Profsąjungų mitingas ragins Seimą palaikyti Prezidentės veto naujajam Darbo kodeksui (video) (5)

Profsąjungų mitingas prie Seimo | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Profsąjungų mitingas prie Seimo | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Rugsėjo 10 d., šeštadienį, 10 val. Lietuvos profesinės sąjungos visus kviečia dalyvauti mitinge, kuris vyks Nepriklausomybės aikštėje prie Lietuvos Respublikos Seimo (Gedimino pr. 53).

„Dirbantiesiems jau pabodo nuolat pagal vėjo kryptį nuomonę keičiantys ir duotus pažadus laužantys politikai. Dėl naujojo Darbo kodekso beveik dvejus metus buvo diskutuota Trišalėje taryboje bei Seimo socialinių reikalų ir darbo komitete, bet, jį priimant, į tai lengvabūdiškai numota ranka. Dar visai neseniai premjeras Algirdas Butkevičius sakė supratęs ir atsižvelgsiantis į profesinių sąjungų nuogąstavimus, bet netrukus vėl apie tai pamiršo, – vardija Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkas Artūras Černiauskas. – Laikas prisiminti, kad Seime reikia dirbti ne tik dėl perrinkimo, bet ir valstybės labui.“

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė pabrėžia, kad tikisi, jog Darbo kodekso, o kartu ir šalies darbo rinkos likimą nulemsiantys Seimo nariai suvoks prezidentės Dalios Grybauskaitės pasiūlymų svarbą dirbantiesiems ir apsispręs teisingai.

„Jei Seimo nariai pritars prezidentės siūlymams, manau, žmonės irgi atsižvelgs į tai, kurie politikai palaikė dirbančiųjų pusę, kai balsuos artėjančiuose Seimo rinkimuose“, – sako „Solidarumas“ pirmininkė.

„Siekiame, kad būtų palaikytas prezidentės veto ir priimtas naujas subalansuotas Darbo kodeksas, nepakenksiantis darbuotojams. Toks, dėl kurio po ilgų diskusijų buvome sutarę Seimo socialinių reikalų ir darbo komitete“, – pabrėžia A. Černiauskas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

5 komentarai

 1. Lektorius (Vilniaus universitetas):

  Ir vėl profsąjungos savo primityvizmą demonstruos?
  Geras yra naujasis kodeksas ir sveikinu jų kūrėjus. Tik apgailėtina, kad visaip bandoma jį iškraipyti. Tačiau tikiuosi, kad Seimui pakaks politinės valios priimti jį tokį, kokį sukūrė naujojo darbo kodekso autoriai. Ir Grybauskaitės veto tam kelio neužkirs.
  O profsąjungų rėksniams pasakysiu tiek: norite kad jaunimas ir toliau sparčiai emigruotų ir Lietuva sunyktų? Jei to norite – tai ir toliau užsispyrę kaip ožiai ginkite socialistinį primityvizmas. Tačiau mums, jaunimui su jumis tikrai nepakaliui.

 2. Vitingas:

  Kodėl grupelė kairiųjų šokdina visą Lietuvą!??? Absoliuti dauguma Lietuvos dibančiųjų nepriklauso profsąjungoms ir jų neremia. Tad mielai eičiau protestuoti priiš profsąjungas.

 3. Levas:

  Pritariu Lektoriui su Vitingu – GREICIAU GRAZINKITE BAUDZIAVA, nes tie muzikai visai suizulejo, nebenori dykai ir ilgai dirbti, atostogu mat jiems etc reikia. TIK GERAI PLAKAMAS MUZIKAS DIRBA GERAI!!!

 4. Atgalinis pranešimas: „Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Rugsėjo 10-ąją profesinės sąjungos rengia protesto mitingą prie Seimo (video) | Alkas.lt

 5. Atgalinis pranešimas: Profesinių sąjungų protesto akcija ,„Už pokyčius – Už subalansuotą Darbo kodeksą – Už pokyčius“ (video, nuotraukos) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: