Po karšto savaitgalio prapliups lietus, kils škvalas, kris kruša (0)

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Po bene karščiausio savaitgalio šią vasarą gali smogti dar vienas škvalas, tad artimiausiomis dienoms reikėtų pasisaugoti ir karščio, ir gūsingos vėjo bei lietaus.

Šeštadienio orus lėmė karštas anticiklonas, tad buvo tvanku. Dangus iki popietės išliko giedras. Po pietų pietvakariniuose ir vakariniuose rajonuose ėmė kauptis daugiau debesų. Vakare į Šilutės ir Tauragės apylinkes užklydo trumpo lietaus su perkūnija debesys. Temperatūra beveik visoje šalyje sieks 30–33 laipsnius karščio.

Sekmadienio naktis taip pat bus labai tvanki. Ryto valandomis temperatūra svyruos tarp 18–23 laipsnių šilumos. Per vakarinius rajonus naktį keliaus lietaus debesys. Diena prasidės ramiais, mažai debesuotais orais, apie vidurdienį daugelyje rajonų temperatūra svyruos tarp 29–34 laipsnių karščio.

Birželio 25 d. popietę pradės formuotis galingi kamuoliniai liūčių su perkūnija debesys, iki vakaro lietūs turėtų spėti apsilankyti vakarų ir vidurio Lietuvoje. Jie nepasieks tik rytinio šalies pakraščio – Utenos, Vilniaus, greičiausiai – Varėnos apylinkių. Galima tikėtis, kad iš lietaus debesų iškris ir kruša, bet to bus puikios sąlygos kilti ir škvalui. Škvalo metu vėjas 15–20 m/s, vietomis 23–25 m/s.

Birželio 27-os naktį daugelyje rajonų trumpi lietūs, kai kur smarkūs. Perkūnija, škvalas. Škvalo metu vėjas – 15–20 m/s, vietomis 23–25 m/s. Temperatūra 14–19 laipsnių. Dieną rytiniuose ir šiauriniuose rajonuose trumpas lietus, vietomis perkūnija. Temperatūra 21–26, pajūryje 18–20 laipsnių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: