N. Puteikio telkiama „Antikorupcinė koalicija“ skųs teismui Vyriausybę ir A. Butkevičių (tiesioginė transliacija, video) (1)

Alkas.lt koliažas

Alkas.lt koliažas

Birželio 16 d. 10 val., Lietuvos Respublikos Seimo spaudos konferencijų salėje įvyko politiko Naglio Puteikio būsimiems Seimo rinkimams telkiamoms vadinamos „Antikorupcinės koalicijos“ spaudos konferencija. Joje  šios „koaliciojos“ iniciatoriai Naglis Puteikis, Ligitas Kernagis ir Kristupas Krivickas paskelbė apie parengtą ieškinį Vilniaus apygardos administraciniam teismui, kuriame atsakovu įvardinama Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir jos vadovas LR ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

„Ieškinio objektas – LR Vyriausybės ir jos vadovo neveikimas kontroliuojant nepagrįstą ir reikšmingą plataus vartojimo prekių ir paslaugų kainų didėjimą Lietuvoje įvedus eurą, taip pat savo, kaip LR Vyriausybės vadovo, oficialiais pareiškimais suformuotų teisėtų gyventojų lūkesčių, kad įvedus eurą kainos nekils, neįgyvendinimas“, – rašoma Spaudos konferencijos išvakarėse rengėjų išplatintame pranešime žiniasklaidai.

Trečiuoju asmeniu ieškinyje įvardinamas Statistikos departamentas. Iš jo ketinama pareikalauti, kad būtų atskleista plataus vartojimo prekių ir paslaugų kainų indekso tyrimo metodiką, kurios objektyvumas ir atitikimas faktinei situacijai, pasak ieškinio teikėjų, kelia pagrįstų abejonių.

Spaudos konferencijoje dalyvavo ieškinio pareiškėjai, taip pat „Antikorupcinės koalicijos“ iniciatoriai: Naglis Puteikis, Ligitas Kernagis, Kristupas Krivickas.

Tiesioginę spaudos konferencija transliaciją iš Seimo internetu galima buvo stebėti  ČIA arba ČIA.

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima buvo užduoti internetu.

Nuoroda į klausimų uždavimo sistema (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

Žiūrėkite spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: