R. Navickas. Pabėgėliai ir vėl pabėgo. Šį kartą iš Lietuvos, kur juos globojo asmeniškai P. Auštrevičius (29)

Blogeris ZeppelinusSkaičiau – ir juokiausi balsu. Pamenate tą pirmąją irakiečių-pabėgėlių šeimą, kurią ilgai ir nuobodžiai atrinkinėjo mūsų pareigūnai ir kuri su didžiule pompa buvo pasitikta oro uoste tolerantiškos visuomenės?

Kurios galva prisistatė, kaip statybininkas ir darbų vykdytojas, o paskui ėjo barzdų skusti? Kol paaiškėjo, kad tokio darbo jis anksčiau nėra dirbęs ir kyla rizika, kad vietoj barzdos jis netyčiomis gali nukarpyti pasiturintiems hipsteriams ausis.

Pabėgėlių šeimos galva, kuris gavo pagalbinio darbininko pareigas baldų gamybos įmonėje, nuolat graudenosi, kad lietuviškos minimalios algos, dėl kurios kėlimo taip grąžo rankas mūsų darbdaviai, neužtenka jo šeimynai net pavalgyti. O pašalpos už vaikus nedirbančiai žmonai yra simbolinės, net padoresnio buto už jas neišsinuomosi.

Europarlamentaras liberalas Petras Auštrevičius šią pavyzdinę pabėgėlių šeimyną buvo apgyvendinęs savo vasarnamyje Juodšiliuose, Vilniaus rajone. Ji turėjo tapti sėkmingos integracijos į Lietuvos visuomenę pavyzdžiu. Bent jau taip tikėjosi tolerantiška visuomenė – visokios Caritas atstovės ir TJA berniukai.

Deja, pabėgėliai ir vėl pabėgo. Šį kartą iš Lietuvos į Švedija.

Ir, kaip nesunku suprasti, jau nebegrįš. Iš darbo baldų fabrike šeimos galvą išmetė už pravaikštas, pašalpų mokėjimas šeimai irgi nutrauktas.

Nors „Caritas“ atstovė ir Petras Auštrevičius nepraranda vilties:

„Jie sakė, kad vyksta lankyti giminių“, – BNS sakė europarlamentaras liberalas. Pasak politiko, namuose liko nemažai irakiečių asmeninių daiktų. „Atsiuntė SMS, kad viskas gerai, kad greitai pasimatysime. Bet kaip bus, nežinau, nenoriu spekuliuoti“, – teigė P. Auštrevičius.

Ponas Petras nežino, nes yra liberalas, t.y. sektantiškai mąstantis žmogus, kurį jo ideologijos neatitinkančios realaus gyvenimo situacijos įvaro į stuporą.

Užtat mes žinome.

Pabėgėlis todėl ir pabėgėlis, kad jo tokia natūra – bėgti. Jie bėgs tol, kol atsidurs negąsdintų naivių kvailelių krašte. Kur didelės pašalpos, iš kurių galima puikiai pragyventi ir nereikia sunkiai dirbti fabrike už tris šimtus eurų. Kur nebaudžiamai galima siautėti gatvėse ir kolektyviai kibinti vietines moteris ir gurinti nosis vietos vyrams, pabadant juos peiliais, jeigu nenusileidžia.

Vienžo, duok Die, kad visi pabėgėliai, kuriuos mums stropiai veža naujasis VRM ministras, būtų tokie, kaip ši irakiečių šeimyna.

Tikėkimės, kad jie taps pirmąja kregžde, kuri parodys kelią kitiems Lietuvoje apgyvendintiems pabėgėliams.

Bėkit, pabėgėliai, sprukit. Kelkite sparnus – gelbėkitės nuo sunkaus darbo ir mažos algos!

Kategorijos: Lietuvoje, Lietuvos kelias, Naujienos, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

29 komentarai

 1. Suduvis:

  Kolonija is kurios visi bega ? Matyt suprato zmogai,kad ne Lietuva yra ES ,o ES yra Lietuvoje , sukioja ten trispalvius varztelius kaip tik nori… O galvociai ten tiek prisiede – pripute ,kad jau ne tik nieko nesugalvoja,bet jau ir nieko pasakyti padoraus neistengia…

  • Kaunietis:

   Matosi, kad jų veideliai nėra karo ir bado nuvarginti… Palyginus su mūsų pensininkų veideliais… Na, gal toliau nekomentuosiu, nes galiu būti apšauktas nepolitkorektišku, nepatriotu ir t.t., ir dar gražiau…

  • jo:

   O tau, suduvi, svarbiausia kaip nors rasti progą pavemti ant Lietuvos, niekinamai pravardžiuoti “kolonija”, niekinti Lietuvą lyg apgailestaujant, kad tie parazitai čia neįsikūrė?

   • Suduvis:

    Kokie parazitai ? Kokie niekinimai ? Nusivalyk nuo langu muses,jeigu neiskaitai. Paspausk realybes klavisa – ta pati ilgiausia ir laikyk iki ryto nuspaudes.Pamatysi kaip tave ryte apims palaima,niekas jau daugiau nesivaidens….
    Gerai sako kepejai,kad su plaktuku pyragu neprimaisysi….

 2. Juozas:

  Na, tasai Petras – visiškas …

 3. Kaunietis:

  O sancta simplicitas!!! Turėjau omeny Petrą.

 4. Diedas:

  Kremliaus reikalus dangstantis straipsnelis.
  Ir paskutiniam dundukui buvo aišku,kad Lietuvoje jokie arabiškų šalių pabėgėliai neužsilaikys. Apie užplūstančius sirus buvo keliamas tuščias barškėjimas,kaitinamos isteriškos nuotaikos,kai tuo pat metu tūkstančiais buvo dalijami ir iki dabar tebedalijami darbo ir gyventi Lietuvoje leidimai rusams ir baltarusams. Kažkodėl jokie blogeriai, tautininkai, netautininkai ar kiti čiasuškiu klykautojai to nemato.

 5. Diedas:

  Nežinojau kas yra blogeris ir ką jis bloga.
  Paskaitęs supratau, kad tai turgaus bobos lygio tarybinė trydelė, spygaujanti,kad dėl visų jos nelaimių kalti vakarai.

  “Amierika puola, vyskas bląąąągai, arba neišgyvynsma, arba mirsme”
  Put put pūūūūūūtinai ratavok

 6. Diedas:

  Rašliava kaip iš rusiškų džiunglių. Dėl visų nuodėmių kalti kažkokie liberalai.(Tarytum mūsų Tėvynę privatizavo, apvogė ir ubagynu pavertė ne komunistai).Lietuva- blogis, iš jos visi bėga. Vakaruose dar blogiau, ten vien kvaileliai kuriuos gatvėj masiškai pjauna.
  Tūpa propaganda.
  Alke virš visų straipsnių nuotraukos kaip nuotraukos, o čia kažkoks orangutangas įdėtas.
  Tikriausiai mus jau pratina prie išvaduotojų išvaizdos, kad jiems užėjus labai nesibaidytumėm.
  Pagal šitą fotografiją galima spręst ir apie autoriaus mentalitetą.

 7. Bartas:

  Ką darysim “auštrevičiai”, lenkai atsisakė priimti islamo išpažintojus . O svarbiausia – nebijo EU .

 8. Diedas:

  Artėjant rinkimams partinės gaujos pasirinko naują taktiką.
  Pažadais apie šviesų rytojų, naujas gamyklas,darbo vietas,vakarietišką atlyginimą ir socialines garantijas niekas nebetiki, tai kuria baisias pasakas su užuomina,kad nuo jų pačių sugalvotų baubų jie gali ir išvaduot.
  Liberalai gasdina Grybauskaite.
  Komunistai – Lanzbergiu ir Kubilium.
  Tautininkai – liberalais.
  O beviltiškiausi išsišokėliai-musulmonais.
  Gera taktika.
  Reikės ir man savo bobą pradėt gąsdint, kad šulinyje tūno pabaisa, šiukštu, nesiartintų.
  Bauginsiu iki rudens ir pudrinsiu smegenis, kad jei jokių darbų aplink namus dirbt nebereiks tai nugalėsiu šulinio monstrą.
  Jei pasiseks, žiūrėk,po rinkimų tapsiu nieko nedarančiu ponu kas vakarą su alaus bonka žiūrinčiu televizorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: