„Apie teisę ir ne tik“: Kaip žinoti, kada iš tiesų pažeisti jūsų asmens interesai? (video) (1)

Valdemaras Bužinskas | Alkas.lt nuotr.

Valdemaras Bužinskas | Alkas.lt nuotr.

Alko radijuje tęsiamas laidų ciklas „Apie teisę ir ne tik“, kurios autorius Edmundas Budvytis dalijasi per ilgametę darbo patirtį sukauptomis įžvalgomis.

„Asmuo, manantis, kad pažeisti įstatymu saugomi ir ginami jo interesai, turi teisę kreiptis į teismą (arbitražą) dėl teisminės gynybos. Ar visada adekvačiai įvertinamos faktinės aplinkybės, kuriomis grindžiamas interesų tariamas pažeidimas, bei teisinis pagrindas, kuriuo siekiam ginti tariamai pažeistus interesus. Nuo to priklauso kvalifikavimas ar tikrai yra interesų pažeidimas, o, jeigu pažeisti – jų apgynimo sėkmė“ – sako E. Budvytis.

Šį kartą klausykite diskusijos su Valdemaru Bužinsku.

Kategorijos: Alko radijas, Apie teisę ir ne tik, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

1 komentaras

 1. Žemyna:

  Kas ir kieno vardu imsis ginti pažeistas Mokytojo Burgio teises?
  Pažeidė ne patiltės plėšikas, o pareigūnas, ilgai ir kantriai psichologiškai terorizavęs Mokytoją, išreketavęs iš jo 30000 Lt (kiek skaičiau, juos atidavė sūnus, kad tik tada sunkiai širdimi sirgęs Mokytojas gyvas liktų), tačiau tuo nepasitenkinęs, dar ilgai jį po teismus tąsęs ir MELAGINGAI liudijęs. T. y. TYČIA ŠMEIŽĘS.
  Kas turi tuo pareigūnu užsiimti? Ne šiaip atleisti iš darbo, kaip užtraukusį gėdą, bet ir nubausti už tyčinį šmeižtą ir reketą bei terorizavimą. Jis turėtų netekti ir įv. priedų prie pensijos.
  Taigi, kas – TM? Mokytojų organizacijos? ŽT gynėjai?
  Beje, ir teisėjas turėtų būti kolegų apsvarstytas – ar gali toliau dirbti, jei priima KEISTUS sprendimus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: