„Mes ir jie“: Ar išgirs Seimas negimusių kūdikių prašymus? (video, nuotraukos) (2)

Margarita Jankauskaitė, Audrys Antanaitis, Ieva Drėgvienė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Margarita Jankauskaitė, Audrys Antanaitis, Ieva Drėgvienė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Rugsėjo 10- ąją prie Seimo vyko bent kelios protesto ir įspėjimo akcijos. Protestavo Lietuvos profesinės sąjungos, protestavo abortų draudimo šalininkai, pagaliau savo nuomonę išreiškė dirbtinio apvaisinimo galimybės palaikytojai.

Pasak prie parlamento susirinkusių piketuotojų, ne keli ar keliolika senų Seimo narių turi spręsti kam ir kada gimdyti. Šią prigimtinę teisę turi ir tie, kurie dėl vienos ar kitos priežasties neteko galimybės susilaukti vaikų natūraliu būdu.Dabar tokią teisę pripažįsta beveik visos ES šalys, o iš Lietuvos atlikti dirbtinio apvaisinimo procedūrų Lietuvos moterys važinėja į aplinkines šalis.

Apie tai Audrys Antanaitis kalbėjosi su Lygių galimybių eksperte Margarita Jankauskaite bei Pacientų organizacijų atstove Ieva Drėgviene

Kategorijos: Alko radijas, Lietuvoje, Mes ir jie, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

 1. Pats pelningiausias biznis:

  Embrionų gamyba ir eksportas-pats pelningiausias biznis.Juk tai biomasė, iš kurios mėgintuvėliuose galima užauginti biorobotus-ateities kariuomenę .
  Kraują baltųjų parduoda užsieniui, o afrikečių-atveža čia, tai vyksta maišymas, kurį užplanavo globalistai.
  O prie kočia jankauskaitė, juk ji, regis, lesbietė, jokių vaikų neturi ir nebeturės.paklauskite geriau Brazauskaitę, kurios naudai prezidentė, jos tėvo augintinė šitą įstatymą stengiasi pritaikyti.
  Būtina uždrausti žmogaus embrionų gaminimą.

 2. Mintis:

  Kodėl Antanaitis nepaėmė interviu iš jaunos mergaitės tada,šalia matės ir ta pati jankauskaitė,(protestavo prieš lytinio ugdymo su asmens atsakomybe variantą,svarstant seime).Tarp tų jaunučių protestuotojų,kurie gal net nesuvokia pilnai reikalo esmės, mergaitė sakė,kad lytinis santykiavimas tai kaip ir jaunimo pramoga????Tai pramogos,paskui abortai ar cheminio saugojimosi priemonės paskui nevaisingumas.Tai tie jaunučiai,tik iš vaikystės išaugę jauni žmonės galimai skatinami neatsakingam seksui be įsipareigojimų?????Ar tai čia žmogaus teisių gynyba tokia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: