„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Lietuviai, nenukabinkite nosies! (video) (3)

Jeronimas Laucius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Jeronimas Laucius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lietuviai atrodo liūdni žmonės. Mėgsta pasiskųsti, paskųsti, paskusti. Kai kas lietuvio dejavimą laiko tautine sporto šaka. Šalia ritinio. Paverkti lietuviui yra garbės reikalas!

Rašytojas Jeronimas Laucius sako, kad kiekvienas pats prisiprašo to, ko yra vertas. Jei skundiesi blogu gyvenimu – tokio ir nusipelnei. Jei dėkoji už gerą gyvenimą – nusipelnei gero.

Gal ir nelengva kasdien rasti laiko padėkoti ir pasidžiaugti. Bet juk randame laiko pavalgyti, nusiprausti, pasimylėti, išsivalyti. Tai kodėl staiga pritrūkstame laiko padėkoti?

Dėkingumas ir gyvenimo džiaugsmas žmogui yra tokie pat svarbūs kaip maistas ir miegas. Jei tą suprasime ir paversime gyvenimo kasdienybe – pasaulis mums pasikeis.
Rašytoją Jeronimą Laucių kalbina Audrys Antanaitis

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Psichologija, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

3 komentarai

 1. lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija:

  Vakariniame ES pakraštyje, už mažiausią valandinį atlygį darbininkas gali nusipirkti pieno litrą, aliejaus litrą, miltų 1 kg, cukraus 1 kg, kiaušinių 10 vnt, dyzelio litrą ir da 2,49 e lieka kišenėj.
  Lietuviškame ES pakraštyje, prie mažiausio valandinio atlygio trūksta 2,83 e, kad darbininkas galėtų nusipirkti aukščiau išvardintus dalykus.
  (Tai yra 2016 gruodžio skaičiai)

 2. lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos atrakcija:

  (2012 metų skaičiai)
  Vakariniame ES pakraštyje, darbininkas už mažiausią valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus:
  – pieno 1 litrą;
  – miltų 1 kilogramą;
  – cukraus 1 kilogramą;
  – 6 kiaušinius;
  – aliejaus 1 litrą;
  – dyzelino 1 litrą.
  Lietuviškame ES pakraštyje darbininkas už mažiausią valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų nepakanka._

 3. Kai aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį,:

  labai dera džiaugsmas mums? Laucių Jeronimai, džiaugsmas nedera su skurdu. Džiaugtis mums dar per anksti, kai Lietuva vis dar neišsivadavo iš bolševikinio cccp komunist/kgb’istinio režimo kenkėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *