Olimpinis krepšinis: JAV palaužė Australiją 98:88 (tiesioginė transliacija, video) (3)

rio2016.com nuotr.

rio2016.com nuotr.

Šiąnakt iš rugpjūčio 10 į 11 d. 1 val. Lietuvos laiku Rio de Žaneiro olimpiados  krepšinio turnyro A grupėje kovėsi JAV ir Australijos nacionalinės rinktinės. Australai parodė, kad gali kovoti ir su galingomis JAV pajėgomis ir žaidė kaip lygūs su lygiais. Tik ketvirtame kėlinyje JAV pavyko palaužti Australijos pasipriešinimą ir laimėti rungtynes 98:88  (29:29, 20:25, 21:13, 28:21).

Pirmose rungtynėse Austyralija jie nuo savo kelio nušlavė Prancūziją 87:66, antrosiose – laimėjo prieš serbus 95:80.

JAV rinktinė A grupėje taip pat žengia be pralaimėjimų. Pirmose rungtynėse JAV sutriuškino Kinija 119:62, antrose Venesuelą 113:69.

Žiūrėkite tiesioginę Australijos ir JAV dvikovos transliacija per play.tv3.lt 1 val.:

Rugpjūčio 11 d. 04:30 val. Lietuvos laiku Rio de Ženeiro olimpiados  krepšinio turnyro A grupėje susirungs Venesuela su Kinija. Žiūrėkite šių rungtynių tiesioginę transliaciją per play.tv3.lt (rungtynes laimėjo Venesuela 72:68):

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. S:

    Cha cha cha, australai daro JAV, NBA negrai jau lenda muštis. 😀 Jei ne teisėjų aiškus palaikymas už JAV, tai gal net Australija ir laimėtų. Jau neaišku su kuriais lietuviams bus lengviau žaist.

  2. S:

    Labiau šališko teisėjavimo olimpiadoje turbūt nėra buvę, įeis į istoriją. Kai pačios pranašiausios beždžionės garbingai laimėt negali, reikalinga teisėjų tolerancija. Aišku, čia “svajonių komanda”, bet didelė gėda džiunglėms…

  3. Pakirkšnutė:

    Šiąnakt mane irgi užlaužė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: