O. Gazmanovas Vilniuje nebuvo išleistas iš oro uosto (6)

O. Gazmanovo nuotr.

O. Gazmanovo nuotr.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai Vilniaus oro uoste į Lietuvą neįleido Rusijos piliečio dainininko Olego Gazmanovo. Paaiškėjo, kad reisu iš Maskvos atvykęs vyras yra nepageidaujamas šalyje.

Trečiadienį prieš vidurnaktį Vilniaus oro uoste dirbę pasieniečiai patikrino lėktuvo reisu iš Maskvos atvykusių asmenų dokumentus.

Patikros metu paaiškėjo, jog vienas iš keleivių, 65 metų Rusijos pilietis O. Gazmanovas, yra įtrauktas į nepageidaujamų Lietuvoje asmenų sąrašą. Vyro pase buvo Šengeno viza, kurią išdavė Italija.

VSAT pareigūnai atliko tokiais atvejais standartinę procedūrą – rusui surašė bei įteikė atsisakymo leisti atvykti į šalį pranešimą.

Atsižvelgus į tai, jog specialiose Vilniaus oro uosto pasieniečių tarnybinėse patalpose buvo asmenų, pasiprašiusių prieglobsčio, Rusijos piliečiui leista pernakvoti oro uosto teritorijoje esančiame viešbutyje. Tai kontroliavo VSAT pareigūnai.

Ketvirtadienį priešpiet O. Gazmanovas iš Lietuvos išvyks reisu į Maskvą.

Šiais metais Lietuvos pasieniečiai į šalį iš viso neįleido 2764 asmenų.

Dažniausiai užsienio valstybių piliečiai yra neįleidžiami dėl reikiamų kelionės dokumentų neturėjimo ar nesugebėjimo pateikti patikslinančios informacijos, o taip pat dėl bandymų vykti per valstybės sieną netvarkingomis transporto priemonėmis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

6 komentarai

 1. Kaunietis:

  Tegul Kremliuje putinoidams dainuoja! O dar galėtų jiems kokį “trepačioką” sušokti…

 2. Tomas:

  apgailėtinas mažos šalies būdas rodyti savo vertę, bent su muzikantais pakovosim – gėda.
  –> To Kaunietis. Tu gyveni šalyje, kurioje minios plūsta į šio atlikėjo koncertą, taip tu parodai požiūrį savo draugus, kolegas, šalies piliečius, kultūros ir išsilavinimo stygius verčia taip rašyti ir mastyti.

  • Kaunietis:

   Tomai, sąmoningai ar ne, bet, kaip sakoma, maišai miltus su tiltais. Gazmanovas yra putinoidų draugas ir jų ruporas, o tokie tikrai nėra čia laukiami, nes jie yra persismelkę didžiarusiškojo šovinizmo dvasia (“Krym naš!”, “Pribaltika – eto iskonno ruskije zemli”). O jei pačiam patinka Gazmanovo dainos, kas gi neleidžia pačiam jų klausytis kad ir, pvz., per Youtubą? Taigi nevaidink čia mandro ir neieškok užpakaly dantų! Menas ir to nelaimingo Kremliaus neužaugos politika ir tos politikos propagavimas – tai visiškai skirtingi dalykai. Jei pats to nesupranti ar nenori suprasti, tai čia jau tavo problemos.

   • Kaunietis:

    P.S. O dėl plūstančių minių čia, Lietuvoje, į šito, atsiprašant, dainininko koncertą, tai drįsčiau suabejoti… Na, nebent jei koks vienas kitas šimtas žmonių yra minios, tai aš tada esu Romos popiežius.

 3. lai:

  Berluskoniui dainuoja “ja mariačka ty mariak….”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: