J. Pundzius šalinamas iš TS-LKD narių (1)

tsajunga.lt nuotr.

tsajunga.lt nuotr.

Konservatorius Juozas Pundzius trečiadienį pranešė stabdantis savo narystę partijoje, Valstybinei mokesčių inspekcijai pradėjus tirti jo deklaruotų pinigų kilmę.

„Reaguodamas į susiklosčiusią situaciją ir siekdamas užkirsti kelią politinių oponentų bandymams abejoti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos politika, tikslais ir priemonėmis, partijos kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą Juozas Pundzius šiandien pateikė prašymą laikinai sustabdyti jo narystę partijoje iki bus atliktas nepriklausomas situacijos įvertinimas“, – rašoma J. Pundziaus išplatintame pranešime spaudai.

Valstybinė mokesčių inspekcija tikrina, ar Kauno apskrities inspektoriai tinkamai įvertino Juozo Pundziaus turtą.

Mediko deklaracijoje nurodoma, kad jis iš tėvo yra paveldėjęs pusantro milijono eurų viršijantį turtą.

Pats kandidatas sako, kad deklaracijoje minima turto vertė neatitinka tikrovės, o klaida galėjo įsivelti konvertuojant iš litų į eurus. Konvertavimo klaidos kol kas neatmeta ir mokesčių inspektoriai.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LD) Priežiūros komitetas trečiadienį nutarė iš partijos pašalinti Juozą Pundzių, nes jo atsakymai dėl paveldėtų pinigų kilmės neįtikino. Sprendimas šalinti žinomą Lietuvos mediką iš TS-LKD priimtas vienbalsiai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: