Prezidentė pasveikino folkloro dainininkę Veroniką Povilionienę sukaktuvių proga (1)

Veronika_Povilioniene. Jonas Gvildys nuotrauka

Veronika_Povilionienė | J. Gvildžio nuotr.

Lapkričio 18 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino lietuvių liaudies folkloro dainininkę Veroniką Povilionienę 70-mečio proga.

Pasak Prezidentės, per V. Povilionienės balsą Lietuva ir pasaulis pažįsta mūsų folkloro dainų grožį ir prasmę. Šalies vadovė pabrėžė, kad daug metų dainininkė saugo ir puoselėja tai, kas brangu kiekvienam lietuviui.

Prezidentė sveikinime pabrėžė, kad dainininkės pavyzdžio įkvėpti liaudies kultūrą, archajiškas mūsų protėvių sutartines, autentišką tautinį kostiumą vertiname kaip didžiausią turtą, kaip ypatingą ir puošnų tapatybės ženklą.

Garbingos sukakties proga šalies vadovė palinkėjo ilgų, gražių ir laimingų metų, kad V. Povilionienės dainos ir toliau džiugintų visų širdis, primindamos, kad turime didžiuotis savo kultūra.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Tai tautos dainė:

    “Folkloras” skamba labai negražiai , folk-tai tauta, o -klioro iš viso nereikia .Atrburkime pavadinimus ir vardus.Būkime lietuviais .Vartokime Lietuvių kalbą.teisingai veronika paskė:Juk tarptautinės kalbos tai-nėra .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: