Prezidentė ragina su alkoholizmu kovoti veiksmingai (1)

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt nuotr.

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, pagal kurias parduodant alkoholį dokumento bus reikalaujama tik tuomet, kai kils įtarimų, kad asmuo gali būti nepilnametis.

Prezidentė ragina visas politines jėgas ir socialiai atsakingą verslą neimituoti kovos su alkoholizmu, o imtis rezultatyvių alkoholio prieinamumą ir vartojimą mažinančių priemonių.

Šiuo metu Seime svarstymo laukia dešimtys su alkoholio ribojimu susijusių pataisų. Tarp jų – ir veiksmingi pilietiškų šalies gyventojų pateikti pasiūlymai dėl alkoholio reklamos ribojimo, griežtesnio licencijavimo, specializuotų parduotuvių, visuomenės švietimo.

Pasak Prezidentės, rimtų, situaciją iš esmės keičiančių sprendimų reikia nedelsiant, nes priklausomybių liūne grimzta apie 150 tūkst. žmonių, tačiau tik trečdalis jų ieško pagalbos. Nesprendžiama alkoholizmo problema toliau didėja, provokuodama ir dar labiau užaštrindama daugelį skaudžių socialinių problemų

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

1 komentaras

  1. neziniukas:

    Veiksmingiau reikia kovoti su narkomanais,o pijokai pildo salies biudzeta,kada narkomanai tik tustina… 😉
    -Na o jeigu rimciau,tai manyciau ,kad kovoti su abiejomis narkomanu rusimis ,reikia pradeti jau vaiku darzeliuose ,pratesti mokylklose iki pat abituros,o veliau kova testi kolegijose,ar universitetuose… Kovoti reikia visur ir visada ,tik tada bus pasiektas norimas rezultatas. Zmogus pats turi noreti gyventi blaiviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: