P. Urbšys. Didžioji Ramūno Karbauskio kaltė (75)

Povilas Urbšys | asmeninė nuotr.

Povilas Urbšys | asmeninė nuotr.

Praūžus valdančiosios koalicijos sudarymo batalijoms, Andrius Kubilius, vienas iš pagrindinių TS-KD partijos apologetų, ir vėl ištraukė „didžiąją“ Rusijos kortą. Šį kartą savo didįjį pirštą jis nukreipė į Ramūną Karbauskį.

Vienam iš lietuviško neoliberalaus-konservatoriško sparno lyderių pasirodė daugiau negu aišku, kad vos dešimtadalis R. Karbauskio verslo apimčių su Rusija prilygsta – nei daug, nei mažai – Viktoro Uspaskicho praeityje vykdytam verslui, kurio net 90 proc. pelno sudarė pajamos, gaunamos iš Gazpromo dujų prekybos.

A. Kubilius nustatė, kad R. Karbauskio verslas „tiesiogiai priklauso nuo įtakingiausių Kremliaus veikėjų – V. Surkovo ir D. Rogozino“. Anot jo, „[t]urbūt tai yra tik atsitiktinis sutapimas, kad kaip tik po Krymo okupacijos būtent R. Karbauskis atgaivino savo politinį aktyvumą Lietuvoje“.O kad tai nepaaiškėtų, pagal A. Kubiliaus išvedžiojimus, R. Karbauskis pats sau pasirašęs pažymą apie ryšius su slaptosiomis Kremliaus tarnybomis. Ją pavadinęs „ukrainietiška pažyma“ slapta nutekinęs lietuviškajai žiniasklaidai ir taip „pasiskiepijęs“.

Pasirodo, šį gerai užsimaskavusį Lietuvos priešą konservatorių analitinis būrelis, vadovaujamas Rasos Juknevičienės, demaskavo dar 2014 metais – strateginiame dokumente „Minkštoji Rusijos sulaikymo strategija“: R. Karbauskis jame įvardijamas kaip grėsmė Lietuvos geopolitiniam saugumui.

Jei tai tiesa, vadinasi, dauguma Lietuvos žmonių per Seimo rinkimus savanoriškai valstybės valdžios galias atidavė galimam Lietuvos priešui, o sudarytas ministrų kabinetas su premjeru S. Skverneliu priešakyje yra ne kas kita, kaip diversinė grupė, sukomplektuota iš profesionalių, daugiausia nepartinių smogikų. Vargas Lietuvėlei…

Bet tada kyla klausimas: kodėl konservatorių partijos vadovybė per Seimo rinkimus slėpė šią „tiesą“ nuo Lietuvos žmonių? Kodėl po pirmojo rinkimų turo tas pats A. Kubilius skleidė žinią, kad R. Karbauskis su savo komanda gali būti geidžiamiausias koalicijos partneris?..

Jokia čia paslaptis: jei rinkimų rezultatai konservatoriams būtų lėmę ne virtualią, o realią pergalę, ir su R. Karbauskio pagalba G. Landsbergis būtų tapęs premjeru, A. Kubilius – finansų ministru, o R. Juknevičienė – krašto apsaugos ministre, jokių abejonių dėl R. Karbauskio ištikimybės Lietuvai nebūtų kilę ir niekas jam jokių klausimų dėl verslo ryšių su Rusija nebūtų uždavinėjęs. Dar daugiau – tada ir tokie klausimai jam būtų vertinami kaip Kremliaus trolių išpuoliai prieš Lietuvą.

Ir niekas kitas, tik pats Ramūnas kaltas, kad laiku nesusiprato ir lojalumo konservatorių vadams testo neišlaikė. Tad nuo šiol ištikimybę Lietuvai savimi matuojantys neoliberalūs konservatorių šulai vers jį kiekvienam žingsny teisintis, kaip jis drįsta mylėti Tėvynę, nesuderinęs su jais.

Ir tai dar tik pjudymo pradžia: žmonėms žūtbūt reikia įkalti į galvas, kad R. Karbauskis – Lietuvos priešas Nr. 1 ir kad daugumos žmonių pasirinkimas – grėsmė Lietuvos geopolitiniam saugumui.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

75 komentarai

 1. Vilnietis:

  Tuoj tuoj, gerb. Urbšį, stebėsime smagų jūsų frakcijos cirką 🙂

  Po 1990 m. dar niekada Lietuva neturėjo tokios prastos vyriausybės, kokią turėsime dabar…

  Ką gi – mes bet kada emigruosim. Esam tam pasirengę. Bet ką darys jūsų rinkėjai, kai iš Lietuvos emigruos VISAS jaunimas? 🙂 Prie jūsų valdymo tai neabejotinai įvyks. Na, jiems bus gera pamoka.
  Bet kas iš to – Lietuvai, deja, Valstiečių partijos valdymas yra pražūtingas.

 2. Šitas seimūnas praeitoj kadencijoj visus gąsdino pragaru 🙂 , o dabar buvo vienas iš tų, kartu su savo ginamuoju Karbauskiu, kurie stūmė aiškiai Lietuvai, kuriai žūt būt reikia kuo daugiau vaikų, priešišką (dėl ko = rasiejinių karabasams užduotą) veiksmą, sumąstant užkirsti kelią tėvams pagalbinio apvaisinimo būdu turėti vaikų.

 3. neziniukas:

  O as laukiu ,kad Vyriausybe – Seimas, numatytu istatymo pataisas – “privalomus skiepus, nuo politiniu provokatoriu ir smeizto skleideju” ir visa tai kuo greiciau.

 4. Taip:

  Vilnieti, Tamstos galvoje įsivėlė bjaurusis virusas.Tad,yra blogai su mąstymu.

 5. mociute:

  Apgailetina. p.Urbsy! Juk yra tukstanciai dar gyvu liudininu kurie po Nepriklausomybes atgavimo irgi megino vystyti versla su Rusija. Todel dauguma zino kam ir kokiom salygom buvo leista prisiliesti prie Rusijos spec tarnybu kontoliuojamo biznio ir kokia buvo tu galimybiu kaina.
  Juolab, neapsilunksnavusiam “zaliam” jaunuoliui be patirties.
  O naujos vyriausybes cinizmas akivaizdus nuo pat pirmos jos darbo dienos. Ir labai primena amzinatilsio AMB elgesi kuris i klausima kada bus ivykdyti priesrinkiminiai pazadai, atkirto: kokie dar pazadai? Rinkimai baigesi!
  Labai jau keistas ir seimo darbu pasirinkimas – pulti perdirbti jau priimta ir prezidentes pasirasyta dirbtinio apvaisininomo istatyma kuris visai priimtinas ir tiems palyginti nedidelei Lietuvos zmoniu daliai kurie turi sia problema, kai tuo tarpu, dar kol kas, daugiau nei 2 500 000 Lietuvos zmoniu laukia pozityviu sprendimu, kresti tokius circus yra is tiesu apgailetina!
  Beje, protingi valdzios atstovai visame civilizuotame pasaulyje jokios kritikos nebijo o pasistengia su zurnalistais pabendrauti ir atsakyti i visus iskeltus klausimus pagarbiai o ne pasipute kaip povai. Kaltinate opozicija arogancija, taciau iki jusu samburio pasiputimo ir arogancijos aniems labai ir labai toli!

  • rimtai:

   Ponia, apart jausmų antplūdžio jūsų pasisakyme nieko nerasii. Suprantu, toks nusivylimas, kad ne tie valdžioje, betgi jau buvo laiko apsiprasti. Mokėkite garbingai pralaimėti.

   • Pikc:

    Na, praktika rodo, kad libkonai pralaimėt nė velnio nemoka – kaip ir jų fanklubas. 🙂
    O pastarųjų “logiką”, kaip žmonės sako, “užskaitau” – dėl prakišimo įsižeidęs libkonas “bile ką” pavemia apie visur esančius “rusū agentus” (“labai logiškais” tokie paistalai nebent jau minėtam libkonų fanatikų klubui gali atrodyti) – ir tų fruktų nepasitenkinimo objektas turi iškart pradėti teisintis ir įrodinėti, kad jis ne kupranugaris? 😀
    O šiaip jau, jeigu libkonams taip knieti rasti tuos, kieno veikla TIKRAI naudinga Rusijai – tegul pasižiūri į veidrodį. 😉

  • rimtam:

   o jums neatrodo kad R.Karbauskio uzsispyrimas (ar baime) neatsakyti i A.Kubiliaus labai logiskus klausimus gali sukelti to meto zmoniu kurie nukentejo Rusijoje megindami uzsiimti bizniu, prisiminimus placiaja prasme?
   O tokiu, patikekit, tikrai yra ir gyvu dar pasilike.

   • rimtai:

    Man teko girdėti Karbauskio pasisakymą šiuo jūsų domimu klausimu. Nematau jokio kriminalo. Gal jūs tais 93-iais metais buvote ne visiškai sąmoningo amžiaus, kad galėtumėte suprasti to laikmečio ypatumus, ir tada jums atleistina už nežinojimą. Turbūt nežinote , kad tada prasidėjo Jelcino era. Jis buvo provakarietiškas ir nuostabus Lietuvos draugas.Putinu net nekvepėjo. Visas įmanomas lietuviškas verslas buvo nukreiptas į Rusiją, nes Vakarai buvo neįkandami. Kas trečias-ketvirtas Lietuvos suaugęs žmogus nors vieną kartą pabandė pasipelnyti iš šito artimo kaimyno. Visas lietuviškas kapitalas šalia Rusijos gimė , užaugo ir subrendo. Ar tai galima vadinti koloboravimu? Nejuokinkite. Lietuva tiesiog pasinaudojo puikia galimybe užsidirbti ir sustiprėti.

    • rimtam:

     deja, man neteko isklausyti jokiu Karbauskio pasiaiskinimu o apie kriminalus kalbeti dar ankstoka 1993 buvau ypac samoningame amziuje (nenukvakau ir iki siolei) Kadangi jau tuomet zinojau ne vien rusu kalba, teko vertejauti ir Rytuose ir Vakaruose ir gan rimtuose susitikimuose todel labai puikiai zinau kur kaip ir kas vyko, kokios salygos bizniui buvo (ir tebera) Rusijoje ir kuo pasibaige biznio paieskos Rusijoje daugeliui tikrai protingu ir potencialiu bizniui Lietuvos zmoniu kurie neprieme salygu su Rusijos ypatumais..
     Absoliutus melas kad lietuviskas kapitalas is Rusijos gime!
     Rusijoje daugiau kapitalo mire. Neretai kartu su kapitalo turetojais……amzina atilsi aniems
     p.s Karbauski pamenu dar is jo pirmos kadencijos seime K.Prunskienes pavesyje. Dabar matau ta pati tik gerokai suizulejusi, sakyciau net supanasejusi su savo kolegom Rusijoje – sita mokykla ypac jaucasi dabartiniame jo elgesyje.
     Gal zinote is kur pas kai kuriuos komentatorius ypac palaikancius p. Karbauski galingi serveriai is kuriu atakuojami kompiuteriai is kuriu iseina aniems nepalankus komentarai???? Juk tai nepigus “zaislukai”?

     • rimtai:

      Jūs, gerbiamasis, labai iškraipote mano mintis. Aš neteigiau, kad lietuviškas kapitalas gimė iš Rusijos, greičiau atvirkščiai – lietuviškas kapitalas gudriai pasinaudojo palankia padėtimi ir iš to išspaudė, ką galėjo. Buvo tų, kurie ir galvas padėjo tose platybėse, bet tai tikrai ne dėl Rusijos slaptųjų tarnybų darbelių, o todėl, kad užsirovė ant vietinių mafijozų. Daug žmogelių čia, Lietuvoje, siūdavo skudurėlius, veždavo į Rusijos turgus, ir taip krovė savo pradinį kapitalą. Kiti varydavo žiguliukus į Lietuvą, dabar dalis lietuvių gyvena iš to paties, tik kryptį pakeitę. Galimybės buvo beribės. Didelės gamyklos Rusijoje neturėjo, kur parduoti savo prekių, tų pačių trąšų, gamyba stojo, žmonės negaudavo atlyginimų. Bet kokia, menkiausia sutartis buvo išsigelbėjimas. Ne man jums pasakoti.Tas pat vykoi ir Lietuvoje. Dar tuo metu Rusijoje privatus kapitalas tik pradėjo kilti, didžioji dalis įmonių buvo valstybinės, o mūsiškiai buvo verslesni, ir tai buvo mūsų pliusas, kol visko neužgniaužė atėję į valdžią ponai, kurie temokėjo ponauti. Nusiprivatizavo. Iki šiol neatsigaunam.
      O dėl kompiuterinių atakų – jūs manęs nejuokinkit. Nepalankiais Karbauskiui komentarais pilnas Delfis. Ir nieko, gyvuoja. Gal galėtumėte patvirtinti savo paskutinius žodžius kokiais nors įrodymais? Šmeižtas, dalykas rimtas.

      • Jie be šmeižto kitaip nemoka – ne be reikalo juos įvardyja probanditiniais elementais ir nedamuštomis kontromis.

      • tiksliau:

       ar tai tureciau suprasti kaip grasinima??
       Taip, ataku i kompiuterius irodymu turiu daugiau nei pakankamai. Tik bent jau kol kas su menkystomis kariauti nesiruosiu – per zema. Bet irodymus laikau. Kas zino – gal prireiks?
       Vadinti bizniu Rusijoje Ziguliukais veziotus mezginius ar siuvinius ir apie “beribes” tokio “biznio” galimybes gali tik labai naivus ir neturintis supratimo apie tikra bizni tarptautiniu mastu
       Kalba eina apie naftos,duju,metalu,trasu,chemikalu ir ju zaliavu prekyba ir sios srities biznio patiketinius Lietuvoje.
       Negi nezinost kad pati “kruciausia” mafija buvo Piteryje kurios atstovai dabar seimninkauja ir kremliuje.
       O ir tas parapijines mafijas tebekontoliuoja ir suplestus pinigus susirenka tie patys saugumo tanybu agentai ir ju patiketiniai

       • Netikiu! – sakė Stanislavskis. 🙂
        Dar pasigilink, dar padirbėk, o tai labai jau neįtikinamai kalbi..

       • rimtai:

        Tam, kuris patikslino
        Kokie grasinimai? Jūsų įtarumas ligotas. Ar jums nežinomi tokie dalykai, kaip garbė, orumas. Žema savo liguistas fantazijas pateikti kaip neginčijamas tiesas.
        Dėl verslo jūs taip pat nesate teisus. Žinau rimtų verslininkų, kurie pradėjo nuo paprasčiausių moteriškų apatinių siuvimo, megztinių mezgimo. Verslo pradžia nebūtinai turi būti stulbinanti. O Rusijos naftos ir dujų verslą užsuko dar Jelcinas, kai už jūrų marių išsiuntė apmokyti tuo metu dar jaunų įžūlių vyrukų grupę, kuriems vėliau padovanojo ir dujas, ir naftą. Taip privatizavosi Rusija pagal vakariečių patarėjų vakarietišką modelį. Vėliau tuos jau sumitusius vyrukus po vieną išgaudė Putinas. Nesakau, kad gražiai. Taip, ten dabar sėdi Putino žmonės, čia jūs teisus Tebūnie tai jų problemos, mes turime savas. Savo komentare jūs sumaišėte dešimtmečius, tiksliau tūkstantmečius – II tūkstantmečio paskutinio dešimtmečio pradžią su III tūkstantmečio pirmu dešimtmečiu. Pasitaiko.
        Tikram lietuviui
        Dėkui už palaikymą!

        • belika apgailestauti:

         kad neturedami net zalio supratimo apie biznio pradzia Rusijoje zlugus cccp imasi aisknti ar net aukleti kitus. A+A B.Jelcinas jokio biznio Ruijoje niekada “neuzsuko” – tuo pasirupino i jo artima aplinka sulinde spec tarnybu statytiniai vadovaujami tu paciu bosu kuriems truko proto kad patiems ka nors sukurti. Todel is pradziu labai atlaidziai ziurejo i tokius talentus kaip Xodorxovskis&Co o veliau patys pasieme is ju viska. Ir ne vien sis atvejas – 2000-2003 praktiskai buvo sunaikinti visi kurie nenusilenke iki zemes kremliniams ir neprisieke tarnauti kremliniams.
         O kad butu aiskiau del interneto hakeriu ir ataku i kompiuterius, Vakaruose yra tokia tvarka kad perkant rysio tiekejo paslauga gauni visa paketa i kuri ieina ir interneto saugumas. Todel po meginimu nulauzti kompiuteri rysio tiekjas atsiuncia pranesima o paslaugos pirkejas turi teise suzinoti is kokiu serveriu tai ateina ir sia info jei pageidauja gauna oficialiai ir rastu. Saugoti tokius rastus nera sudetinga o ju forma niekam nekelia abejoniu del autentiskumo.

         • rimtai:

          Neprisistačiusiam
          Net didžiųjų valstybių spectarnybos ne visada gali įvardinti įsilaužimo šaltinį. O va Jūs galite užtikrintai teigti, kad už Karbauskio stovi Kremliaus ranka su visa hakerių armija. Sveikinu, Jūs vienas iš nedaugelio.

 6. lyvis:

  Tas P Urbšys nieko nesiskiria nuo R Karbauskio vis rašynėja maldeles prieš konservatorius. lyvis

 7. Juozas P.:

  Mantas Adomėnas seime pacitavo Karlą Krausą:

  “Kaip kyla karai? Politikai primeluoja žurnalistams, o paskui patiki tuo, ką perskaito laikraščiuose”

 8. lietuvis:

  Naivuoliai, valstiečiai tik prieš rinkimus daug prižadėjo, o jūs ir susimovėt, beje, eilinį kartą. Tautiniai kostiumai vaikučiams ir vyžos – puiku, bet kur jų pensijų didinimas 40 evrų? Taigi, nė viena partija nėra “šventa karvė”, jos negano ir valstiečiai.

 9. LosAngeles:

  ‘..Jokia čia paslaptis: jei rinkimų rezultatai konservatoriams būtų lėmę ne virtualią, o realią pergalę, ir su R. Karbauskio pagalba G. Landsbergis būtų tapęs premjeru, A. Kubilius – finansų ministru, o R. Juknevičienė – krašto apsaugos ministre, jokių abejonių dėl R. Karbauskio ištikimybės Lietuvai nebūtų kilę ir niekas jam jokių klausimų dėl verslo ryšių su Rusija nebūtų uždavinėjęs. Dar daugiau – tada ir tokie klausimai jam būtų vertinami kaip Kremliaus trolių išpuoliai prieš Lietuvą…’

  stai ir visa reikalo esme, visas rupestis taip sakant 🙂 Savo padetimi, savo kisene, savo itaka, savo galimybemis. O jei kazkas trukdo (siuo atveju- Karbauskis)- tai ji sumalti i miltus bet kokia kaina, nes ant kortos pakankamai daug pastatyta… Ir siuo atveju naudojami senai isbandyti metodai, kurie ‘visame civilizuotame pasaulyje’ taikomi be jokio raudonavimo ar sazines grauzaties: apsmeizti, ivelti i asmeniskumus, sumenkinti bet koki naudinga darba (geriausia jo is viso nepastebeti), ispusti bet koki nepasisekima. Pasipiktinimas zmoniu pasirinkimu toks didelis, kad net nelaukiama darbu, jau ‘lojama’. O zmoniu pasirinkimas juk yra, ir taip rodomas ‘demesys’ ir eiliniams zmonems, ir ju viltims, ir lukesciams. Ir vis bandoma prakisti mintele, atseit cia ivyko nesusipratimas, atseit zmones suklaidinti, apkvailinti, jais manipuliuojama. Kai tuo tarpu, ketvirti amziaus pasikeisdami vaidmenimis vis valdydami sali, patys privede ja iki apgailetinos padeties, ir zmones aiskiai sako: mums to nereikia, norime kitokio poziurio i zmogu, valstybe, tauta. Aciu, jusu nereikia… Priprate siltai ‘sedeti ant kupros’ nenori to girdeti, oi nenori. Vat ir naudojasi senai isbandytais metodais. Teisingai autorius raso, kad tai tik puolimo pradzia. Bus dar visko, ir isgirsime dar daug visko, ko kazkodel ‘rupesteliai’ per rinkimine kompanija ‘neistrauke’ ir ‘primirse’ buvo (ech ta viltis laimeti…) Paprastiems rinkejams noretusi paliketi stiprybes ir isminties bei suprasti viena paprasta dalyka: jei rupinasi tik tada kai nepapuole ‘prie lovio’ tai galite neabejoti- rupinasi savo reikalais ir tikrai ne jusu ar tautos… Todel per daug i tai demesio kreipti nevertetu. Aciu autoriui uz pasidalinima taikliu pastebejimu

 10. Bartas:

  Perskaičiau brolių lietuvių pasisakymus ir supratau, kad dar nieko neįvyko. Tačiau, mūsų tarpe ,esantys pranašai jau žino – bus blogai. Man smagu , kad mano mylimi tautiečiai tokie įžvalgūs..
  Siūlau, dabar nesiputoti – ramiai, bet, kai naujoji valdžia pradės mus skriausti (neduok Dieve), susirinkti į didžiulę minią,( labai didelę) ir apsiginklavę; kas lazda, kas ramentu, kas klubo sąnariu, kas kraujospūdžio matuokliu, piktai pareikalauti teisybės. Kas su manimi?

  • neziniukas:

   O didziule minia tai kiek – 10 zmoniu ,ar daugiau ? 😀 Pameni – kaip spauda rase pries keleta metu, kad guminiais soviniais prie Seimo daug ka pavaisino ? Kaip spaudoje skaiciau,tai buvo kazkokia spec. komanda ,kuriai vadovavo “čečėnų kilmės aukšto rango Lietuvos karininkas, vidaus tarnybos generolas”, kuriam kaip teko skaityti,generolo laipsni suteike tuo metu buves Premjeras G.Kirkila. Taip taip – pas mus Premjeras skiria generolus,kaip teko skaityti spaudoje – ne Prezidentas ! 😀 Europos Sajungoje ,tai yra “iprasti dalykai” …. 😀
   https://lrv.lt/lt/naujienos/s-madalovui-vidaus-tarnybos-generolo-laipsnis

   Bet kokiu atveju ,susrinkti i didziule minia ir tai demokratiskoje Lietuvoje – vaje vaje,baisu net pagalvoti ….. 🙂
   http://www.piketas.lt/

 11. Diedas:

  Vyriausybė sprendžia tūkstantajam procentui lietuvių aktualią kažkokio apvaisinimo porūšio problemą, dar pusmetį spręs ka Mockučių šaldytuvų fabrike naudoti, muterkas ar špindelius, o pagrindinė bėda – emigracija jau užmiršta. Nepasisekęs milicininkas sakė kad ateityje kurs darbo grupę spręsti šiai problemai.
  Taip kad užsienio investitijų, naujų fabrikų su darbo vietomis, padorių algų ir vakarietiškų socialinių garantijų nesulauksime.
  Maitins mus ir šita vyriausybė makaronais ant ausų, kaip kad Kremlius savo skurstančius baudžiauninkus maitina, oligarchų gaujelė toliau lobs mūsų sąskaita, Lietuvos nepriklausomybė pamažu tirps, parsidavėliai propagandistai klyks net užsimerkę kad “Kūūūūūbyyyyyylius kaltas” o kremlinai maskuodami Maskvos informacines atakas baubs kad liberalai gyvenimą gadina.
  Kas keveri metai kartojasi tas pats.
  Nuobodu.

 12. neziniukas:

  Koks melas “tikruoli” ? Duok pavyzdziu ir parasyk kas koki mela irode ??? Kad Pipedija raso apie “tikra lietuvi”, yra melas ? Persikai turbut labai stipriai siuo atveju ? Pripazink pats ,kad “tikras lietuvis” ,yra melagis ir propagandistas. Berods Pikc patvirtino “tikruolio” identiteta….

 13. arvydas damijonaitis:

  ТРАМП,2017.02.04.: – “продлить санкции,снять кремлевским сумасбродам штаны.”
  После ГОЛОДОМОРА, 1932 -1933, убийства 11 миллионов украинцев, красные кремлевские нацисты должны были быть стерты с поверхности земли. Чекисткая сволочь, на Америку не пеняй. Вы ее трусливо боитесь потому что это сила, способная изничтожить ваше гнилое паскудство, которое вы хотите рассеять повсюду. Потому и велено вам вашим чекистским Паханом плевать в сторону Америки своей гнилой заразой. Китая вы не боитесь, потому что он не несет то, что для вашего паскудства смертелно – Свободу, а Америка, несмотря на все ее мелкие прегрешения, в основном связанными с нерешительностью действий, когда на карте стоит вопрос бить или не бить по рукам Россию, именно Свободу несет и защищает. Ненависть к Америке – это ненависть международного интернационала ненавистников Свободы разных мастей, каждый из которых хочет примерить на себе мундир сталинца,гитлерёныша, путёныша, фиделича.

 14. arvydas damijonaitis:

  Būtina nacionalizuoti Karbauskio užgrobtos žemės plotus. Nacionalizavus tūkstančius ha Karbauskio žemės, suteikus lengvatines sąlygas jaunoms šeimoms įsigyti bent po 5 ha.dirbamos žemės, padidėtų gimstamumo rodikliai, gyventojų skaičius padidėtų keliais šimtais tūkstančių, sumažėtų emigracija. Visos be išimties valstybės riboja žemės supirkimą, draudžia grobti tokiais mafijoziniais mąstais. Čia glūdi kolūkinės valdžiukės paslaptis – kaip klastingai,be konkurencijos, supirkti žemę ir likti nenuteistam? Būtina nacionalizuoti vogtą turtą..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: