„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Kaip gydo medžiai? (video) (1)

Daiva Červokiene | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Daiva Červokiene | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kad medžiai gydo – girdėjome ne vienas. Tačiau kurie? Kaip? Ir kodėl?
Į šiuos klausimus jau atsakytume ne visi. O jau receptus, kokius vaistus, giras, tepalus iš medžių galima pasigaminti, pateiktų tik vienetai.
Nors – gal taip buvo iki šiol.

Dabar, daugelis, perskaitę žurnalistės Daivos Červokienės knygą „Kaip gydo medžiai“, visa tai sužinos. Nes autorė, remdamasi Eugenijos Šimkūnaitės ir šiandienos vaistininkų, žolininkų patirtimi ir patarimais skaitytojui siūlo puikų bendravimo ir buvimo viename pasaulyje su medžiais vadovėlį.
Apie jį Audrys Antanaitis ir kalbėjosi su Daiva Červokiene.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Kemblys:

    Dviejų nužmogėjusių vartotojų pokalbis: medis duoda, žiedai lapai vartojami, žievė naudojama, medžio energija, medis mūsų BIČIULIS, medis gydo……………. Liepžiedžius reikia rinkti toliau nuo ten, kur mes gyvename – BO ČIA UŽTERŠTA!
    Už ką Medis turi gydyti, saugoti, atiduoti savo sulą, jėgas, padėti žmogui? Už ką?
    Kad nors žodį būtų pasakę, kad Medis GYVAS. Gyvas taip pat kaip žmogus. Aš medžius, gyvulius, vaikus, žmones liečiu kai jaučiu rankose jėgą. Prisilietimu palinkiu sveikiems augti…
    Ligų priežastis yra blogos mintys, blogi žodžiai, blogi veiksmai, blogi darbai. Manau, kad Daiva Červokienė parašė labai blogą knygą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *