nuotr.

Šalčininkiečiai minės Laisvės gynėjų dieną | rengėjų nuotr.

2017 m. sausio 13 d., penktadienį, 16 val. Šalčininkų kultūros centre (Vilniaus g. 48) bus minima Laisvės gynėjų diena. Šia proga savo koncertinę programą pristatys ir Lietuvos,  ir daugelio užsienio šalių klausytojams gerai žinomi atlikėjai: Baltijos gitarų kvartetas bei solistė Rita Novikaitė (mecosopranas).

Baltijos gitarų kvartetas  tai jaunų ir talentingų klasikinės gitaros atlikėjų kolektyvas. Kvarteto nariai – įvairių konkursų nugalėtojai, aktyvūs solistai, jų muzikavimas jautrus, spalvingas ir švelnus, tačiau neįmantrus. Gitaristai groja būtent kvartetui pagamintomis žymiojo ispanų meistro Manuel Contreras gitaromis.

Rita Novikaitė – aksominis mecosopranas.  Dainininkė atlieka „Lied“ žanro dainas, kamerinę muziką, oratorijų partijas. Solistė surengė koncertų ir dalyvavo  perklausose Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje.

Taip pat bus galima apžiūrėti nuotraukų parodą „1991 m. sausis. Parlamento gynyba“. Parodą parengė Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos informacijos ir komunikacijos departamento istorinės atminties skyrius. Paroda vyks: 2017-01-13 – 2017-01-31.

Šventinį koncertą rengia Šalčininkų rajono savivaldybė ir Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras.

jpg-2017-sausio-13-d-2400

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Kaunietis:

  Kažin, ar draugo Tomašausko kompanija dalyvaus?

 2. Gustavas:

  Daug Šalčios vaikučių nuotraukose pamatys savo tėvelius aplaistytus vandeniu iš šlangos prie seimo. Bet ar supras kurioje pusėje laisvės gynėjai.

  • Kaunietis:

   O kas pagal Tamstą yra laisvė ir jos gynėjai? Tai, turbūt, kai “Jedinstvojumatj” stengiasi įsibrauti į teisėtai išrinkto Parlamento rūmus? Kiekvienas daugmaž išprusęs pilietis Tamstai pasakys, kad tai yra anarchija. Ir nereikia čia mums pudrinti smegenų!!!

   • Pikc:

    Nesutikčiau dėl anarchijos – anarchistai nori “bardako dėl bardako”, konkretaus tikslo jie neturi. O, va, šitie “Jedinstvojumatj” (pagarba už labai taiklų naujadarą :)) tikslą TURĖJO. Ir, panašu, tebeturi.

    • Kaunietis:

     Nenoriu su Tamsta ginčytis, bet, manau, jedinstvenykų tikslas ir buvo “bardakas dėl bardako”, kad paskui “broliškos ir labai mums draugiškos” valstybės kariuomenė įvestų Lietuvoje “konstitucinę tvarką” kaip 56-tais Vengrijoje, 68-ais Čekoslovakijoje ar 90-ais Čečenijoje…

   • Gustavas:

    Gerb.Kaunieti, nežinau ar tuo metu mes buvome susitike teisėtai išrinktam Parlamente ar prie Parlamento o gal pagal pil.informaciją važinėjome aiškintis situacijų ar nesirenka Liet.R priešiškos jėgos. Anuo komentaru aš norėjau pasakyt, kad per 26 nepriklausomybės metus tam krašte taip pat ir mokyklose lietuviškumo bei patriotizmo nepadaugėjo o lenkiškumo ir rusiškumo su kaupu.Tad ir pašposijau ar vaikučiai žiūrėdami nuotraukas ( gal bus ir tokių nuotraukų kuriuose jedinstvojumat veržiasi į Parlamentą ir gauna dozę vandens) ten pamatys savo kaimynus ir tėvus sušlapusius.Ir svarbiausia ar jie supras kurioje pusėje laisvės gynėjai.Su pagarba Tamstai, nes jaučiu,kad esat Lietuvis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *