Sprogimas Vokietijoje – 12 sužeistų (1)

„Google“ nuotr.

„Google“ nuotr.

Vokietijos pietiniame Ansbacho mieste liepos 24 dieną susisprogdino prieglobsčio ieškotojas. Jo veiksmas sužeidė 12 žmonių. Sprogdintojas žuvo.

27 metų siras susisprogdino prie vieno baro Ansbacho centre po to, kai buvo neįleistas į muzikos festivalį po atviru dangumi.

Bavarijos vidaus reikalų ministras Joachimas Hermanas neatmeta, kad sprogimas Ansbacho mieste Vokietijos pietuose gali būti susijęs su islamistais.

J. Hermanas nurodė, kad to vyro prašymas suteikti prieglobstį buvo atmestas prieš metus, bet jam buvo leista likti Vokietijoje, nes Sirija tebėra apimta karo.

Aukų tikriausiai būtų buvę daugiau, jeigu tams vyrui būtų pavykę patekti į koncerto teritoriją.

Sprogmuo buvo papildytas metaliniais smulkiais daiktais, kas leidžia įtarti, kad buvo tikimasi kiek galima daugiau aukų.

Vyrui, kurio vardas nebuvo atskleistas, ne kartą buvo skirtas psichiatrinis gydymas ir yra mėginęs nusižudyti, nurodė J. Hermanas.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Pikc:

    Viskas aišku: vargšas pabėgėlis užsidepresavo, kad negavo prieglobsčio ir dėl netolerancijos. Vadinasi, siekiant išvengti panašių situacijų, reikia prieglobstį suteikti visiems prašantiems, o vietinius gyventojus dar labiau paspausti vardan tolerancijos. 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: