P. Urbšys. Jūs esate Lietuvos galia – įrodykite tai spalio 9-ąją dieną (13)

Povilas Urbšys | lrs.lt O. Posaškovos nuotr.

Povilas Urbšys | lrs.lt O. Posaškovos nuotr.

Eurobarometro duomenimis, Lietuvoje 95 proc. gyventojų mano, kad šalyje korupcija yra plačiai paplitusi – tai vienas didžiausių rodiklių tarp visų Europos Sąjungos šalių. Beveik du trečdaliai (63 proc.) Lietuvos gyventojų mano, kad valdžios institucijos atstovauja ne gyventojų, o stambių verslo grupių interesams.

Ir žmonės yra teisūs. Tikrai, korupcija mūsų valstybėje tapo vėžiu. Prie šios ligos išplitimo daug prisidėjo visos valdžios partijos: socialdemokratai, Darbo partija, „Tvarka ir teisingumas“, Liberalų sąjūdis, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Ir neatsitiktinai jos savo sprendimais oficialiai niekada nepasmerkė savo veikėjų, įklimpusių į korupcinius nusikaltimus, nes tie veikėjai – bendros sistemos dalis.

Per 25-erius metus negalėdami pakęsti pažeminimo ir neteisybės Lietuvą paliko 800 tūkst. žmonių. Iš likusių čia apie 700 tūkst. gyvena žemiau skurdo ribos. Kasmet Lietuvoje nusižudo apie 900 žmonių. Ar tai ne tos išsikerojusios politinės korupcijos pasekmė?

Manau, tai jos „dėka“ žmonės bėga kitur, palikdami savo namus. Jos „dėka“ žmonės žudo kitus ir žudo save. Jos „dėka“ melas tapo tiesa.

Ką berinktų žmonės į Seimą, vis vien niekas nesikeičia, nes galiausiai išrenkamos tos pačios  partijos, kurioms valdžios galia – grobis. Žmogus nebetiki, kad ką nors gali pakeisti šioje valstybėje.

Ir dauguma išrinktųjų Seime yra įsitikinę, jog žmonės juos vis vien išrinks, nes neturi kito pasirinkimo. Todėl dešimtmečiais tarsi grojama ta pati plokštelė – tik po eilinių rinkimų apverčiama kita pusė.

Ar galime tai sustabdyti? Manau – TAIP. Reikia tik:

– pirma – nebūti abejingiems;
– antra – netoleruoti ne tik svetimų, bet ir savų vagių;
– trečia – rinkti savo atstovą ne pagal partinį bilietą, o pagal jo sąžinę ir nuveiktus darbus.

Sutikite, įveikti šią ligą bus galima tik tada, kai Seime atsiras daugiau Jūsų atstovų, turinčių imunitetą nuo šio korupcinio vėžio. Juk žuvis pūva nuo galvos. Tai pradėkime tą galvą gydyti – DABAR.

Lietuvai reikalingas kitas Jūsų pasirinkimas. Tai gąsdina tuos, kurie nenori nieko keisti. Todėl  klasta ir melas yra jų ginklas. Jūsų nusivylimas ir paklusnumas – jų jėga.

Tačiau ne jie, o Jūs esate Lietuvos galia – įrodykite tai spalio 9-ąją dieną.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

13 komentarų

 1. Žemyna:

  KĄ REIŠKIA NEDALYVAUTI RINKIMUOSE, PALIKTI NEPANAUDOTĄ SAVO BIULETENĮ

  Sakykime, turime savo apylinkėje „blogiuką”, per visus plyšius į Seimą besiveržiantį ir 5 ištikimus jo rėmėjus (apie papildomai perkamus balsus čia nekalbu)
  Skaičiuokime:
  Kai į rinkimus iš 100 rinkimų teisę turinčiųjų ateina:
  – 100 % rinkėjų, tai 5 blogiuko rėmėjai duos jam TIK 5 % rinkimuose dalyvavusiųjų balsų, o kai ateis
  – 50 % rinkėjų, tie patys 5 jo rėmėjai reikš jam JAU 10 % rinkimuose dalyvavusiųjų balsų!, tačiau atėjus vos
  – 25 % rinkėjų, tai tie patys 5 blogiuko rėmėjai reikš jam NET 20 % rinkimuose dalyvavusiųjų balsų (!!!).

  Tad tavo NEDALYVAVIMAS tavo itin nepageidaujamiems „blogiukams“ AUTOMATIŠKAI duos žymiai daugiau NAUDOS, negu vieno iš jo rėmėjų balsas!
  Kaip matai, su kiekvienu dalyvavusių rinkėjų skaičiaus pamažėjimu perpus, AUTOMATIŠKAI PADVIGUBĖJA labiausiai rinkėjų nepageidaujamo kandidato šansai laimėti rinkimus!!! NEŽIŪRINT, kad KASKART UŽ JĮ BALSUOJA TIEK PAT – tik tie patys 5 jo gerbėjai…
  Taip patenka į parlamentą „politikai“, kurių veikla kenkia valstybei, ir kurie niekad nepatektų, jei KIEKVIENAS jaustume pareigą dalyvauti, jei suvoktume, kad taip giname savo valstybės saugumą.

  Tačiau GALIMA INICIJUOTI ir PRIEŠINGOS krypties poveikį, kai dėl LEMTINGAI PAGAUSĖJUSIO rinkėjų dalyvavimo AUTOMATIŠKAI KRENTA visuomenės nemėgstamų politikų REITINGAI.

  Kiekvieno teisė rinktis, katrą poveikį katras stiprinsime, prie katro prisidėsim…

  • Už P. Urbšį ir pan. nebalsuosiu, nes jis, svarstant dirbtinio apvaisinimo įstatymą, priežkryžeiviškai nusistačiusius sumanė pagąsdinti pragaru.
   Dievo nėra, tuo labiau kryžiuočių “dievai” mums, lietuviams, negalioja.
   Kas juos stumia Lietuvai, tas nėra Lietuvai palankus asmuo.

 2. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  “P. Urbšys. Jūs esate Lietuvos galia – įrodykite tai spalio 9-ąją dieną “. Ponas P.Urbšys agituoja už antikonstitucinę Lietuvos valdžią. Lietuvą valdo okupantas, o jiems padeda kolaborantai. Štai ir visi atsakymai į visas iškeltas problemas. Ponas P.Urbšys yra PLEPYS, nes nesureagavo į 11 paraginimų paklusti LR Konstitucijai, kuriai jie PRISIEKĖ. Didesnės gėdos nė būti negali. Ponas P.Urbšys matyt nesugeba suvokti kas yra parašyta straipsnyje “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”. Galite pasiguglinti.

  • Citata: “Lietuvą valdo okupantas”.

   Čia tai jau įdomu.
   Gal galima ką nors pasakyti plačiau?

   • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

    Dėl aiškumo.
    Tautos priešas (okupantas, Lietuvai kenkėjiška neliustruotoji cccp komunist/kgb’istinė
    lsdp+ts-lkd+darbo+liberalų gauja, …) akivaizdžiai išsiryškino kai
    buvo daromas 2013 – 2014 metų referendumas – Tautos valia. Referendumas buvo sužlugdytas Tautai priešiškos gaujos.

    • Ne vien.
     Dar labiau jį žlugdė rengėjai, nesugebėję suformuluoti, kaip ir yra daroma, trumpo ir aiškaus, iš kelių žodžių sakinuko, o sukę sukę ir biesas žino ką susukę.
     Reikėjo įrašyti:
     ar sutinkate, kad Lietuvos terirotorijos žemės būtų superkamos tikslu jas atskirti nuo Lietuvos?
     Ir visi būtų pasakę ne.

     • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

      Taip, nesugebėjom sukaupti jėgos, kad nukenksminti galingą ir labai gerai užsislėpusį okupantą.
      Mokykimės iš klaidų ir dar labiau vieningai dirbkim Lietuvąi – tvirtovei.

     • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

      (pataisyta)
      Taip, nesugebėjom sukaupti jėgų, kad nukenksminti galingą ir labai gerai užsislėpusį okupantą.
      Mokykimės iš klaidų ir dar labiau vieningai dirbkim Lietuvai – tvirtovei.

   • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Plačiau taip. Tarp senojo ir naujojo okupacinio režimo skirttumas tik tas, kad nėra okupacinės kariuomenės. Tačiau jos ir nereikia, komunistinės ir kgbistinės struktūros ir asmenys valdžioje išliko. OKUPANTAS IŠEIDAMAS PASILIKO. Jei tai jums neakivaizdu, tai pasižiūrėkite iš kur JE Prezidentė Dalia Grybauskaitė? Kgbistai sau prisipažinę save užsislaptino dar 75 metams. Kuklumu tikrai nepasižymi. O gal Jūs žinote partiją, kurioje nėra komunistinių kadrų?

 3. O kaip tą galią įrodyti, kai būdamas Seime palikote galioti tą patį Seimo rinkimų įstatymą, nustatantį, kad turi balsuoti ne atskirai už kiekvieną, o vienu kartu už 70 kandidatų sąrašą, kuriame, pvz., 90 % asmenų, kurių nenoriu rinkti į Seimą, bet priverstas balsuoti ir už juos. Taigi tyčiojatės sakydamas “įrodykite Lietuvos galią”…

 4. rimtai:

  Kuo Urbšys jums neįtiko? Sąžiningiausias seimo narys. Išsikėlęs pats save, ne per partiją. Niekam galvos nelenkė. Buvo vienas iš tų, kuriesavo laiku sutvarkė Panevėžio mafiją. Jei brangūs komentatoriai neturite prie kabintis, kabinkitės prie stulpo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: