Paskelbtas Nacionalinių parkų iš paukščio skrydžio nuotraukų konkursas (4)

parkas-is-pauksciu-skrydzio_vstt-lt-nuotr

vstt.lt nuotr.

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, kuruojanti nacionalinius ir regioninius parkus, kviečia rinkti gražiausias Lietuvos nacionalinių parkų nuotraukas. Visos nuotraukos nufotografuotos „iš paukščio skrydžio“. Jos atspindi išskirtinę Aukštaitijos, Dzūkijos, Kuršių nerijos ir Žemaitijos nacionalinių parkų kraštovaizdžio vertę.

Minėtų nacionalinių parkų direkcijos neseniai įsigijo bepiločius orlaivius, kurių pagalba buvo užfiksuotos  įstabaus grožio kraštovaizdžio panoramos iš viršaus. Aukštaitijos nacionaliniame parke – ežerų ežerėlių virtinės, Dzūkijos nacionaliniame parke – upių ir upelių mozaika, Kuršių nerijos nacionaliniame parke – kopagubris ir didžiosios kopos, Žemaitijos nacionaliniame parke – Platelių ežero salynai.

Norint išrinkti gražiausią kiekvieno nacionalinio parko nuotrauką, reikia užeiti į Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos socialinio tinko Facebook paskyrą. Tuomet paspausti „Patinka“ prie labiausiai patikusių Aukštaitijos, Dzūkijos, Kuršių nerijos ir Žemaitijos nacionalinių parkų nuotraukų.

Gražiausių Lietuvos nacionalinių parkų nuotraukų „iš paukščio skrydžio“ konkursas vyks iki š.m. spalio 20 dienos. Grožintis nuotraukomis yra malonu pamėginti pasijusti migruojančiais paukščiais ir pažvelgti į ypatingus bei saugomus Lietuvos kraštovaizdžius iš paukščio skrydžio.

Primename, kad šiais metais Lietuvos nacionaliniai parkai mini 25-metį. 1991 m. buvo įsteigti įsteigti Dzūkijos, Kuršių nerijos, Žemaitijos nacionaliniai ir Trakų istorinis nacionalinis parkai, o pirmajam Lietuvos nacionaliniam parkui suteiktas Aukštaitijos nacionalinio parko vardas.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: