„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Vytautas Dumbliauskas – Lietuvai reikia naujų politikų (video) (3)

Vytautas Dumbliauskas | Alkas.lt nuotr.

Vytautas Dumbliauskas | Alkas.lt nuotr.

Politologas Vytautas Dumbliauskas sako, jog Lietuvai reikia naujų politikų. Jis mano, kad Seimo rinkimai parodė, jog Lietuvos žmonės tokių politikų ilgisi, todėl neišrinko ne tik prieš tai valdžioje buvusių socialdemokratų, bet ir konservatorių, nors šių palaikymas, pasak jo,  gerokai sustiprėjo.

Vis dėlto V.Dumbliauskas galvoja, kad Valstiečių ir žaliųjų sąjunga su Ramūnu Karbauskiu priešakyje nėra tie išsvajotieji naujieji politikai. Tiesa, R. Karbauskis, pasak jo, yra rimta asmenybė, tačiau jis, ko gero, dar iki galo nesuvokia, jog Lietuva nėra Naisiai ir kad visoje šalyje pertvarką įgyvendinti yra gerokai sunkiau nei viename kaime.

Apie tai, kas Lietuvos laukia 2017 metais, su Mykolo Romerio universiteto docentu Vytautu Dumbliausku kalbasi Audrys Antanaitis.

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. Bartas:

  Ką tik baigė, šiš “urologas”, kalbą “Žinių radijo” laidoje. Tie patys svaičiojimai. Šita vyriausybė žlugs. Nėra kuo čia džiaugtis. Šalį turi valdyti “šaikos”. Nes tik “šaikų” nariai yra drausmingi ir moka dalintis būdami prie lovio.
  Pasiklausius tokio “stomotologo” , lieka viena išeitis – bėg iš Lietuvos kur akys mato. Viešpatie, gelbėkLietuvą nuo “ufologų”.
  Aš tai pasiūlyčiau visiems “neurologams” kurį laiką pabezdėti po savimi. Šita valdžia (jos nerinkau) turi teisę į klaidą.
  O , kai “…ateis pavasarėlis , gegutė užkukuos , ateis iš miško Petras … “va tada ” ir šiknas ištarkuos”.

 2. lyvis:

  Šitie runkeliai tikriausiai tik iki šviežių bulbių. lyvis

 3. AAA:

  Prie Smetonos buvo profesionalų vyriausybės ir rezultatai buvo geri. Argi geriau dabar, kai ministrais tampa diletantai, iki dabar jau pridirbę nemažai kvailysčių, netgi – nusikaltimų?? Argi politologas siūlo grįžti prie partinės konkurencijos, kurios “dėka” žlugdoma valstybė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: