A. Butkevičius teigia, kad prieš jį buvo rengiamas „pučistinis“ perversmas (1)

Algirdas Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Lietuva tiesiogiai“ Premjeras Apgirdas Butkevičius teigė, kad prieš jį buvo rengiamas „pučistinis“ perversmas, kuomet jis buvo atostogose.

Taip jis pasisakė, kuomet buvo paprašytas konkrečiai pasakyti, kas vyksta tarp jo ir prezidentūros.

„Kada aš atostogavau sausio mėnesio pabaigoje, suprantu, kad buvo organizuojamas „pučistinis“ perversmas. Dėl to, kad tam tikri STT darbuotojai mano atostogų metu atsiuntė pakvietimą atvykti į STT, į apklausą kaip liudininkui, bet tai buvo ištransliuota, liudininkas vos ne paverstas nusikaltėliu. Po to pasirodė, kad visa tai yra tik burbulas, viskas buvo nutraukta, bet viešoje erdvėje buvo išplatinta labai skaudžiai. Šiuo metu Generalinėje prokuratūroje aš esu pripažintas kaip nukentėjęs, bet kažkodėl viešoje erdvėje apie tai nekalba. Tikiuosi, kad ta byla pasibaigs sėkmingai, nors yra tiriama labai labai ilgai“, – sakė A. Butkevičius.

Žiemą grįžęs iš atostogų premjeras kaip liudytojas buvo apklaustas ikiteisminiame tyrime dėl galbūt daryto poveikio priimant Vyriausybės nutarimą, naikinantį kurortų apsaugos zonas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

1 komentaras

 1. neziniukas:

  Teigti galima daug ka. Manau geriau yra sekti ivykius,skaityti spauda ir susidaryti savo nuomone.

  http://infa.lt/8420/andrius-kubilius-demaskuoja-socialdemokratu-nesekmes-viesuosiuose-pirkimuose/

  http://infa.lt/8446/kuo-susije-auksiniai-stalo-irankiai-a-landsbergiene-a-jazgevicius-ir-uab-nota-bene-organizavusi-skandalinga-pirkima/

  http://verslas.lrytas.lt/rinkos-pulsas/nota-bene-vadovas-pinigus-kariuomenei-grazinsime.htm

  Suprantu ,kad nera smagu,kada savi kazkur “prisitapsnoja”,bet tai ka dabar jau bepadarysi… Dabar jau maziausiai 3 kepures dega ,kaip as suprantu. Pamenu kai vienas “liberalas” ,pagautas su “skolintais” pinigais uz rankos,spaudai minejo ,kad jis daug zino. Na tai stai – turime dabar ir tai manau dar nera viskas.
  Kaip R.Valatka jau karta minejo ,kazkas “dave visiems”. Manau kad jis atsako zu savo zodzius…
  -http://tv.lrytas.lt/?id=14647098211462696058

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: