„Verslo balsas“: Ar verta griauti miestų daugiabučių rajonus? (video) (3)

Jonas Pinskus | A. Sartanavičius nuotr.

Jonas Pinskus | A. Sartanavičius nuotr.

Daugiabučių namų rajonai didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau seniai yra katastrofiškos būklės. Jų renovacija nieko neduos, nes namų konstrukcijos pasenusios ir surūdijusios. Dar blogiau – renovacija tik paslėps tikrąją pastatų būklę. O tada iki nelaimės vienas žingsnis.

Senuosius daugiabučių namų rajonus reikėtų griauti. Jų vietoje statyti naujus daugiaaukščius. Ir tiesti naujas naujo transporto trasas.

Kaip tą padaryti?

Apie tai „Verslo balse“ diskutuoja Darbo partijos Aplinkos ir energetikos komiteto pirmininkas Jonas Pinskus bei Metro sąjūdžio pirmininkas Juozas Zykus.

 

Kategorijos: Alko radijas, Verslo balsas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Antanina:

    Kokios nuostabios ir protingos mintys dėl pasenusių namų ir rajonų perstatymo. Tik labai gaila, kad Eurosąjungos pagalbos laikas eina pabaigon. Tačiau- geriau- negu niekad. Pasiūlykite savo pokalbio kopiją Valstybinei TV, kad išgirstų valdžia, Vilniaus meras su savaisiais draugeliais. Geriausios kloties, mieliej Patriotaii

  2. Žmogus:

    Griaut lengva, tai ne statyt.Ar maža griuvėsių?Juk visą 25metį daugiau griauta nei statyta.Mano nuomone, pirma reikia pastatyt ,o paskui griaut ,o ne atbulai.

  3. Pakirkšnutė:

    Nesuprantu, kur čia šaknys: Lietuva nyksta, o prakeiktas Vilnius plečiasi ir bujoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: