„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Kokie pokyčiai laukia pasaulio? (video) (2)

Liudvikas Ragauskis | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Liudvikas Ragauskis | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento rinkimus laimėjo respublikonas Donaldas Trampas. Daugeliui prie sisteminių partijų bei ilgaamžiais susitarimais paremtų pokyčių įpratusių pasaulio politikų, politologų bei šiaip visuomeniškai aktyvių žmonių tai sukėlė jei ne šoką, taip bent jau nerimą. Kas dabar bus? Kodėl laimėjo D. Trampas? Kodėl D. Trampu džiaugiasi Rusija?

Atsakymai šiandien gali būti tik hipotetiniai. Ypač mūsų, gyvenančių Lietuvoje ir turinčių mažai informacijos apie tikruosius pasaulio politikos procesus. Tačiau nuojauta, kad kažkas smarkiai keisis – stipri.

Ką parodė D. Trampo pergalė? Kokią įtaką ji darys Lietuvos politikai?
Audrys Antanaitis kalbina teisininką, visuomenės veikėją Liudviką Ragauskį.

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Aistis:

    Prezidento Donaldo Trumpo pergalė – tai gerai apgalvota ir paremta milijonų Amerikos smulkiųjų verslininkų. D.Trumpo rinkiminė kompanija pasotviai rinko lėšas, ir jos metu sekė,kaip ir kas dovanoja lėšas Trumpo išrinkimui. .Ir aš gavau kvietimus aukoti Trumpo riniminei kompanijai. Aukoti nuo 5 ligi 1000dilerių. Įsivaidzuokite, kad smukliaverlininkai suaukojo net 86 milijonus dolerių.Jų pilna Amerika, ir jie išrinko SAVO ŽMOGŲ, dėl geresnės ateities. O Klintonienę rėmė užsienio – Pakistano, Saudo Arabijos ir kiti naftos milijardieriai. Jai būtų reikėję atidirbti už skolas, ir jų agentų Amerikoje mažulėlė.Štai, kur laimėjimo esmė.Ar rekia bijoti naujo prezidento. Taip mūsų prezidentei – TEKS BIJOTI DĖL KLINTONINĖS PANIKOS SUKĖLIMO IR BEREIKALINGO KARO ESKALVIMO. Prezidentas Trumpas pasakė: sieksiu taikaus bendravimo, taikių ekonominių santykių su visais. Verslininkams karo nereikia. Gal tik judėjams- ginklų gamintojams ir nesantaikos dėl pajamų už ginklus skleidėjams. Praskolinti popieriniai doleriai juos verčia karu panaikinti skolas pasauliui. Trumpas ne to plano verslininkas. Tad ir baimintis JO NĖRA KO. O mums – lietuviams, laikas pagalvoti apie savos pramoėns ir žemės ūkio atgaivinimą, kad nereikėtų ubagauti Lenkijoje ar kitur, kad Tauta pradėtų save maitinti ir prekiauti su kitais.

  2. vytenis:

    Na atleiskit, bet tikrai nesutiksiu kad bet kas bet kur gali laisvai judeti. O visiems tiema kurie sako kad sienos yra blogis, kad reikia nugriauti visas sienas ir t.t., siulau pabandyti nugriauti Olandijos Siaures juros siena ir paziureti kas po to bus..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *