Signataras Z. Vaišvila patyrė sunkius sužalojimus (16)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Birželio 29 d. apie 1 val. nakties Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila patyrė sunkius sužalojimus. Pranešama, kad jis nukrito nuo laiptų savo namuose ir susižalojo kaklo slankstelį bei rankų riešus. Z. Vaišvila buvo išvežtas į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurochirurgijos skyrių kuriame jam buvo atlikta operacija.

Po operacijos signataras perkeltas į reanimaciją. Teigiama, kad jo būklė yra stabili.

Signataro žmona Regina Vaišvilienė Alkas.lt patvirtino, kad atlikta operacija buvo sėkminga ir, kad sunkią traumą patyrusio vyro stuburo smegenys nebuvo pažeistos. 

 

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , .

16 komentarų

 1. Bartas:

  Šiurpi žinia. Man skauda.

 2. Rasa:

  Patys nuoširdžiausi linkėjimai gerbiamam Zigmui greičiau pasveikti ! Stiprybės ir ištvermės Jums, Signatare, ir Jūsų šeimai.

  Ši žinia apie nelaimę be galo pribloškė. Labai skauda ir kyla labai daug klausimų : K O D Ė L taip? KODĖL šitaip atsitinka su mums visiems taip reikalingu Žmogumi, su mūsų Šviesuliu? KODĖL dabar? K O D Ė L … …

  VILTIES ir TIKĖJIMO mums visiems!

 3. Gintaute:

  Nuoširdus linkėjimas kuo greičiau pasveikti.Stiprybės Zigmui ir Reginai.

 4. As:

  Ir vel. Zinant ka ir apie ka rase Z.Vaisvila, kyla abejones jo atsitiktiniu nukritimu nuo laiptu. Vieni per langus ,,netycia” iskrenta, kiti prigeria ar gauna infarkta, pasikaria… ,,Asara Dievo aky, Lietuva, kur tu eini”?..

  • Ženklas:

   Jo, jo Grybauskaitė ant laiptų pakišo Zigmučiui koją.

  • Algis:

   Lietuviai gabūs kurti sąmokslo teorijas, įtarinėti, kaltinti, teigti ką jų kreiva vaizduotė piešia. Čia brangusis ne Rusija, kur žmonės jei ir nukrinta nuo laiptų, tai gavę kulką į pakaušį. Jei tokiomis Jūsų prielaidomis vadovautis, tai Lietuvoje kažkuo nepatenkintų kritikų jau turėjo nelikti ir šie ramiai ilsėtis kapuose.

 5. neziniukas:

  Svarbiausiai ,kad smegenys sveikos,nes kitu tokiu LT nera… Kas kitas pastatys visus LT zulikus i vieta,jeigu ne Zigmas ?

 6. Izi juodas humoras:

  Kodel valdzia niekada nepaslysta, niekada neiskrenta pro langa ir nesikaria palepese. Todel.

 7. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Man atrodo, kad Zigmas yra žmogus atsakingas už Valstybę, kurios Signataru yra. Sveikatos ir ištvermės.

 8. lietuvis:

  sako, kad jį nuo laiptų kažkas stumtelėjo… kas gali paneigti, kad……..

 9. Aistis:

  Amerikos lietuviai pergyvena dėl signataro Zigmo Vaišvilos nesėkmės ir linki kuo greičiau pasveikti , sutvirtėti ir grįžti į aktyvią veiklą. Jūs , Gerbiamas ir Brangus Zigmai, labai reikalingas lietuviškai Lietuvai. Gykite, tvirtėkite.

 10. Daiva Banienė:

  Jau senokai nežinom jokių naujienų apie Signataro sveikatą. Labai linkim kuo greitesnio sklandesnio sveikimo ir daug daug stiprybės. Labai norėtųsi, kad kas nors galėtų perduoti nors kokių menkiausių žinių iš paties Signataro. Ne laikas dabar reikalauti iš jo kažkokios veiklos gairių , negalim reikalauti kažkokių atsakymų dėl ateities, BET yra didžiulė problema. Rinkimai artėja, beviltiškumas ir sąmyšis mūsų bendraminčių tarpe didėja. Visus, ligi šiol palaikiusius Zigmo Vaišvilos iniciatyvas, besiruošusius eiti kartu su Juo į rinkimus ar bent planavusius pagelbėti Jo rinkimų kampanijoje, beveiki visus baigia “susisemti” prunskininkų- paulauskininkų Lietuvos liaudie partijos buldozeriškas “siurblys”. Ar tai normalu, ar taip buvo planuota, ar taip viską įsivaizdavo B3Grupė? Ar normalus toks visų Zigmo Vaišvilos buvusių bendražygių nusisukimas nuo Jo ir be jokio pasitarimo perbėgimas pas R.Paulauską? Beje, R.Paulauskas atvirai ir naglai Z.Vaišvilą apgavo. Štai. 2015-11-26 https://www.youtube.com/watch?v=lhBtzOp-0G4&list=PLA2P52oGyYC: “Burkimės visi, telkimės, bendrai kažką darykim…” (video 12:10 min., 15:40 min.), “oi, aš visiškai nesiruošiu rinkimuose dalyvauti, nepretenduoju būti renkamas…” (video 11:46 min). Mintis buvo aiški: p. Paulauskas nekandidatuoja, junkitės prie Vaišvilos. O ką turim iš Paulausko pusės? Strimgalviais puolė pas prunskininkus (juk puikiai žinojo, kad Vaišvila prie visiems žinomos prunskininkų partijos nesijungs) ir dabar susirinkdamas visus B3 ir Vaišvilos rėmėjus pas save, palikdamas Vaišvilą praktiškai vienui vieną.
  Turiu pasakyti, kad tikrai dar ne visi išdavėm gerbiamą Zigmą, jokių kitų kampanijų dar nesirenkam , nesiruošiam aklai remti ir LLP( o jie dabar labai aktyviai atakuoja socialiniuose tinkluose) ir
  labai labai prašome : per daug nevarginant sveikstančio Signataro, kas galėtų nors labai trumpai su juo pakalbėti apie tokią priešrinkiminė situaciją? Mums labai reikia tiesioginės Signataro nuomonės. Ką mums toliau daryti? Nenorim daryti klaidų.
  Pagarbiai,
  Vaišvilos rėmėjų vardu- Banių šeima.

 11. Pociūnas, Beresnevičius, Lubys, Usas!?!?!? Visų jų žūtys neįmintos iki šiol!?. Kodėl?! Kas iš mūsų atėmė šiuos šviesuolius?! Ar neteks į šią mūsų šviesuolių eilę įrašyti ir gerbiamo signataro Zigmo Vaišvylo?
  Gal bent šį kartą mūsų Semas paruodys ko jis yra vertas ir nutrauks šią “nelaimingųjų” atsitikimų seką?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: