Panevėžyje prasideda dviratininkų žygis „Per žydinčią Aukštaitiją“ (0)

twowheeltravelblog.com nuotr.

twowheeltravelblog.com nuotr.

Lietuvai pagražinti draugija ir šios draugijos Panevėžio skyrius birželio 15–19 dienomis rengia dviratininkų žygį „Per žydinčią Aukštaitiją“. Renginys skirtas artėjančiam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui bei Lietuvai pagražinti draugijos įsteigimo 95-mečiui paminėti.

Dviratininkai kelionę pradės šiandien, birželio 15 d., 9 val. Panevėžyje nuo šv. Petro ir Povilo bažnyčios prieigų. Dviratininkai vyks į Vabalninką, vėliau lankysis Biržuose, pavakary susirinks Kupiškyje L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje, kur susitiks su visuomene ir paminės artėjantį Lietuvos valstybingumo jubiliejų.

Kitą dieną dviratininkų maršrutas nusidrieks nuo Panemunėlio link Rokiškio. Vakarop žygio dalyviai pasieks Uteną, ten ir nakvos. Trečiąją žygio dieną dviratininkai lankysis Ignalinoje, Švenčionyse, Molėtuose. Birželio 18-ąją iš Molėtų važiuos iki Ukmergės, vėliau pro Kavarską atvyks į Anykščius. Pernakvoję dviratininkai iš Anykščių vyks pro Troškūnus į Panevėžį. Dalyvių tikimasi sulaukti apie 17 val. ant Upytės piliakalnio. Čia vyks valstybingumo šventė ir penkių dienų dviračių žygio užbaigtuvės.

Kelionėje žygio dalyviai susitiks su visuomene, dalyvaus renginiuose, kurių metu prisimins artėjantį Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Planuojama, kad per 5 dienas įvyks vienuolika renginių – valstybingumo ir pasididžiavimo savo Tėvyne švenčių.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: