Vilniaus širdyje įsikurs naujas tarptautinio tinklo „Design Hotels“ viešbutis (2)

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus sav. nuotr.

Lietuvoje duris atvers pirmasis tarptautiniu mastu vertinamo tinklo „Design Hotels“ viešbutis. ARCHER pavadintas viešbutis duris atvers 2018 m. pradžioje Vilniuje, senamiesčio širdyje esančiuose Pacų rūmuose, Didžiojoje gatvėje.

Būsimajam viešbučiui pasirinktas klasikinės ir modernios architektūros derinio kompleksas, kuriame veiks restoranas, keturios konferencijų salės, sporto klubas bei SPA. Šiame viešbutyje bus įrengti 105 kambariai – iš jų 13 bus liukso klasės bei 5 apartamentai.

Šiuo metu „Design hotels“ atstovauja daugiau nei 300 narių pusšimtyje pasaulio šalių ir tai, jų atstovų teigimu, ne tik viešbučiai, bet ir iš išskirtinių jų istorijų kolekcija. Kiekvienas viešbutis atspindi vystytojo išskirtinumą ir perteikia  originalią viziją – aistringą nuoširdaus svetingumo, kultūrinio autentiškumo, mintis kurstančio dizaino ir architektūros siekį. Tinklo vizija – tai kartu ir individualumu, estetika aptarnavimo paslaugų kokybe grįsta patirtis, kurią suteikia viešbutis. 

Anot „Design Hotels“ tinklo vadovo Martino Egnerio, kiekvienas naujas viešbutis, kuris siekia tapti „Design Hotels“ tinklo dalimi, atrenkamas labai kruopščiai, kad atitiktų šiuolaikinio keliautojo, ieškančio išskirtinumo ir individualumo, poreikius.

Šiuo metu Didžiojoje g. 7 esančio istorinio pastato komplekse vyksta rekonstrukcijos, renovacijos ir statybų darbai. Archyviniai šaltiniai nurodo pastatą XVI a. priklausius didikams Astikams, vėliau Pacams. Rūmuose lankėsi tokios istorinės asmenybės, kaip Aleksandras I, Napoleonas, Adomas Mickevičius.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: