Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl teroro išpuolio Berlyne (5)

vokietijos-veliava_dba-dk

Vokietijos vėliava | dba.dk nuotr.

Gruodžio 20 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Joachimui Gauckui dėl prieš nekaltus žmones nukreipto brutalaus išpuolio Berlyne.

Prezidentės teigimu, šis šventes visiems Vokietijos žmonėms užtemdęs aktas negali būti niekaip pateisintas. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva griežtai smerkia šį teroro išpuolį ir reiškia solidarumą su Vokietijos tauta.

Prezidentė palinkėjo didžiausios stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, susitelkimo ir vienybės Berlyno ir visos Vokietijos žmonėms.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

5 komentarai

  1. Paziuresim:

    ar ir toliau kvies teroristus i sali. O gal lieps ir kitom salims biski teroristu priimti.

  2. „Manau, kad kantrybės taurė senka ir Europos žmonės teisėtai pareikalaus griežtesnių antiimigracijos priemonių“, – pridūrė Slovakijos lyderis. Slovakija buvo viena griežčiausių Europos Sąjungos migracijos politikos kritikių ir priešinosi kvotų sistemai. Bratislava reikalauja griežtesnės sienų kontrolės ir atsisako priimti pabėgėlius iš Italijos ir Graikijos.

    http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/slovakijos-premjeras-po-ispuolio-berlyne-kantrybes-taure-senka-57-729800

  3. Pikc:

    Na, o libkonai susirūpino, kad tokie alach-babachų pasisklaidymai gali pakenkti Merkelienės pozicijai per rinkimus – o pastaroji esanti “saugumo Europoje garantas”. Vadinasi, pagal juos, kuo daugiau kebabų importuojama, tuo saugiau Europoje. Vienžo, kiekvienam savi prioritetai. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: