Seimo rinkimai 2016: antrasis ratas (tiesioginė transliacija) (18)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Spalio 23 d. Lietuvoje įvyko antrasis Seimo rinkimų ratas. 68-iose vienmandatėse apygardose rinkėjai, rinkosi vieną iš dviejų daugiausiai balsų pirmajame rinkimų rate surinkusį kandidatą. Vienmandatėse apygardose iš viso išrenkami 71 Seimo nariai, bet šįkart 3 Seimo nariai jau buvo išrinkti pirmame rinkimų rate.

Rinkimų apylinkės pradėjo darbą nuo 7 val. ryto ir bus atviros iki 20 val. vakaro. Seimo rinkimų antrajame rate per išankstinį balsavimą savivaldybėse, specialiuose paštuose ir namuose jau balsavo 5,95 nuošimčiai rinkėjų ( 141 864 žmonės), šiek tiek mažiau nei pirmajame rate.

20 val. Seimo rinkimų antrasis ratas baigėsi. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, sekmadienį antrajame Seimo rinkimų rate 20.05 val. jau buvo balsavę 37,9 nuošimčių rinkėjų.

Po antrojo rinkimų rato Seimo rinkimus užtikrintai laimėjo  Valstiečiai ir žalieji.

Valstiečiai ir žalieji laimi 35 apygardoje (viso 54) ,
Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai – 10 apygardų (viso 31),
Lietuvos socialdemokratų partija laimi 4  apygardose (viso 17),
Lietuvos liberalų sąjūdis laimi 6 apygardose (viso 14),
„Tvarka ir teisingumas“ laimi 3 apygardose (viso 8),
Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga laimi 1   apygardoje (viso 8),
Išsikėlę patys 3  apygardose (viso 3),
Darbo partija 2 apygardose (viso 2),
Lietuvos sąrašas 1 apygardoje (viso 1),
Antikorupcinė Puteikio ir Krivicko koalicija  1 apygardoje (viso 1),
Lietuvos žaliųjų partija 1 apygardoje (viso 1),
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) 0 apygardoje (viso 0),

BNS spaudos konferencijos rinkimų rezultatams aptarti:

Spalio 24 dienos spaudos konferencijų grafikas:

9.00 val. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
9.30 val. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
10.00 val. Lietuvos socialdemokratų partija
10.30 val. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
11.00 val. Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga
11.30 val. Tvarka ir teisingumas:

2 rato rezultatų lentelė:

2 rato rinkimų aktyvumo lentelė:

Rezultatai vienmandatėse apygardose:

Po pirmo rinkimų rato Po antrojo rinkimų rato

Rinkimų apygarda Kandidatai (partija)
1. Naujamiesčio Žygimantas PAVILIONIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 43,14​ /65.25 %
Virgilijus ALEKNA (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 18,91 proc. /31,53%
2. Senamiesčio Mykolas MAJAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 35,07 /63.53%
Artūras ZUOKAS (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)) – 16,70 /33,15%
3. Antakalnio IŠRINKTA 1-AME RATE Ingrida ŠIMONYTĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 51,54 proc.
4. Žirmūnų Aušra MALDEIKIENĖ (Politinė partija „Lietuvos sąrašas“) – 22,33 proc. /59.03 %
Vilija ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 20,16 /37,67 %
5. Fabijoniškių Vytautas KERNAGIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 30,41/56,04%
Dalia KUODYTĖ (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 12,77​/36,22%
6. Šeškinės Audronius AŽUBALIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,68/40,37%
Virginijus SINKEVIČIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 16,08/56,93%
7. Justiniškių Paulius SAUDARGAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,85/66,79%
Danuta NARBUT (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) – 12,94/27,95%
8. Karoliniškių Saulius SKVERNELIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 30,08/52,86%
Kęstutis MASIULIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 21,93/44,55%
9. Lazdynų Algis STRELČIŪNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 29,62/50,72%
Aušrinė ARMONAITĖ (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 19,63/42,31%
10. Naujosios Vilnios Algirdas PALECKIS (Išsikėlė pats) – 23,08/45,50%%
Monika NAVICKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 22,99/51,80%%
11. Panerių Aistė GEDVILIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 16,97​/41,39%
Linas BALSYS (Lietuvos žaliųjų partija) – 13,82 /55,77%
12. Verkių Dainius KREIVYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 31,18/57,01%
Gintaras STEPONAVIČIUS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 16,26/35,33%
13. Centro-Žaliakalnio Gabrielius LANDSBERGIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 38,36/53,86%
Audronė JANKUVIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 13,90/44,21%
14. Šilainių Ramūnas KARBAUSKIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 39,07/64,10%
Rimantas Jonas DAGYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 19,30/33,72%
15. Kalniečių Aušra PAPIRTIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 20,77/64,34%
Andrius KUPČINSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,14/32,83%
16. Dainavos Juozas PUNDZIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,84/24,61%
Lauras STACEVIČIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 22,86/70,07%
17. Petrašiūnų Kazys STARKEVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 30,22/40,63%
Gediminas VASILIAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,11/57,41%
18. Panemunės Tadas LANGAITIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 26,05/42,40%
Aurelijus VERYGA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 20,48/55,39%
19. Aleksoto-Vilijampolės Mindaugas PUIDOKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 26,32/57,76%
Edita GUDIŠAUSKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 24,43/40,48%
20. Baltijos Agnė BILOTAITĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 24,39/38,81%.
Algimantas KIRKUTIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 16,43/56,79 %
21. Marių Dainius KEPENIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,10/48,72%
Edmundas KVEDERIS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 16,51/46,43%
22. Pajūrio Gintaras VAIČEKAUSKAS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 17,83/43,41%
Arūnas BARBŠYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,31/42,68%
23. Danės Naglis PUTEIKIS (Lietuvos centro partija, išsikėlė pats) – 24,26/51,06%
Simonas GENTVILAS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 23,10/45,53%
24. Saulės Valerijus SIMULIKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 28,43/53,97%
Arvydas MOCKUS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 20,25/40,68%
25. Aušros Stasys TUMĖNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 29,27/65,15%
Edvardas ŽAKARIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 19,70/29,65%
26. Nevėžio Radvilė MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 26,00​ /34,41
Bronislovas MATELIS (Išsikėlė pats) – 22,12/52,44%
27. Vakarinė Povilas URBŠYS (Išsikėlė pats) – 47,95/70,58%
Arvydas ANUŠAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 16,93/26,51%
28. Aukštaitijos Guoda BUROKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,55/62,38%
Rasa JUKNEVIČIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 25,19​/35,11%
29. Marijampolės Dainius GAIŽAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 32,36/59,07%
Andrius VYŠNIAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 30,37/37,99%
30. Alytaus Robertas ŠARKNICKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,00/60,74%
Julius SABATAUSKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 17,08/34,83%
31. Gargždų Petras GRAŽULIS (Partija Tvarka ir teisingumas, išsikėlė pats) – 30,27/41,63%
Bronius MARKAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 20,89/55,39%
32. Šilutės Alfredas Stasys NAUSĖDA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 24,27/63,43%
Sandra TAMAŠAUSKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,71/34,11%
33. Pietų Žemaitijos Remigijus ŽEMAITAITIS (Partija Tvarka ir teisingumas) – 38,03/66,25%
Stasys ŠEDBARAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,14/31,20%
34. Tauragės Darius PETROŠIUS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 35,06/43,31%
Aušrinė NORKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 20,57/53,75%
35. Plungės Jonas VARKALYS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 24,29/54,92%
Jurgis RAZMA (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 24,24​/40,47%
36. Kretingos-Palangos Antanas VINKUS (Lietuvos socialdemokratų partija ) – 26,17/53,66%
Vaidotas BACEVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 21,17/42,79%
37. Kuršo Gediminas ANUŽIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 22,01/39,52%
Levutė STANIUVIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,83/57,54%
38. Mažeikių Kęstutis BARTKEVIČIUS (Partija Tvarka ir teisingumas) – 25,51/59,85%
Lina RIMKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 25,47/36,73%
39. Akmenės-Mažeikių Valius ĄŽUOLAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 25,89​​ / 61,91%​
Tomas MARTINAITIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 22,66​/ 34,94%​
40. Telšių Valentinas BUKAUSKAS (Darbo partija) – 30,65​ / 49,68%
Karolis MARTINKUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 12,41 /47,94%
41. Kelmės-Šiaulių Juozas RIMKUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 34,69/63,03%
Alma MONKAUSKAITĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) – 23,12/34,27%
42. Raseinių-Kėdainių Edmundas JONYLA (Lietuvos socialdemokratų partija) – 18,36/35,10%
Arvydas NEKROŠIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 15,94/63,35 %
43. Kėdainių Virginija BALTRAITIENĖ (Darbo partija) – 25,49/46,54%
Darius KAMINSKAS (Išsikėlė pats) – 20,35/48,44%
44. Radviliškio Aurimas GAIDŽIŪNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,06/67,74%
Vytautas JUOZAPAITIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 16,96​/29,13%
45. Kuršėnų-Dainų Rima BAŠKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 47,68/74,58%
Gintautas SITNIKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 11,97/21,48%
46. Žiemgalos Vitalijus GAILIUS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 39,51/58,84%
Arūnas GUMULIAUSKAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 21,24/39,05%
47. Pasvalio-Pakruojo Antanas MATULAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 27,56/51,10%
Saulius MARGIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 19,00/46,15%
48. Biržų-Kupiškio Aleksandras ZELTINIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 19,27/45,43%
Audrys ŠIMAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,01/50,65%
49. Anykščių-Panevėžio Greta KILDIŠIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 24,29 /56,80%
Sergejus JOVAIŠA (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,62 /40,58%
50. Sėlos Vytautas SAULIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 20,44/38,15%
Raimundas MARTINĖLIS (Išsikėlė pats) – 18,89 /59,07%
51. Utenos Edmundas PUPINIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 26,02/48,95%
Milda PETRAUSKIENĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) – 23,83/47,67%
52. Visagino-Zarasų Algimantas DUMBRAVA (Partija Tvarka ir teisingumas) – 38,42/75,90%
Olga PODOLSKIENĖ (Darbo partija) – 10,92/20,19%
53. Nalšios Gintautas KINDURYS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,90/66,24%
Vytautas VAITKEVIČIUS (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)) – 13,90/31,53%
54. Molėtų-Širvintų Petras ČIMBARAS (Darbo partija) – 25,32 /55,05%
Valentinas STUNDYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 23,40 / 42,08%
55. Nemenčinės Rita TAMAŠUNIENĖ (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) – 44,14/61,37%
Vaidas ŠALAŠEVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 18,57/36,25%​
56. Šalčininkų-Vilniaus IŠRINKTAS 1-AME RATE Leonard TALMONT (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) – 64,43
57. Medininkų IŠRINKTAS 1-AME RATE Česlav OLŠEVSKI (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) – 57,31
58. Trakų-Vievio Jonas LIESYS (Lietuvos liberalų sąjūdis) – 14,64 /58,74%
Dangutė MIKUTIENĖ (Darbo partija) – 14,28/35,90%
59. Kaišiadorių-Elektrėnų Laimutė MATKEVIČIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 24,75​/62,24%
Mantas ADOMĖNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 20,60/35,19%
60. Jonavos Rimantas SINKEVIČIUS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 41,64​/58,54%
Gintaras STAŠIONIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 16,22/38,49%
61. Ukmergės Agnė BALČIŪNIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 19,58/39,88%
Juozas VARŽGALYS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 18,25/56,91%
62. Jurbarko-Pagėgių Daivaras RYBAKOVAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 17,36/42,01%
Ričardas JUŠKA (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 16,87/52,51%
63. Sūduvos Kęstutis MAŽEIKA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 29,50/71,48%
Juozas OLEKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 15,83/24,36%
64. Zanavykų Mindaugas BASTYS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 18,78/52,44%
Arvydas VIDŽIŪNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 18,71/42,43%
65. Raudondvario Viktoras PRANCKIETIS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 28,11/54,73%
Raminta POPOVIENĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) – 25,12/40,86%
66. Garliavos Donatas JANKAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 28,78/45,74%
Kęstutis BACVINKA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 23,44/51,88%
67. Prienų-Birštono Andrius PALIONIS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 37,08/60,03​%
Ąžuolas RAŠKEVIČIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 15,06/36,27%
68. Vilkaviškio Algirdas BUTKEVIČIUS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 36,23 /47,42%
Kęstutis SMIRNOVAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 27,21/49,44% 
69. Dzūkijos Laurynas KASČIŪNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) – 27,20/42,83%
Petras VALIŪNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 19,08 / 54,41 %
70. Varėnos-Trakų Vidas MIKALAUSKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) – 25,23 /47,61%
Juozas BAUBLYS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) – 17,13​ /49,36 %
71. Lazdijų-Druskininkų Zenonas STREIKUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) – 21,04/59,56%
Kristina MIŠKINIENĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) – 20,35/36,20%

Išrinkti Lietuvos Respublikos Seimo nariais 2016-2020

Rūšiuoti pagal: kandidatą apygardos numerį partiją

Kandidatas Apygarda Partijos, koalicijos pavadinimas
VALENTINAS BUKAUSKAS 40. Telšių Darbo partija
PETRAS ČIMBARAS 54. Molėtų-Širvintų Darbo partija
NAGLIS PUTEIKIS 23. Danės Lietuvos centro partija, išsikėlė pats
IRINA ROZOVA Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
VANDA KRAVČIONOK Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
JAROSLAV NARKEVIČ Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
ČESLAV OLŠEVSKI 57. Medininkų Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
RITA TAMAŠUNIENĖ 55. Nemenčinės Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
ZBIGNEV JEDINSKIJ Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
MICHAL MACKEVIČ Daugiamandatė Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
LEONARD TALMONT 56. Šalčininkų-Vilniaus Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga
VITALIJUS GAILIUS 46. Žiemgalos Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
AUŠRINĖ ARMONAITĖ Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
GINTARAS STEPONAVIČIUS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
GINTARAS VAIČEKAUSKAS 22. Pajūrio Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
JUOZAS BAUBLYS 70. Varėnos-Trakų Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
RIČARDAS JUŠKA 62. Jurbarko-Pagėgių Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
JONAS LIESYS 58. Trakų-Vievio Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
VIRGILIJUS ALEKNA Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
SIMONAS GENTVILAS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
KĘSTUTIS GLAVECKAS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
JONAS VARKALYS 35. Plungės Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
EUGENIJUS GENTVILAS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
VIKTORIJA ČMILYTĖ-NIELSEN Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
ARŪNAS GELŪNAS Daugiamandatė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
RIMANTĖ ŠALAŠEVIČIŪTĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
RAMINTA POPOVIENĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
GEDIMINAS KIRKILAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
ARTŪRAS SKARDŽIUS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
MINDAUGAS BASTYS 64. Zanavykų Lietuvos socialdemokratų partija
IRENA ŠIAULIENĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
RASA BUDBERGYTĖ Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
JULIUS SABATAUSKAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
JUOZAS OLEKAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
RIMANTAS SINKEVIČIUS 60. Jonavos Lietuvos socialdemokratų partija
ALGIRDAS BUTKEVIČIUS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
JUOZAS BERNATONIS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
ANTANAS VINKUS 36. Kretingos-Palangos Lietuvos socialdemokratų partija
ANDRIUS PALIONIS 67. Prienų-Birštono Lietuvos socialdemokratų partija
ALGIRDAS SYSAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
LINAS ANTANAS LINKEVIČIUS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
ALGIMANTAS SALAMAKINAS Daugiamandatė Lietuvos socialdemokratų partija
ALFREDAS STASYS NAUSĖDA 32. Šilutės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
AUŠRA PAPIRTIENĖ 15. Kalniečių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
RIMA BAŠKIENĖ 45. Kuršėnų-Dainų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
EUGENIJUS JOVAIŠA Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
JONAS JARUTIS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VIKTORAS RINKEVIČIUS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
GRETA KILDIŠIENĖ 49. Anykščių-Panevėžio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ASTA KUBILIENĖ Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
JUSTAS DŽIUGELIS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ARVYDAS NEKROŠIUS 42. Raseinių-Kėdainių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
AURIMAS GAIDŽIŪNAS 44. Radviliškio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VIKTORAS PRANCKIETIS 65. Raudondvario Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
GUODA BUROKIENĖ 28. Aukštaitijos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
STASYS TUMĖNAS 25. Aušros Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
SAULIUS SKVERNELIS 8. Karoliniškių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
AGNĖ ŠIRINSKIENĖ Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
EGIDIJUS VAREIKIS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ARŪNAS GUMULIAUSKAS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VIRGINIJA VINGRIENĖ Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
RAMŪNAS KARBAUSKIS 14. Šilainių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
LAURAS STACEVIČIUS 16. Dainavos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
BRONIUS MARKAUSKAS 31. Gargždų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
AUŠRINĖ NORKIENĖ 34. Tauragės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ANDRIEJUS STANČIKAS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VALIUS ĄŽUOLAS 39. Akmenės-Mažeikių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
JUOZAS RIMKUS 41. Kelmės-Šiaulių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
AUDRYS ŠIMAS 48. Biržų-Kupiškio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
GINTAUTAS KINDURYS 53. Nalšios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
JUOZAS VARŽGALYS 61. Ukmergės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
KĘSTUTIS MAŽEIKA 63. Sūduvos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
PETRAS VALIŪNAS 69. Dzūkijos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ZENONAS STREIKUS 71. Lazdijų-Druskininkų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
KĘSTUTIS SMIRNOVAS 68. Vilkaviškio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
LEVUTĖ STANIUVIENĖ 37. Kuršo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
DAINIUS GAIŽAUSKAS 29. Marijampolės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VYTAUTAS BAKAS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
DOVILĖ ŠAKALIENĖ Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
TOMAS TOMILINAS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VIRGILIJUS PODERYS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
DAINIUS KEPENIS 21. Marių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
LAIMUTĖ MATKEVIČIENĖ 59. Kaišiadorių-Elektrėnų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VIDA AČIENĖ Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
RŪTA MILIŪTĖ Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
PETRAS NEVULIS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VYTAUTAS RASTENIS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
STASYS JAKELIŪNAS Daugiamandatė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ALGIMANTAS KIRKUTIS 20. Baltijos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
KĘSTUTIS BACVINKA 66. Garliavos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VIRGINIJUS SINKEVIČIUS 6. Šeškinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
GEDIMINAS VASILIAUSKAS 17. Petrašiūnų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
AURELIJUS VERYGA 18. Panemunės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
MINDAUGAS PUIDOKAS 19. Aleksoto-Vilijampolės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
VALERIJUS SIMULIK 24. Saulės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
ROBERTAS ŠARKNICKAS 30. Alytaus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
LINAS BALSYS 11. Panerių Lietuvos žaliųjų partija
KĘSTUTIS BARTKEVIČIUS 38. Mažeikių Partija Tvarka ir teisingumas
PETRAS GRAŽULIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
KĘSTUTIS PŪKAS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
REMIGIJUS ŽEMAITAITIS 33. Pietų Žemaitijos Partija Tvarka ir teisingumas
KĘSTAS KOMSKIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
ALGIMANTAS DUMBRAVA 52. Visagino-Zarasų Partija Tvarka ir teisingumas
JUOZAS IMBRASAS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
RIMAS ANDRIKIS Daugiamandatė Partija Tvarka ir teisingumas
AUŠRA MALDEIKIENĖ 4. Žirmūnų Politinė partija „Lietuvos sąrašas“
EDMUNDAS PUPINIS 51. Utenos Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
ŽYGIMANTAS PAVILIONIS 1. Naujamiesčio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
MYKOLAS MAJAUSKAS 2. Senamiesčio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
RIMANTAS JONAS DAGYS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
GABRIELIUS LANDSBERGIS 13. Centro-Žaliakalnio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
KAZYS STARKEVIČIUS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
TADAS LANGAITIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
RADVILĖ MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
ARVYDAS ANUŠAUSKAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
PAULIUS SAUDARGAS 7. Justiniškių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
ALGIS STRELČIŪNAS 9. Lazdynų Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
MONIKA NAVICKIENĖ 10. Naujosios Vilnios Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
RASA JUKNEVIČIENĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
STASYS ŠEDBARAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
VYTAUTAS KERNAGIS 5. Fabijoniškių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
JURGIS RAZMA Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
VYTAUTAS JUOZAPAITIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
ANTANAS MATULAS 47. Pasvalio-Pakruojo Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
ANDRIUS KUBILIUS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
EMANUELIS ZINGERIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
IRENA DEGUTIENĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
GINTARĖ SKAISTĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
AGNĖ BILOTAITĖ Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
MANTAS ADOMĖNAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
KĘSTUTIS MASIULIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
AUDRONIUS AŽUBALIS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
SERGEJUS JOVAIŠA Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
DAINIUS KREIVYS 12. Verkių Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
INGRIDA ŠIMONYTĖ 3. Antakalnio Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
LAURYNAS KASČIŪNAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
ROKAS ŽILINSKAS Daugiamandatė Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
BRONISLOVAS MATELIS 26. Nevėžio Išsikėlė pats
POVILAS URBŠYS 27. Vakarinė Išsikėlė pats
RAIMUNDAS MARTINĖLIS 50. Sėlos Išsikėlė pats
DARIUS KAMINSKAS 43. Kėdainių Išsikėlė pats

Seimą sudaro 141 narys, 71 iš jų renkamas tiesiogiai vienmandatėse apygardose, 70 – daugiamandatėje apygardoje pagal partijų pateiktus sąrašus.

***

Dabartiniame kadenciją baigiančiame Seime Socialdemokratų partija turėjo 40 savo atstovų, Tėvynės Sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai – 30, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 1, Liberalų sąjūdis – 12, partija Tvarka ir teisingumas – 9, Darbo partija– 28, Lietuvos lenkų rinkimų akcija–Krikščioniškų šeimų sąjunga – 8, Drąsos kelias – 7.

Spalio 24 d. 12 val. Seime įvyko Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininko Zenono Vaigausko spaudos konferencija. Joje buvo aptarti 2016 m. Seimo rinkimų rezultatai.

Tiesioginės spaudos konferencijos transliacijos vaizdo įrašas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *